Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

3 Pagini V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Locul Meu, In Lumea Larga
Andrei
postare Feb 5 2009, 03:39 PM
Postare #11


Administrator
*******

Grup: Top Golden Members
Postari: 3,706
Inscris la: 21-July 06
Din: Bucuresti
Membru nr.: 1



smile.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Danutza_rge
postare Feb 5 2009, 04:05 PM
Postare #12



*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,683
Inscris la: 23-September 07
Din:
Membru nr.: 6,978



bere.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyana
postare Feb 5 2009, 10:49 PM
Postare #13


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089



QUOTE(Luka @ Feb 5 2009, 03:16 PM) *
Cum sa fi tu singuratic ? Pai noi unde suntem sau crezi ca te lasam ????!!!

si daca ne lasa el pe noi? tongue.gif



--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyana
postare Feb 5 2009, 11:06 PM
Postare #14


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089




Andrei, cam asta e problema multora; cu varsta, parca devenim mai nehotarati decat copiii doh.gif desi sunt destui care stiu ce vor inca de mici; si ii admir. rolleyes.gif

Luka, am o veste buna atunci: azi mi-am dat seama ca e timpul sa ies iar si cu camera; am vazut o gramada de lucruri frumoase iarna asta si in plus, mi-a venit si o idee destul de...extravaganta rolleyes.gif

Si o singura curiozitate mai am: cum crezi tu ca pot eu face oamenii fericiti si cum ii pot scoate din tipare? Se scot singuri...daca vor. biggrin.gif

Aceasta postare a fost editata de dyana: Feb 5 2009, 11:06 PM


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
puka
postare Feb 5 2009, 11:18 PM
Postare #15


Puka
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,949
Inscris la: 26-September 08
Din: Bucuresti, Dr. Taberei
Membru nr.: 39,207



Draga mea nici nu stii la ce ma gandeam eu azi-noapte si dimineata tot cu ideea asta m-am trezit... ca nu este nic-un topic unde sa spui ce ti-ai dori, sau chiar sa-ti doresti sa ai ceva, sau sa faci ceva, sau sa ajungi undeva. ... variante sunt n, si sunt fericita ca am gasit acest topic ... dar cred ca maine voi scrie, azi n-am inspiratie, acum stiu si cand imi "vine" o revelatie, dau fuga si scriu wink.gif Pot nu ? tongue.gif

Aceasta postare a fost editata de puka: Feb 5 2009, 11:18 PM


--------------------






  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyana
postare Feb 5 2009, 11:25 PM
Postare #16


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089



QUOTE(puka @ Feb 5 2009, 11:18 PM) *
Draga mea nici nu stii la ce ma gandeam eu azi-noapte si dimineata tot cu ideea asta m-am trezit... ca nu este nic-un topic unde sa spui ce ti-ai dori, sau chiar sa-ti doresti sa ai ceva, sau sa faci ceva, sau sa ajungi undeva. ... variante sunt n, si sunt fericita ca am gasit acest topic ... dar cred ca maine voi scrie, azi n-am inspiratie, acum stiu si cand imi "vine" o revelatie, dau fuga si scriu wink.gif Pot nu ? tongue.gif

te astept oricand, cu drag, Puka smile.gif


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marimaria
postare Feb 6 2009, 12:20 PM
Postare #17


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,578
Inscris la: 7-January 09
Din: Torino, Italia
Membru nr.: 63,039



Locul meu in lumea larga este peste tot si nicaieri.
Imi place sa fiu peste tot sa vad toate locurile, dar stiu ca nu se poate, Timpul nu-mi permite asta.


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyana
postare May 23 2012, 05:36 PM
Postare #18


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089



Dupa aproape 3 ani de cand am stabilit un punct de plecare in acest topic, am plecat apoi la drum, am travesat in lung si-n lat toate visurile si dorintele, m-am intors de cate ori am vrut pe toate drumurile, potecile, aleile si cararuile alegerilor proprii, mi- am gustat din toate implinirile si dezamagirile , mi-am pus la incercare zdravan pingelele si sentimentele, dar mai ales -mi-am mangaiat tamplele argintii ale tuturor dorurilor la care am poftit, iacata-ma ajunsa intr-un loc in care parca am mai fost candva. Sterg usor de colb, ma uit in jur si bag seama ca scriu in acelasi loc unde scriam candva.
Asta nu inseamna ca nu am calatorit mult si ca nu am tolba plina de povesti; dar poate ca inseamna si ca stiu sa imi aleg locul in lumea larga. Vorba aceea, cum iti asterni, asa dormi!
Bine v-am regasit dragi dorinte! smile.gif


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lili
postare May 23 2012, 07:23 PM
Postare #19


Admin
******

Grup: Root Admin
Postari: 1,650
Inscris la: 2-April 09
Membru nr.: 82,560



QUOTE(dyana @ May 23 2012, 06:36 PM) *
Dupa aproape 3 ani de cand am stabilit un punct de plecare in acest topic, am plecat apoi la drum, am travesat in lung si-n lat toate visurile si dorintele, m-am intors de cate ori am vrut pe toate drumurile, potecile, aleile si cararuile alegerilor proprii, mi- am gustat din toate implinirile si dezamagirile , mi-am pus la incercare zdravan pingelele si sentimentele, dar mai ales -mi-am mangaiat tamplele argintii ale tuturor dorurilor la care am poftit, iacata-ma ajunsa intr-un loc in care parca am mai fost candva. Sterg usor de colb, ma uit in jur si bag seama ca scriu in acelasi loc unde scriam candva.
Asta nu inseamna ca nu am calatorit mult si ca nu am tolba plina de povesti; dar poate ca inseamna si ca stiu sa imi aleg locul in lumea larga. Vorba aceea, cum iti asterni, asa dormi!
Bine v-am regasit dragi dorinte! smile.gif




Bine te-am regasit...acasa, draga nomada!
Asteptam cu drag sa-ti rastorni tolba cu trairi, vise, file de jurnal, idei , pareri si poze cu/de poveste peste forum-ul ce a stiut dintotdeauna ca te vei re/intoarce!
trandafir.gif



--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alondra
postare May 23 2012, 10:26 PM
Postare #20


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



QUOTE(dyana @ May 23 2012, 06:36 PM) *
Dupa aproape 3 ani de cand am stabilit un punct de plecare in acest topic, am plecat apoi la drum, am travesat in lung si-n lat toate visurile si dorintele, m-am intors de cate ori am vrut pe toate drumurile, potecile, aleile si cararuile alegerilor proprii, mi- am gustat din toate implinirile si dezamagirile , mi-am pus la incercare zdravan pingelele si sentimentele, dar mai ales -mi-am mangaiat tamplele argintii ale tuturor dorurilor la care am poftit, iacata-ma ajunsa intr-un loc in care parca am mai fost candva. Sterg usor de colb, ma uit in jur si bag seama ca scriu in acelasi loc unde scriam candva.
Asta nu inseamna ca nu am calatorit mult si ca nu am tolba plina de povesti; dar poate ca inseamna si ca stiu sa imi aleg locul in lumea larga. Vorba aceea, cum iti asterni, asa dormi!
Bine v-am regasit dragi dorinte! smile.gif

Dar unde-ai fost mandro? rolleyes.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

3 Pagini V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 06:04 PM