Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

16 Pagini V  « < 11 12 13 14 15 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Cantaretul Singuratic. Concert Extraordinar De Ianuarie :)
dyana
postare Jan 11 2009, 03:49 PM
Postare #121


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089



QUOTE(alondramona @ Jan 11 2009, 03:48 PM) *
liwlol.gif Eu sincer, cred ca atunci cand iti e frica de ceva nu-ti invingi teama...chiar si dupa ce-ai facut-o!
Dar, hai, succes la bungee! smile.gif

tu de unde stii? tongue.gif


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrei
postare Jan 11 2009, 03:51 PM
Postare #122


Administrator
*******

Grup: Top Golden Members
Postari: 3,706
Inscris la: 21-July 06
Din: Bucuresti
Membru nr.: 1



cred ca primul pas ar trebui sa fie parapanta: smile.gif



--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alondra
postare Jan 11 2009, 03:53 PM
Postare #123


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



QUOTE(dyana @ Jan 11 2009, 03:49 PM) *
tu de unde stii? tongue.gif

biggrin.gif Am o experienta, dar nu cu bungee ! biggrin.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyana
postare Jan 11 2009, 04:00 PM
Postare #124


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089




QUOTE(alondramona @ Jan 11 2009, 03:53 PM) *
biggrin.gif Am o experienta, dar nu cu bungee ! biggrin.gif

mie mi-e frica de paianjeni de exemplu dar daca vad unul in casa imi zic asa: daca nu scap de el acum, o sa fuga si e posibil sa ma trezesc cu el in pat. Asa ca dupa ce il 'admir' vreo ora...imi fac curaj si..........(bine, doar in cazul alora mici mici biggrin.gif )


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danna68
postare Jan 11 2009, 04:09 PM
Postare #125


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 21,874
Inscris la: 3-February 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 1,873



QUOTE(dyana @ Jan 11 2009, 04:00 PM) *
mie mi-e frica de paianjeni de exemplu dar daca vad unul in casa imi zic asa: daca nu scap de el acum, o sa fuga si e posibil sa ma trezesc cu el in pat. Asa ca dupa ce il 'admir' vreo ora...imi fac curaj si..........(bine, doar in cazul alora mici mici biggrin.gif )

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif un paianjen este o gaza, asa ca iei o revista mai groasa si ii tragi una zdravan, ce mare lucru, ca doar nu trebuie sa-l omori cu mana???? As mai sta cu voi, insa ma duc sa o iau pe Deny, a dormit la mama si cred ca deja vrea acasa, asa ca am avut o noapte plina... am lucrat pana dimineata la 7 unsure.gif


--------------------

Cand vei privi cerul, noaptea, pentru ca eu voi locui pe una din ele, pentru ca eu voi rade acolo, atunci pentru tine va fi ca si cum toate stelele ar rade. Tu vei avea stele care vor sti sa rada!
Antoine de Saint-Exupery - Micul Print
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyana
postare Jan 11 2009, 04:14 PM
Postare #126


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089



QUOTE(danna68 @ Jan 11 2009, 04:09 PM) *
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif un paianjen este o gaza, asa ca iei o revista mai groasa si ii tragi una zdravan, ce mare lucru, ca doar nu trebuie sa-l omori cu mana???? As mai sta cu voi, insa ma duc sa o iau pe Deny, a dormit la mama si cred ca deja vrea acasa, asa ca am avut o noapte plina... am lucrat pana dimineata la 7 unsure.gif

pai cam asa fac: iau un dex imens, ma catar pe masa, pt eventualitatea in care nu l-am nimerit sau reuseste totusi sa iasa de sub dex si sa vina suparat dupa mine (iau in calcul toate posibilitatile, na' doh.gif ) si...imi incerc norocul unsure.gif


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Danutza_rge
postare Jan 11 2009, 04:27 PM
Postare #127



*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,683
Inscris la: 23-September 07
Din:
Membru nr.: 6,978



QUOTE(dyana @ Jan 11 2009, 06:14 PM) *
pai cam asa fac: iau un dex imens, ma catar pe masa, pt eventualitatea in care nu l-am nimerit sau reuseste totusi sa iasa de sub dex si sa vina suparat dupa mine (iau in calcul toate posibilitatile, na' doh.gif ) si...imi incerc norocul unsure.gif



doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif esti fenomenala draguta mea liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyana
postare Jan 11 2009, 04:37 PM
Postare #128


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089



QUOTE(Danutza_rge @ Jan 11 2009, 04:27 PM) *
doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif esti fenomenala draguta mea liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

da! ma si imaginez: eu la 5 m altitudine de o gaza, cum zicea dana, incercand sa arunc peste ea un pietroi si avand mari sanse nici sa nu nimeresc, pentru ca abia se mai zareste ceva. Dar am gasit si solutie: iau mai multe pietroaie si le arunc in locuri diferite wink.gif


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
liliana2u
postare Jan 11 2009, 06:33 PM
Postare #129


mami de blonduta desteapta!
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,886
Inscris la: 10-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,054



Andrei, erau la mare niste chestii cu coarde ce ar putea crea senzatia de bungee jumping, incearca astea mai intai.. sau fugi pana in Canada, in Toronto, este un turn f. inalt, au si restaurant si ce e frumos, ca te uiti in jos, prin podeaua din geam si vezi totul f. mic, parca esti suspendat in aer.. daca mai ai si noroc sa se roteasca, atunci chiar ai parte de adrenalina si iti piere teama.. sau circula cu avionul.
Eu aveam teama de apa (am avut niste experiente triste in Cernavoda, pe vremea bacului si a barcilor pe ape inghetate, pe furtuna), cand am fost in Grecia, am facut cateva croaziere.. rezultatul, ma simt excelent cand plutesc pe apa si chiar nu ma mai sperie nimic si nimeni..


--------------------
"Iubirea este cea mai frumoasa muzica din partitura vietii. Fara ea, ai fi un etern afon in corul imens al omenirii" (Roque Schneider)
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue. (Carl Sandburg)
Tratati-va unii pe altii cu cel mai mare respect, deoarece atunci cand va uitati in ochii altuia, priviti in ochii lui Dumnezeu!

Fericirea din viata ta depinde de calitatea gandurilor tale.

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Claudia Elena
postare Jan 11 2009, 06:39 PM
Postare #130


Mami de Simina
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 12,512
Inscris la: 11-December 07
Membru nr.: 11,074



QUOTE(dyana @ Jan 11 2009, 04:00 PM) *
mie mi-e frica de paianjeni de exemplu dar daca vad unul in casa imi zic asa: daca nu scap de el acum, o sa fuga si e posibil sa ma trezesc cu el in pat. Asa ca dupa ce il 'admir' vreo ora...imi fac curaj si..........(bine, doar in cazul alora mici mici biggrin.gif )

Te inteleg perfect...si eu sufar de arahnofobie si oricat de copilaresc ar parea, este totusi o frica..un sentiment extrem de neplacut (pentru mine)...daca vad ziua paianjeni, am noaptea cosmaruri...sotul meu rade de mine, insa mie nu mi se pare deloc amuzant...nu-mi place acest sentiment de frica pe care trebuie sa-l indur, mi-as dori din suflet sa scap de el... crybaby.gif


--------------------


"Un prieten adevarat te iubeste chiar si atunci cand te cunoaste."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

16 Pagini V  « < 11 12 13 14 15 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th April 2024 - 12:54 AM