Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

3 Pagini V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Tratament Acnee Derminax
geo91
postare Nov 5 2013, 11:41 AM
Postare #11


Junior
*

Grup: Members
Postari: 2
Inscris la: 5-November 13
Membru nr.: 236,513



Indiferent de numele suplimentului pe care il folosesti pentru a scapa de acnee, nu trebuie sa uiti ca e nevoie daca vrei sa ai rezultate bune sa iti schimbi stilul tau de viata. Reguli simple gen:alimente care sa nu-ti provoace multe toxine, fara tutun si alcool, mult sport, care combinate cu un anumit supliment care si-a dovedit eficienta pot face adevarate minuni pentru tenul tau si te pot ajuta sa scapi de acnee!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
paulaandrei
postare Jan 7 2014, 11:38 AM
Postare #12


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 7-January 14
Membru nr.: 236,773



Buna!
Imi spuneti va rog frumos si mie cum se ia suplimentul asta (cate pastile/zi). Am tot cautat pe site-ul lor dar nu am gasit informatia asta. Mi-ar mai fi de foos daca as sti si compozitia lui:)
Un prospect daca mai aveti, daca aveti timp si amabilitate sa mi-l trimiteti si mie la andreiasupaula@yahoo.com, ar fi super fain!
Multumesc mult si va doresc o zi frumoasa!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geo91
postare Jan 29 2014, 11:17 AM
Postare #13


Junior
*

Grup: Members
Postari: 2
Inscris la: 5-November 13
Membru nr.: 236,513



Se iau 2 capsule pe zi in timpul mesei. Important e sa nu depasesti doza zilnica pentru ca nu e indicat!
Majoritatea persoanelor care au folosit suplimentul asta am vazut ca ziceau pe forumuri ca primele rezultate le-au avut dupa 2-3 saptamani!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
robinho
postare Feb 27 2014, 11:46 AM
Postare #14


Junior
*

Grup: Members
Postari: 2
Inscris la: 27-February 14
Membru nr.: 236,997




Pentru tratamentul acneei se pot folosi suplimente pe baza de plante, deoarece sunt mult mai indicate avand in vedere ca nu provoaca efecte secundare! Totusi e bine ca atunci cand cumparati un anumit produs fie el si supliment trebuie sa va documentati foarte bine cu privire la compozitia suplimentului ala. E posibil ca sa aveti alergie la unul dintre compusii produsului si atunci puteti avea efecte secundare!

O zi frumoasa!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dincarobe
postare Mar 17 2014, 11:09 AM
Postare #15


Junior
*

Grup: Members
Postari: 3
Inscris la: 17-March 14
Membru nr.: 237,079



De 2 saptamani folosesc Derminax si parca e abia acum incepe sa mai dispara din cosuri. Nu stiu, daca e normal sa apara primele efecte atat de tarziu, dar sper ca pe viitor sa am rezultate mult mai bune. Mi-am luat cura de 4 luni si am incredere ca o sa reusesc sa scap in totalitate de aceste cosuri pe care le am de 4 ani. Pana in prezent am testat tot felul de produse, care de care mai interesante, dar din pacate rezultatele nu au fost chiar atat de bune. Asa am ajuns sa folosesc si produsul Derminax. Sper din tot sufletul sa nu ma dezamageasca pt ca am citit tot felul de lucruri interesante despre el si asta imi da incederea ca o sa scap in sfarsit de cosuri!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
robinho
postare Apr 1 2014, 10:17 AM
Postare #16


Junior
*

Grup: Members
Postari: 2
Inscris la: 27-February 14
Membru nr.: 236,997



Derminax este un produs care cu siguranta o sa te ajute. Nu uita totusi ca pe langa cura cu suplimente trebuie sa faci si foarte mult sport si sa ai o dieta adecvata pentru a nu permite toxinelor sa se acumuleze. Exista foarte multe alimente care pot genera acnee. Deasemenea igiena e foarte importanta. Suplimentele le iei ca sa-ti rezolvi cauza interna care iti genereaza acneea, dar daca tu extern tu nu actionezi cum trebuie atunci e posibil sa apara probleme. Daca vrei sa scapi definitiv de acnee nu este deajuns sa iei niste suplimente si gata. Trebuie sa urmezi un intreg program care in final va avea ca rezultat indepartarea acneei!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dincarobe
postare Apr 23 2014, 09:53 AM
Postare #17


Junior
*

Grup: Members
Postari: 3
Inscris la: 17-March 14
Membru nr.: 237,079



Am terminat o cutie de Derminax pana acum si se vad ceva modificari in bine. Acneea de pe fata mi-a disparut mare parte din ea si se observa ca e in retragere. Cred ca in cele 3 luni care au mai ramas o sa scap in totalitate de acnee! E un produs destul de eficient si pana acum nici nu mi-a produs vreun efect advers. E super fain produsul si sper ca pana la urma sa scap de toata acneea! Am inceput sa fac exercitii fizice in fiecare zi pentru a-mi detoxifia organismul si mananc destul de ok!



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sorinna30
postare May 24 2014, 05:00 PM
Postare #18


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 6
Inscris la: 16-May 14
Membru nr.: 237,347



Sora mea, pe langa ceaiul de musetel foloseste o crema speciala de la MUrad care eu zic ca a ajutat-o foarte mult. Eu sunt de parere ca trebuie intervenit cu un produs specializat cand o problema persista.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cosaro
postare May 27 2014, 10:14 AM
Postare #19


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 27-May 14
Membru nr.: 237,379



Buna!

Eu stiam ca ceaiul de musetel nu e bun, pentru ca s-a facut intr-o anumita perioada o intreaga polemica impotriva lui. Oricum suplimentele naturiste pe baza de plante sunt recomandate in tratarea si in inlaturarea definitiva a acneei.
Si eu am urmat intr-o perioada un tratament cu suplimente naturiste si sunt chiar multumita de rezultatele pe care le-am obtinut. Primele rezultate au aparut la mine, cam la 2 saptamani de tratament!

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maraion
postare Jun 30 2014, 10:04 AM
Postare #20


Junior
*

Grup: Members
Postari: 2
Inscris la: 30-June 14
Membru nr.: 237,465



Pe piata exista foarte multe produse pentru tratamentul acneei, dar e necesar sa alegi un supliment care si-a dovedit eficienta dealungul timpului si care nu produce efecte adverse. Nu are rost sa cumperi un produs daca stii ca are in componenta ingredienti de natura chimica si care iti poate afecta sanatatea. Produsele naturiste sunt din ce in ce mai cautate in ultima vreme tocmai din cauza faptului ca nu provoaca efecte secundare si ca se asimileaza mai usor de organism.
Si eu am avut acnee pe o perioada de cativa ani, dar cu un supliment bun, cu sport si dieta echilibrata am reusit sa ma vindec. Sper sa nu mai am de-a face vreodata cu acneea!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

3 Pagini V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 19th April 2024 - 05:49 PM