Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

21 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Strigat De Ajutor, din dragoste pentru un pui mic
Lusha&Zbenguica
postare Feb 20 2010, 07:47 PM
Postare #21


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,589
Inscris la: 13-October 08
Din: Cluj-Napoca
Membru nr.: 42,418



QUOTE(iubita_tiana @ Feb 20 2010, 07:44 PM) *
ma speriati...ce inseamna ca sunt pe aici fete care isi bat joc de bunatatea celorlalte....hei......chiar asa am ajuns.,...sad.gif(

da si pe mine ma pune pe ganduri treaba asta sad.gif
nu ar fi bine sa ne spuneti si noua ca asa vom sti sa nu ne pacalim? NU vreau sa par iscoditoare dar daca au profitat de bunatatea noastra ..chiar daca uneori a fost doar prin rugaciune ar trebui sa stim toate nu?


--------------------
2009 2010

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Feb 20 2010, 07:49 PM
Postare #22


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



QUOTE(iubita_tiana @ Feb 20 2010, 07:45 PM) *
parerea mea e ca astfel de fete nu au ce cauta intre noi...ne-ar fi mai simplu, noua , celorlalte, sa stim despre cine e vb...daca se prefac e mai bine sa stim...

cat despre povestea cu madalina....va inteleg pe toate...dar sunt hotarata sa RISC...si sa daruiesc din suflet...

Fapta ta, e frumoasa...si sper din toata inima...sa nu suferi o dezamagire...mergi asa cum simti...daruieste din suflet....chiar daca ai auzit povesti reale neplacute....asta nu trebuie sa te impiedice sa faci fapte bune...doar atat...sa o faci cu grija trandafir.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Feb 20 2010, 07:51 PM
Postare #23


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Feb 20 2010, 07:47 PM) *
da si pe mine ma pune pe ganduri treaba asta sad.gif
nu ar fi bine sa ne spuneti si noua ca asa vom sti sa nu ne pacalim? NU vreau sa par iscoditoare dar daca au profitat de bunatatea noastra ..chiar daca uneori a fost doar prin rugaciune ar trebui sa stim toate nu?

Nu as putea face asa ceva....imi pare rau...am vrut sa fie un semnal de alarma pentru toate, mai ales dupa ultimele povesti de pe forum, poate ca sunteti la curent...dar daca as merge mai departe...nu mi-ar aduce nici o cinste Lusha...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lusha&Zbenguica
postare Feb 20 2010, 07:57 PM
Postare #24


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,589
Inscris la: 13-October 08
Din: Cluj-Napoca
Membru nr.: 42,418




QUOTE(ruxy @ Feb 20 2010, 07:51 PM) *
Nu as putea face asa ceva....imi pare rau...am vrut sa fie un semnal de alarma pentru toate, mai ales dupa ultimele povesti de pe forum, poate ca sunteti la curent...dar daca as merge mai departe...nu mi-ar aduce nici o cinste Lusha...

ai dreptate ruxy ..gandindu-ma mai bine probabil nici eu nu as spune
pana la urma daca e dat din suflet e bun dat ...
e pacat doar ca unii chiar au nevoie si din cauza unor persoane false sufera si ei


--------------------
2009 2010

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iubita_tiana
postare Feb 21 2010, 12:11 AM
Postare #25


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,096
Inscris la: 10-November 07
Membru nr.: 9,441



ruxy..draga noastra "mamica" spirituala...nu as putea sa ma opresc sa daruiesc bunatate pt ca asta simt....
de cativa ani incoace..eu si cu sotul meu platim TRIBUT lumii si vietii...in fiecare an..ceva s-a inatmplat in perioada feb-martie...pierderi financiare mari....an de an...de cand s-a nascut tiana mi-am propus sa opresc sirul acelor evenimente...si a pierderilor de bani care se duceau aiurea....(de la amenzi, furturi de portmonee cu multi bani in ele....si multe altele....)..efectiv, anul trecut am simtit ca gata, acest tribut trebuie sa inceteze...cel putin, daca tot platim tribut vietii...sa-l platim cu rost....

nu ma dau banii afara din casa credeti-ma...dar renunt la lucruri sua mancare pt mine sau familia mea..pt a ajuta aceasta fata..care mi s-a lipit de suflet...

daca imi amintesc bine..si pe forum, a invitat sa mergeti la ea sa vedeti situatia...poate vreo mamica din Bacau de pe forum o va vizita...sau de langa Bacau.....si ne vom convinge...sau intre timp...voi merge eu la ea....sa vina doar primavara....



--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iubita_tiana
postare Feb 21 2010, 12:12 AM
Postare #26


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,096
Inscris la: 10-November 07
Membru nr.: 9,441



QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Feb 20 2010, 07:57 PM) *
ai dreptate ruxy ..gandindu-ma mai bine probabil nici eu nu as spune
pana la urma daca e dat din suflet e bun dat ...
e pacat doar ca unii chiar au nevoie si din cauza unor persoane false sufera si ei

ai dreptate...poate in privat totusi am putea discuta despre acest aspect neplacut...despre aceste persoane.....


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iubita_tiana
postare Feb 21 2010, 12:13 AM
Postare #27


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,096
Inscris la: 10-November 07
Membru nr.: 9,441



QUOTE(ruxy @ Feb 20 2010, 07:51 PM) *
Nu as putea face asa ceva....imi pare rau...am vrut sa fie un semnal de alarma pentru toate, mai ales dupa ultimele povesti de pe forum, poate ca sunteti la curent...dar daca as merge mai departe...nu mi-ar aduce nici o cinste Lusha...

ultimele povesti...aici sunt blocata...sau in urma tare...se pare


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iubita_tiana
postare Feb 21 2010, 12:26 AM
Postare #28


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,096
Inscris la: 10-November 07
Membru nr.: 9,441



MADALINA SI BRIANNA



BRIANNA







--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Feb 21 2010, 01:01 AM
Postare #29


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



QUOTE(iubita_tiana @ Feb 21 2010, 02:26 AM) *
MADALINA SI BRIANNA

Am citit si eu povestea Madalinei si a Brianei si m-am uitat putin pe net pentru niste apartamente de inchiriat si am gasit ceva convenabil, nu stiu insa daca a fost sau inchiriat pana acum.

Apartament de inchiriat in Bacau , zona calea moinesti 80 euro / luna
Suprafata:24 mp
Camere:1
Bai:1
Balcoane:---
Utilitati si imbunatatiri:
* mobilat: complet
* incalzire: termoficare
* gaz metan
* apometre
* parchet
* gresie + faianta
* termopan
Specificatii:
mobilata, confort 2
Agentia Imobiliara: Poline
Agent: Popa Adriana 0756318123


Si inca un anunt ok. Daca tot da 100 euro macar sa aiba ceva confort.
Piata Nordului, in bloc, parter/4, suprafata 42mp.
Pret: 100 EUR
Publicat la 08.02.2010
Bacau, judetul Bacau
Telefon: 0745820589


Sper sa-i fie de ajutor trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

Aceasta postare a fost editata de manu1981: Feb 21 2010, 01:02 AM


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Feb 21 2010, 01:03 AM
Postare #30


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



QUOTE(iubita_tiana @ Feb 21 2010, 12:11 AM) *
ruxy..draga noastra "mamica" spirituala...nu as putea sa ma opresc sa daruiesc bunatate pt ca asta simt....
de cativa ani incoace..eu si cu sotul meu platim TRIBUT lumii si vietii...in fiecare an..ceva s-a inatmplat in perioada feb-martie...pierderi financiare mari....an de an...de cand s-a nascut tiana mi-am propus sa opresc sirul acelor evenimente...si a pierderilor de bani care se duceau aiurea....(de la amenzi, furturi de portmonee cu multi bani in ele....si multe altele....)..efectiv, anul trecut am simtit ca gata, acest tribut trebuie sa inceteze...cel putin, daca tot platim tribut vietii...sa-l platim cu rost....

nu ma dau banii afara din casa credeti-ma...dar renunt la lucruri sua mancare pt mine sau familia mea..pt a ajuta aceasta fata..care mi s-a lipit de suflet...

daca imi amintesc bine..si pe forum, a invitat sa mergeti la ea sa vedeti situatia...poate vreo mamica din Bacau de pe forum o va vizita...sau de langa Bacau.....si ne vom convinge...sau intre timp...voi merge eu la ea....sa vina doar primavara....

Iubita...nici nu as indrazni sa spun cuiva sa se opreasca in a darui ...orice, iubire, ajutor...dar....te-am sfatuit numai sa ai grija, in ce fel o faci si daaa faptele bune, spala multe pacate...dar nu inseamna totul...trebuie sa ai grija si de rugaciune, si tot ce tine de taine....ajut-o daca asta simti...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

21 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 19th March 2024 - 04:57 AM