Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

> Sarcina Oprita Din Evolutie La 8 Luni...
Bela_Bela
postare Oct 7 2013, 05:54 PM
Postare #1


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 8
Inscris la: 2-September 13
Membru nr.: 236,326



In urma cu 2 luni eram o fericita graviduta care astepta cu nerabdare venirea pe lume a bebelusului ei. Am plecat bucuroasa spre magazin si i-am cumparat hainute si alte lucrusoare pt el,eram tare fericita. peste 2 zile am fost la ecograf si mi-am vazut bebelusul mort... nu mi-a venit sa cred , nu mai auzeam nimik si pe nimeni decat o singura propozitie care rula fara incetare in mintea mea " nu pot sa cred...nu pot sa cred...nu pot sa cred..." si intr-o ora eram deja pe masa de operatie,bebelusul meu nu mai era.
Plangeam,plangeam,plangeam si imi doream copilul si nu imi venea sa cred ca nu aveam copilul,ca nu am avut ocazia sa il imbratisez,ca nu am avut ocazia sa il imbrac macar odata sau sa-i vad surasul...
Au trecut deja 2 luni si inca mai plang,si plang in fiecare zi.... cum sa imi alin durerea???
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Raspunsuri
jacketsy
postare Jun 17 2019, 10:10 AM
Postare #2


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 26
Inscris la: 17-June 19
Membru nr.: 239,623



Because shiji has two theories. Since December, we have already agreed to divide the state of chu into four parts. The other said that the twelve princes of the first lunar month (the first month, gaozu and the twelve princes of the month).
Fake Gucci Belt
Replica Gucci Shoes
Replica Gucci Shirts
Replica Gucci Bags
Replica Versace Shoes
Replica Valentino Shoes
Replica Gucci Hats
Replica Gucci Sunglasses
Replica Hermes Belt
Replica Gucci Slides
Fake Louis Vuitton Belt
Balenciaga Triple S Replica
Gucci Wallet Replica
Ferragamo Belt Replica
Louis Vuitton Shoes Replica
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post



Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 20th April 2024 - 03:02 AM