Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

11 Pagini V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Va Invit Sa Stam De Vorba, despre absolut orice vreti voi, eu sunt deschisa la orice discutie
EMY2000
postare Apr 14 2008, 09:42 PM
Postare #1


TONY & ALEX
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,831
Inscris la: 27-October 07
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 8,671



dupa cum am mai spus eu sunt dispusa sa vb despre absolut orice subiect. floare2.gif blush.gif


--------------------


“Nimeni nu poate sti cu adevarat ce este viata sau ce este lumea sau ce este orice altceva, pana cand nu are un copil pe care sa-l iubeasca. Atunci intreg universul se transforma si nimic nu va mai fi asa cum parea inainte.” Lafcadio Hearn
Nimeni nu poate sa ne faca sa ne simtim inferiori fara voia noastra
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eli23
postare Jun 11 2008, 02:38 PM
Postare #2


Junior
*

Grup: Members
Postari: 34
Inscris la: 10-June 08
Din: Medias
Membru nr.: 25,873



QUOTE(EMY2000 @ Apr 14 2008, 10:42 PM) *
dupa cum am mai spus eu sunt dispusa sa vb despre absolut orice subiect. floare2.gif blush.gif

CE FRUMOS BEBE AI SA ITI TRAIASCA jucaus.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adry1122
postare Jun 11 2008, 02:59 PM
Postare #3


Top Member
****

Grup: Members
Postari: 523
Inscris la: 22-April 08
Din: Bistrita
Membru nr.: 21,471



Ceau Emy. Ce faci? biggrin.gif
Ce parere ai despre "curatenia" in casa?
Cunosc pe cineva (neam cu mine dar mie rusine sa ii spun) cu 2 copilasi fff draguti.
Dar ea isi tine copii f murdari. Nu ca nu ar avea masina de spalat dar "lenea" ii domnie mare din pacate la ea. M-am intalnit intr-o zii cu fam. ei in parc si toti erau murdari , dar ,colac peste pupaza, ea era machiata liwlol.gif .
In casa la ea nu poti sa mergi cu sosete albe ca vii inapoi cu ele negre. liwlol.gif oFloare.gif .
Nu stie sa aiba grija de copii ei sau ii lene sa ii tina curati.
Intr-adevar copii se mai murdaresc ca de... is copii, dar cand ma intalnesc cu ei pe strada eu ii curat mereu copii pe fata.
Mi-am spus offul ca am vazut ca esti deschisa la orice subiect si daca poti sa imi dai un sfat cum sa-i zic sa nu se supere pe mine ca mi mila de copii care sunt niste scumpi.

Te pup pe tine si pe Alexandra floare2.gif floare2.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
EMY2000
postare Jun 13 2008, 01:16 PM
Postare #4


TONY & ALEX
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,831
Inscris la: 27-October 07
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 8,671




QUOTE(eli23 @ Jun 11 2008, 03:38 PM) *
CE FRUMOS BEBE AI SA ITI TRAIASCA jucaus.gif

MULTUMESC FRUMOS. tzuc.gif


--------------------


“Nimeni nu poate sti cu adevarat ce este viata sau ce este lumea sau ce este orice altceva, pana cand nu are un copil pe care sa-l iubeasca. Atunci intreg universul se transforma si nimic nu va mai fi asa cum parea inainte.” Lafcadio Hearn
Nimeni nu poate sa ne faca sa ne simtim inferiori fara voia noastra
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
EMY2000
postare Jun 13 2008, 01:22 PM
Postare #5


TONY & ALEX
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,831
Inscris la: 27-October 07
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 8,671



QUOTE(adry1122 @ Jun 11 2008, 03:59 PM) *
Ceau Emy. Ce faci? biggrin.gif
Ce parere ai despre "curatenia" in casa?
Cunosc pe cineva (neam cu mine dar mie rusine sa ii spun) cu 2 copilasi fff draguti.
Dar ea isi tine copii f murdari. Nu ca nu ar avea masina de spalat dar "lenea" ii domnie mare din pacate la ea. M-am intalnit intr-o zii cu fam. ei in parc si toti erau murdari , dar ,colac peste pupaza, ea era machiata liwlol.gif .
In casa la ea nu poti sa mergi cu sosete albe ca vii inapoi cu ele negre. liwlol.gif oFloare.gif .
Nu stie sa aiba grija de copii ei sau ii lene sa ii tina curati.
Intr-adevar copii se mai murdaresc ca de... is copii, dar cand ma intalnesc cu ei pe strada eu ii curat mereu copii pe fata.
Mi-am spus offul ca am vazut ca esti deschisa la orice subiect si daca poti sa imi dai un sfat cum sa-i zic sa nu se supere pe mine ca mi mila de copii care sunt niste scumpi.

Te pup pe tine si pe Alexandra floare2.gif floare2.gif

PAREREA MEA CA AR TREBUI SA STAI DE VB CU EA F. SERIOS FARA NICI O RUSINE MAI ALES CA ITI ESTE SI RUDA.DACA ITI ESTE RUSINE, GANDESTETE LA COPILASI AIA CA SE POT INBOLNAVI.NU ZICE NIMENI SA NU SE FARDEZE, CA DOAR ESTE FEMEIE, DAR EU UNA CONSIDER CA PE PRIMUL PLAN SUNT COPII SI APOI EU.CREDE-MA CA DE CAND NU MA-M MAI FARDAT NICI NU MAI TIN MINTE.CURATENIA SI IGIENA COPIILOR TREBUIE SA FIE PRIMORDIALA.
CE VARSTA AU MICUTZII?


--------------------


“Nimeni nu poate sti cu adevarat ce este viata sau ce este lumea sau ce este orice altceva, pana cand nu are un copil pe care sa-l iubeasca. Atunci intreg universul se transforma si nimic nu va mai fi asa cum parea inainte.” Lafcadio Hearn
Nimeni nu poate sa ne faca sa ne simtim inferiori fara voia noastra
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adry1122
postare Jun 13 2008, 02:34 PM
Postare #6


Top Member
****

Grup: Members
Postari: 523
Inscris la: 22-April 08
Din: Bistrita
Membru nr.: 21,471



Mersi Emy de raspuns. O sa ii spun chiar daca nu o sa mai vorbeasca cu mine dar as vrea f mult sa imi dea dreptate si sa isi deschida ochii.
Dar stii ce cred eu ca o sa-mi zica?
Ca nu am ce ma baga in familia ei si sa-mi vad de a mea, dar cu riscul asta tot ii voi zice.
Intra-devar pe primul plan sunt si vor ramane mereu copii.
Are o fetita de 1 an si 2 luni si un baietel de 2 ani si o luna. (Diana si Darius)



--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
EMY2000
postare Jun 13 2008, 10:38 PM
Postare #7


TONY & ALEX
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,831
Inscris la: 27-October 07
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 8,671



QUOTE(adry1122 @ Jun 13 2008, 03:34 PM) *
Mersi Emy de raspuns. O sa ii spun chiar daca nu o sa mai vorbeasca cu mine dar as vrea f mult sa imi dea dreptate si sa isi deschida ochii.
Dar stii ce cred eu ca o sa-mi zica?
Ca nu am ce ma baga in familia ei si sa-mi vad de a mea, dar cu riscul asta tot ii voi zice.
Intra-devar pe primul plan sunt si vor ramane mereu copii.
Are o fetita de 1 an si 2 luni si un baietel de 2 ani si o luna. (Diana si Darius)

pacat de copilasii aia.
macar tu ramai cu inima impacata ca ai incercat.eu una asa as face in locul tau.
stau si ma gandesc cum pot unele femei sa isi lase copii de izbeliste.copii sunt lucrul cel mai de pret care ni-l poate da d-zeu.copii sunt oglinda sufletului tau.


--------------------


“Nimeni nu poate sti cu adevarat ce este viata sau ce este lumea sau ce este orice altceva, pana cand nu are un copil pe care sa-l iubeasca. Atunci intreg universul se transforma si nimic nu va mai fi asa cum parea inainte.” Lafcadio Hearn
Nimeni nu poate sa ne faca sa ne simtim inferiori fara voia noastra
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adry1122
postare Jun 16 2008, 01:29 PM
Postare #8


Top Member
****

Grup: Members
Postari: 523
Inscris la: 22-April 08
Din: Bistrita
Membru nr.: 21,471



Am reusit sa ii zic despre cum ar fii bine pt. sanatatea copiilor si s-o suparat putin,dar i-o trecut repede si mi-a dat dreptate. bananab.gif bananab.gif . Si m-o rugat daca pot avea eu grija de copii ei pt. 2-3 ore pe zi (de luni pana vineri) ca vrea sa inceapa lucrul pt. ca nu se mai descurca cu banii. Ce zici merita 1 mil. pe luna sa am grija de ei?
Acum sa vedem rezultatele.
Pa si mersi de sfat floare2.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
EMY2000
postare Jun 16 2008, 10:35 PM
Postare #9


TONY & ALEX
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,831
Inscris la: 27-October 07
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 8,671



QUOTE(adry1122 @ Jun 16 2008, 02:29 PM) *
Am reusit sa ii zic despre cum ar fii bine pt. sanatatea copiilor si s-o suparat putin,dar i-o trecut repede si mi-a dat dreptate. bananab.gif bananab.gif . Si m-o rugat daca pot avea eu grija de copii ei pt. 2-3 ore pe zi (de luni pana vineri) ca vrea sa inceapa lucrul pt. ca nu se mai descurca cu banii. Ce zici merita 1 mil. pe luna sa am grija de ei?
Acum sa vedem rezultatele.
Pa si mersi de sfat floare2.gif

daca stai sa te gandesti la copilasii aia eu cred ca merita oricat ,daca vrei si daca poti avea putina grija de ei.numai sa vrei si tu si sotul.


--------------------


“Nimeni nu poate sti cu adevarat ce este viata sau ce este lumea sau ce este orice altceva, pana cand nu are un copil pe care sa-l iubeasca. Atunci intreg universul se transforma si nimic nu va mai fi asa cum parea inainte.” Lafcadio Hearn
Nimeni nu poate sa ne faca sa ne simtim inferiori fara voia noastra
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adry1122
postare Jun 17 2008, 08:18 PM
Postare #10


Top Member
****

Grup: Members
Postari: 523
Inscris la: 22-April 08
Din: Bistrita
Membru nr.: 21,471



QUOTE(EMY2000 @ Jun 16 2008, 11:35 PM) *
daca stai sa te gandesti la copilasii aia eu cred ca merita oricat ,daca vrei si daca poti avea putina grija de ei.numai sa vrei si tu si sotul.



Da pot avea grija de ei ,dar sotul nu-i acasa in acea perioada dar sper sa ma descurc cu 3 copii de-odata.
Acum asta e...daca nu ma descurc ii spun in fata ca nu pot si sa caute pe altcineva fara suparare
Pupici la un ingeras scump floare2.gif floare2.gif si la mamica floare2.gif tzuc.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

11 Pagini V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 01:53 PM