Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

10 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Raisa Si Karina
laura83
postare Apr 11 2010, 06:17 PM
Postare #21


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,159
Inscris la: 29-March 07
Din: CLUJ-NAPOCA
Membru nr.: 2,933



QUOTE(mir0108 @ Apr 11 2010, 06:29 PM) *
de asta te-am si intrebat..stiind ca lucri in media!

da ,maria e vecina de scara cu sora mea si prietene la catarama de vreo 17 ani ,cred!

am vazut hotelul ,pare ok in camere ..dar ce mi-ai spus referitor la mancare....! rolleyes.gif
tzuc.gif

ce sa zic...pate la cate reclamatii au fost si-au revizuit si ei meniul...in rest totul a fost foarte frumos....Raisa nu a mancat decat orez si iaurt tot sejurul, altceva nu i-a placut....zici ca eram in China , orez dimineata, la amiaza si seara....


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andreeatimi
postare Apr 21 2010, 06:32 AM
Postare #22


Junior
*

Grup: Members
Postari: 3
Inscris la: 20-April 10
Membru nr.: 141,860



buna. am vazut ca ai scris putin despre hotel esat ,kusadasi. ai putea sa imi dai mai multe informatii,gen cum arta hotelul,daca ii curat, daca ii greu de urcat acel deal de vreo 5 ori pe zi smile.gif ,cum ai facut sa primesti camera cu vedere la mare,dc ai avut, ceva despre peturile excursiilor si orice iti amintesti in special despre hotel,pentru ca despre kusadasi am gasit foarte multe,dar despre esat nu prea vb nimeni. iti multumesc anticipat.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laura83
postare Apr 21 2010, 09:58 PM
Postare #23


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,159
Inscris la: 29-March 07
Din: CLUJ-NAPOCA
Membru nr.: 2,933



QUOTE(andreeatimi @ Apr 21 2010, 07:32 AM) *
buna. am vazut ca ai scris putin despre hotel esat ,kusadasi. ai putea sa imi dai mai multe informatii,gen cum arta hotelul,daca ii curat, daca ii greu de urcat acel deal de vreo 5 ori pe zi smile.gif ,cum ai facut sa primesti camera cu vedere la mare,dc ai avut, ceva despre peturile excursiilor si orice iti amintesti in special despre hotel,pentru ca despre kusadasi am gasit foarte multe,dar despre esat nu prea vb nimeni. iti multumesc anticipat.

Buna...Hotel Esat e foarte frumos ca si design, atat camere, restaurant, piscina....mancarea doar lasa de dorit.....noi am avut camera cu vedere spre piscina deoarece am avut camera cu 3 paturi si aceste doar spre piscina sunt, in schimb soramea a primit spre mare si nu acerut...asa s-a nimerit.....preturile anul trecut au fost in jur de 250 de euro de persoana cu transport (autocar) dar noi am mers cu masina.....un lucru care m-a exasperat pe mine au fost receptionerii care se uitau la mine ca si matza in acelndar cand vb engleza....la unul chiar i-am desenat o data.....iti atasez si cateva pozee....daca mai ai nelamuriri iti raspund cu tot dragul
camera

priveliste de pe balconul cu vedere la mare

terasa din fatza hotelului...sora mea si Karina

priveliste din restaurant




--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laura83
postare Apr 21 2010, 10:01 PM
Postare #24


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,159
Inscris la: 29-March 07
Din: CLUJ-NAPOCA
Membru nr.: 2,933




privesliste de pe balconul nostru...jos era piscina dar nu gasesc poza sad.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Apr 21 2010, 11:06 PM
Postare #25


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



Scumpele mele frumoase!!!!Mami, te rog sa le pupi si sa le stringi in brate pe printesele tale minunate! Ai cele mai frumoase fetite din lume! Sa ti le tina DD sanatoase si sa te bucuri de ele pentru muuuulti ani de acum inainte si sa ne bucuri si noua ochii cu pozite cu ele! love1.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andreeatimi
postare Apr 22 2010, 02:38 PM
Postare #26


Junior
*

Grup: Members
Postari: 3
Inscris la: 20-April 10
Membru nr.: 141,860



iti multumesc pentru poze. eu am gasit ceva cu 386 euro dar din timisoara cu autocarul.in ce sens mancarea lasa de dorit? ne da si mancare stricata sau ?smile.gif iar in legatura cu acel deal ii greu de urcat si asa? parca at cand vad poze mai"reale" nu mai ii asa frumoasa pivelistea:) plaja ii departe de hotel?si ii cu pietricele sau chiar bolovani ca imi zicea cineva ca o sa fac plaja pe bolovani in port . mersi anticipat pentru raspunsurile tale daca ma poti ajuta.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mih@ela
postare Apr 22 2010, 05:02 PM
Postare #27


MY BLUE SKY
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,520
Inscris la: 14-February 07
Din: .
Membru nr.: 2,096



Off,ce am gasit eu aici!Frumusetile pamantului!!! partners.gif partners.gif partners.gif Mai da ,mai da! partners.gif Va pup pe toate ,frumoaselor! trandafir.gif partners.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laura83
postare Apr 22 2010, 05:37 PM
Postare #28


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,159
Inscris la: 29-March 07
Din: CLUJ-NAPOCA
Membru nr.: 2,933



QUOTE(andreeatimi @ Apr 22 2010, 03:38 PM) *
iti multumesc pentru poze. eu am gasit ceva cu 386 euro dar din timisoara cu autocarul.in ce sens mancarea lasa de dorit? ne da si mancare stricata sau ?smile.gif iar in legatura cu acel deal ii greu de urcat si asa? parca at cand vad poze mai"reale" nu mai ii asa frumoasa pivelistea:) plaja ii departe de hotel?si ii cu pietricele sau chiar bolovani ca imi zicea cineva ca o sa fac plaja pe bolovani in port . mersi anticipat pentru raspunsurile tale daca ma poti ajuta.

plaja e cu nisip, nu e cu bolovani....intradevar ei au plaja destul de mica, dar este ok......curat, sezlonguri, umbrelutze si destul de putina lume....acolo marea majoritate stau la piscina hotelului......dealul e ok, noi seara mergeam in oras pe jos desi eram cu masinile....acu ce sa zic, soramea era gravida in luna a 5 a si urca dealul, dar potzi merge cu maxi taxi....e plin de ele.....privelistea e extraodinara....mie una imi placea foarte tare restaurantul.....era la ultimul etaj al hotelului si cand mergeam la cina vedeam apusul....senzational....sincer iti recomand cu drag sa mergi, noi am fost multumiti......mancarea a fost timp de 7 zile cam acelasi lucr....dimineata acelasi salam, aceiasi branza, oua fierte, cereale....la pranz o ciorba crema scarboasa (apa cu faina), orez si ceva legume cu bucatele invizibile de carne, daca nu era orez era cus cus si f multe salate, desert aceleasi baclavale si vesnicul pepene verde necopt.....cina ce ramanea de la pranz dar sub alta forma (de ex la pranz orezul era in masa calda la cina era facut rondele pe platou) ...intr-o singura seara dupa ce am facut eu un circ monstru ne-au dat kebab cu cartofi prajiti si niste struguri.....si la ora 5 erau niste gustari, pizza si hamburgeri......sucuri doar la dozator.....cam asta a fost tot.


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laura83
postare Apr 22 2010, 05:39 PM
Postare #29


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,159
Inscris la: 29-March 07
Din: CLUJ-NAPOCA
Membru nr.: 2,933



QUOTE(Sara1 @ Apr 22 2010, 12:06 AM) *
Scumpele mele frumoase!!!!Mami, te rog sa le pupi si sa le stringi in brate pe printesele tale minunate! Ai cele mai frumoase fetite din lume! Sa ti le tina DD sanatoase si sa te bucuri de ele pentru muuuulti ani de acum inainte si sa ne bucuri si noua ochii cu pozite cu ele! love1.gif

iti multumesc frumos Sara! o sa le pup din partea voastra....si tu ai doi flacai extraordinari. Multi pupici de la noi


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laura83
postare Apr 22 2010, 05:40 PM
Postare #30


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,159
Inscris la: 29-March 07
Din: CLUJ-NAPOCA
Membru nr.: 2,933



QUOTE(Mih@ela @ Apr 22 2010, 06:02 PM) *
Off,ce am gasit eu aici!Frumusetile pamantului!!! partners.gif partners.gif partners.gif Mai da ,mai da! partners.gif Va pup pe toate ,frumoaselor! trandafir.gif partners.gif

Esti o dragutza!!! am promis ca o sa mai pun poze si o sa ma tzin de cuvant notworthy.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

10 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 11:03 AM