Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

8 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Ana Sofia....., sau un alt inceput....
Imi30
postare Dec 15 2010, 08:05 AM
Postare #21


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,892
Inscris la: 4-May 09
Din: Tg.Mures
Membru nr.: 88,346



Sa-ti traiasca Sofia mami draga si sa fie sanatoasa...e un copil perfect si un ingeras minunat. hug.gif


--------------------
Viseaza ca si cand ai trai pentru totdeauna, traieste ca si cand ai muri azi. – James Dean
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Dec 15 2010, 08:18 AM
Postare #22


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



QUOTE(iubita_tiana @ Dec 14 2010, 10:16 AM) *
\\


Fetita ta Ana Sofia , e o mica MINUNE! Sa-ti traiasca, sa fie sanatoasa, sa aiba parte de tot ce e mai bun in viata! partners.gif partners.gif partners.gif Bine ai venit pe lume copila scumpa trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif hug.gif tzuc.gif ! Ai doua fetite splendide iubita! DD sa le ocroteasca pasii in viata! Felicitari mami! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruby
postare Dec 15 2010, 08:27 AM
Postare #23


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,152
Inscris la: 20-January 09
Din: somewhere ...
Membru nr.: 65,917



QUOTE(iubita_tiana @ Dec 14 2010, 12:16 PM) *


bine ai venit pe lume Ana Sofia !Felicitari mami ,esti un exemplu de curaj ,iubire si daruire pt mine .2 copii in asa scurt timp ,nu orice se incumeta .ai doua printese frumoase ,ce in mod sigur iti fac viata mai frumoasa . trandafir.gif
felicitari si lui tati .tare mandru trebuie sa fie inconjurat de asa 3 fete frumoase !
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iubita_tiana
postare Dec 15 2010, 10:02 AM
Postare #24


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,096
Inscris la: 10-November 07
Membru nr.: 9,441




QUOTE(Imi30 @ Dec 15 2010, 08:05 AM) *
Sa-ti traiasca Sofia mami draga si sa fie sanatoasa...e un copil perfect si un ingeras minunat. hug.gif


tzuc.gif tzuc.gif
QUOTE(ruxy @ Dec 15 2010, 08:18 AM) *
Fetita ta Ana Sofia , e o mica MINUNE! Sa-ti traiasca, sa fie sanatoasa, sa aiba parte de tot ce e mai bun in viata! partners.gif partners.gif partners.gif Bine ai venit pe lume copila scumpa trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif hug.gif tzuc.gif ! Ai doua fetite splendide iubita! DD sa le ocroteasca pasii in viata! Felicitari mami! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif


ne-am dorit sa fie sanatoasa......sa vina pe lume la termen si cu bine...
a venit....poate nu asa cum ne-am dorit(din cauza notei proaste) dar e sanatoasa si acum tot ce ne dorim pe viitor....este sa avem 2 fetite SANATOASE..restul chiar nu mai conteaza....
QUOTE(ruby @ Dec 15 2010, 08:27 AM) *
bine ai venit pe lume Ana Sofia !Felicitari mami ,esti un exemplu de curaj ,iubire si daruire pt mine .2 copii in asa scurt timp ,nu orice se incumeta .ai doua printese frumoase ,ce in mod sigur iti fac viata mai frumoasa . trandafir.gif
felicitari si lui tati .tare mandru trebuie sa fie inconjurat de asa 3 fete frumoase !


nu vreau sa numesc curaj, ceea ce m-a facut sa aduc pe lume 2 copii atat de repede .....ci o dragoste nemarginita de oferit.....le iubesc la nebunie....de la cer pana la pamant.....incat uneori cuvintele sunt prea sarace pt a exprima ce simt...

voi toate ati fost langa mine si in clipe mai putin fericite...cand credeam ca cerul a cazut pe mine...cand credeam ca lumea s-a sfarsit.....cand nu vedeam nici o lumina...cand eram atat de suparata pe Dumnezeu....

acum regret atat de mult ca nu am stiut sa fiu mai rabdatoarea...mai iertatoare....mai buna.....

visul meu s-a implinit....

...............................de fapt am primit mult mai mult decat mi-as fi imaginat ca voi primi......2 minuni......


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iubita_tiana
postare Dec 15 2010, 10:28 AM
Postare #25


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,096
Inscris la: 10-November 07
Membru nr.: 9,441



desi am mai postat pozele pe forum....la iunie si noiembrie....le postez si aici...caci si aici e locul lor....tongue.gif

prima baitza adevarata acasa....ieri ne-a cazut si buricul si a ramas foarte frumos..







--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
raisa
postare Dec 15 2010, 02:00 PM
Postare #26


Andreea,mamica ratustei Raisa
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,889
Inscris la: 1-July 07
Din: Iasi
Membru nr.: 4,864



superba sofia tzuc.gif superbe pozele cu cele 2printese,sa fiti sanatoase!


--------------------

[/url]

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hanuk26
postare Dec 15 2010, 10:54 PM
Postare #27


Iti multumesc Doamne!
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,130
Inscris la: 19-April 08
Din: Brasov
Membru nr.: 21,224



vai..ce scumpete de fetita ai acolo tania......o frmoasa ca si Tiana si ca si tine....sa-ti traiasca printesele si sa creasca mari ..
aseara stateam cu soacra si admiram minunile tale...era tare incantata...si ti-a transmis toate cele bune.......


--------------------
"Fie ca fericirea sa spele orice dezamagire si Fie ca bucuria sa dizolve orice tristete"
"Am invățat că indiferent ce se intampla, oricat de rea pare ziua de azi, viata merge inainte, si totul va fi mai bine maine"
"Am avut un vis: .... Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate..."





Visit My Blog Hanuk26
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hellen
postare Dec 15 2010, 11:05 PM
Postare #28


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,364
Inscris la: 21-March 08
Membru nr.: 18,363



Scumpa mea, cu mare emotie savurez si eu pozele cu minunile cele mici.
Sofia , parca e desprinsa din cele ceresti,...asa e de senina si perfecta. Tiana e atat de gingasa cu surioara ei si nu imi vine sa cred ce mare si draguta s-a facut!!!
DD cu voi!!! Ai langa tine cele mai de pret comori!!! Te pup si imbratisez cu drag!!!!!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iubita_tiana
postare Dec 16 2010, 08:50 AM
Postare #29


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,096
Inscris la: 10-November 07
Membru nr.: 9,441



SOFIA LA BAITZA



TIANA LA BAITZA



--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iubita_tiana
postare Dec 16 2010, 08:53 AM
Postare #30


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,096
Inscris la: 10-November 07
Membru nr.: 9,441



QUOTE(hanuk26 @ Dec 15 2010, 10:54 PM) *
vai..ce scumpete de fetita ai acolo tania......o frmoasa ca si Tiana si ca si tine....sa-ti traiasca printesele si sa creasca mari ..
aseara stateam cu soacra si admiram minunile tale...era tare incantata...si ti-a transmis toate cele bune.......

va multumim....si eu iti doresc numai bine si sanatate......si sper sa fe adevarat ceea ce vad eu la tikerul tau cel nou:)

QUOTE(hellen @ Dec 15 2010, 11:05 PM) *
Scumpa mea, cu mare emotie savurez si eu pozele cu minunile cele mici.
Sofia , parca e desprinsa din cele ceresti,...asa e de senina si perfecta. Tiana e atat de gingasa cu surioara ei si nu imi vine sa cred ce mare si draguta s-a facut!!!
DD cu voi!!! Ai langa tine cele mai de pret comori!!! Te pup si imbratisez cu drag!!!!!

tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif love1.gif love1.gif mami drag , iti multumesc ...

te mai asteptam pe la noi


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

8 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 19th March 2024 - 07:59 AM