Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

39 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Copilul - Anului Editia 3 !, 1,2,3...start !
dyana
postare Oct 1 2009, 10:14 PM
Postare #21


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089



QUOTE(Lili @ Oct 1 2009, 10:12 PM) *
Pai va fi o distractie cu final fericit : 3 strumfi premianti jucaus.gif jucaus.gif jucaus.gif

Abia astept premierea. smile.gif


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alexandra81
postare Oct 2 2009, 03:12 PM
Postare #22


Stefan Constantin - iubitul meu mic
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 29,277
Inscris la: 8-January 08
Din: Craiova
Membru nr.: 12,186



QUOTE(Lili @ Oct 1 2009, 05:53 PM) *
mda smile.gif , dupa stop-joc la inscrieri...ne vom "distra" cu votarea ! 1_3ani.gif rolleyes.gif


...Si cu noii veniti, cu "bisericutele" nou formate, cu nemultumirile mamicilor...Va fi "distractie" intr-adevar... rolleyes.gif


--------------------




  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lili
postare Oct 2 2009, 03:31 PM
Postare #23


Admin
******

Grup: Root Admin
Postari: 1,650
Inscris la: 2-April 09
Membru nr.: 82,560



QUOTE(alexandra81 @ Oct 2 2009, 04:12 PM) *
...Si cu noii veniti, cu "bisericutele" nou formate, cu nemultumirile mamicilor...Va fi "distractie" intr-adevar... rolleyes.gif


Consider ca suntem toate mature si rezonabile trandafir.gif , iar pana la urma conteaza participarea fiecarui kinder jucaus.gif in parte.
Cred ca, pentru fiecare mami din aceasta comunitate, copilul ei este special si tocmai de aceea impartaseste pe acest forum bucuriile, realizarile, nazbatiile si momentele mai mult sau mai putin placute din viata ei ca si "mami de...."

Ce este important si extraordinar este tocmai aceasta legatura intre mamici partners.gif . S-au legat prietenii, simpatii, animozitati, insa ce ne uneste si ne leaga este tocmai experienta de a fi sau a deveni ....mami.

Si acesta este cel mai frumos lucru. trandafir.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alexandra81
postare Oct 2 2009, 03:47 PM
Postare #24


Stefan Constantin - iubitul meu mic
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 29,277
Inscris la: 8-January 08
Din: Craiova
Membru nr.: 12,186




QUOTE(Lili @ Oct 2 2009, 11:31 AM) *
Consider ca suntem toate mature si rezonabile trandafir.gif , iar pana la urma conteaza participarea fiecarui kinder jucaus.gif in parte.
Cred ca, pentru fiecare mami din aceasta comunitate, copilul ei este special si tocmai de aceea impartaseste pe acest forum bucuriile, realizarile, nazbatiile si momentele mai mult sau mai putin placute din viata ei ca si "mami de...."

Ce este important si extraordinar este tocmai aceasta legatura intre mamici partners.gif . S-au legat prietenii, simpatii, animozitati, insa ce ne uneste si ne leaga este tocmai experienta de a fi sau a deveni ....[b]mami.[/b]

Si acesta este cel mai frumos lucru. trandafir.gif


Nici nu am contestat acest lucru...Ca s-au legat prietenii, sau ca se intampla lucruri pozitive...Insa am spus doar cum a fost la editia trecuta, cand forumul s-a umplut de mamici noi, care au scris minim 5 postari - ca sa poata vota, si mereu mai pe langa subiect - si care dupa terminarea concursului au disparut aproape in proportie de 90%. Este bine insa ca ati hotarat sa premiati pe primii 3 castigatori floare2.gif ....

Plus ca acesti copilasi sunt votati in functie de cate voturi primesc la schimb, si nu pe alte criterii...Sper sa nu supar pe nimeni, insa acesta este lucrul pe care l-am observat la editia anterioara...


--------------------




  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
livya
postare Oct 2 2009, 03:50 PM
Postare #25


livya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 12,101
Inscris la: 26-April 09
Din: zalau/milano
Membru nr.: 87,150



QUOTE(Lili @ Oct 2 2009, 03:31 PM) *
Consider ca suntem toate mature si rezonabile trandafir.gif , iar pana la urma conteaza participarea fiecarui kinder jucaus.gif in parte.
Cred ca, pentru fiecare mami din aceasta comunitate, copilul ei este special si tocmai de aceea impartaseste pe acest forum bucuriile, realizarile, nazbatiile si momentele mai mult sau mai putin placute din viata ei ca si "mami de...."

Ce este important si extraordinar este tocmai aceasta legatura intre mamici partners.gif . S-au legat prietenii, simpatii, animozitati, insa ce ne uneste si ne leaga este tocmai experienta de a fi sau a deveni ....mami.

Si acesta este cel mai frumos lucru. trandafir.gif

da e foarte adevarat ce zici lili... trandafir.gif bravo


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Claudia94
postare Oct 3 2009, 06:10 PM
Postare #26


Mihaitza :X
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,360
Inscris la: 19-February 09
Din: Piatra-Neamt
Membru nr.: 73,013



lili , daca nu sunt prea curioasa , va fi schimbat regulamentul concursului ? biggrin.gif


--------------------


Calatoria de o mie de mile incepe cu primul pas. (Lao Tse)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyana
postare Oct 3 2009, 06:41 PM
Postare #27


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089



QUOTE(Lili @ Oct 2 2009, 03:31 PM) *
Consider ca suntem toate mature si rezonabile trandafir.gif , iar pana la urma conteaza participarea fiecarui kinder jucaus.gif in parte.
Cred ca, pentru fiecare mami din aceasta comunitate, copilul ei este special si tocmai de aceea impartaseste pe acest forum bucuriile, realizarile, nazbatiile si momentele mai mult sau mai putin placute din viata ei ca si "mami de...."

Ce este important si extraordinar este tocmai aceasta legatura intre mamici partners.gif . S-au legat prietenii, simpatii, animozitati, insa ce ne uneste si ne leaga este tocmai experienta de a fi sau a deveni ....mami.

Si acesta este cel mai frumos lucru. trandafir.gif

Desi nu prea ma priveste treaba asta, daca tot m-am bagat in discutie, o sa imi sustin parerile. smile.gif

Ai scris foarte frumos, cu exceptia cuvantului "mature". Regula nescrisa a 'votului pentru vot' sau a mentionarii pe forum a 'votului nr 5679' mi se par putin cam... hai sa zicem copilaresti. tongue.gif Dar de la editia trecuta pana la cea actuala a mai trecut ceva vreme, asa ca e posibil sa mai fi 'crescut' si noi tongue.gif
Altfel spus, nu vreau sa fiu nici pesimista si sa mizez pe faptul ca iar vor fi discutii.

Insa imi dau seama si de necesitatea concursurilor, reclamelor, noului si admit ca suntem destul de 'greu adaptabile' uneori; sunt constienta ca am devenit destul de reticente cu noii veniti din perioadele concursurilor. Admit ca suntem mereu nemultumite, ironice. Recunosc ca adesea avem preferinte nejustificate. Si ma bucur ca uneori, tineti cont si de parerile nostre. smile.gif
Sper ca nu te-am suparat, asta imi doresc cel mai putin. partners.gif


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cristina67
postare Oct 3 2009, 07:09 PM
Postare #28


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,289
Inscris la: 26-October 07
Din: Oradea
Membru nr.: 8,627



Uite ca citind postarile voastre aici mi-a venit o idee: ce-ar fi daca, premiantii ar fi alesi aleatoriu de calculator sau pur si simplu numerele 1, ce sa zic, 39 si 186 ar fi cei trei castigatori, sau oricare alte trei numere alese de voi cele care postati aici atatea mesaje zilnic. Ma gandesc ca e destul de greu sa socoti daca nu cumva esti tu 103, castigatorul celui de-al treilea premiu doh.gif .Sper ca nu am suparat pe nimeni.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrei
postare Oct 5 2009, 09:38 AM
Postare #29


Administrator
*******

Grup: Top Golden Members
Postari: 3,706
Inscris la: 21-July 06
Din: Bucuresti
Membru nr.: 1



Regula celor 5 postari nu va mai exista, la aceasta editie.
Regulamentul de votare, complet, va fi afisat in curand.


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inimioara25
postare Oct 6 2009, 06:52 PM
Postare #30


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,499
Inscris la: 11-December 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 56,245



Lili, scuze, dar poza inca este...cred totusi ca din lipsa de timp...ms mult...

Cat despre vot...oricine castiga va fi fericit- cu siguranta, iar ceilalti necastigatori sunt tot castigati, pentru ca sunt iubiti de mamici si tatici care sunt mandrii de piticutii lor...smile.gif pupici


--------------------



Puiutii de mai...si unul de iunie

2 mai- Ladydi ---- Nicolas pui de DIDA (24.12.1974) - GALATI
4 mai- monica4mai ---- David pui de MONICA () -ORADEA
8 mai - Flori84 ----Andreea Isabela pui de FLORI (07.04.1984) - BUCURESTI
11 mai - Alina- Karina--- Armand Ionut pui de ALINA(14.12.1981) - CRAIOVA
13 mai – realdeedee---- Ana Raisa pui de DIANA (08.04.1980) - BUCURESTI
17 mai- cris2000 ----- Constantin pui de CRISTINA (06.01.1979) - GALATI
19 mai- mihaela_radu ----Evelyne pui de MIHAELA (29.09.1984) - VARIAS ™
23 mai- eusibebe- Ilinca Maria pui de ANAMARIA (01.01.1981)- BUCURESTI
23 mai - viorela---- Razvan pui de VIORELA (24.05.1978) - BUCURESTI
24 mai – bursuc---- Horia Mina pui de ALINA (20.02.1980) - BUCURESTI
24 mai - mariamar---- Denis pui de MARIA () - PITESTI
27 mai- aly0510---- Calin Andrei pui de ALINA (05.10.1979) - BUCURESTI
27 mai - myha_ela1983---- Andras pui de MIHAELA (17.07.1983) - CLUJ
6 iunie -inimioara25---- Horia pui de GRAZIA ( 06.01.1983) -BUCURESTI

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

39 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 23rd April 2024 - 11:31 AM