Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

7 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Epilare Inghinala, fara iritatii
dariamidan
postare Apr 24 2009, 08:15 PM
Postare #21


even
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,398
Inscris la: 24-January 09
Membru nr.: 66,920







Aceasta postare a fost editata de dariamidan: Apr 24 2009, 08:16 PM
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dariamidan
postare Apr 24 2009, 08:15 PM
Postare #22


even
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,398
Inscris la: 24-January 09
Membru nr.: 66,920



QUOTE(roxikira @ Apr 24 2009, 08:48 PM) *
Chiar...e aiurea sa te epilezi singura cand esti gravida.gif
Dar de barbatii care se epileaza ce parere aveti????
Sotul meu nu este paros...nu are nici un fir de par pe piept wub.gif ... in rest e ca orice barbat smile.gif
Dar are un prieten...dupa ce ca are 30 kg ud ...alb si pistruiat se epileaza cu aparatul de ras...si nu foarte des...am zis ca vomit cand l-am vazut smile.gif Si e foarte mandru de el...mi se pare dizgratios....
La un tip bronzat si ingrijit arata bine....dar la specimene din astea...te ingrozesti wacko.gif

roxi niciodata nu m-am epilat singura, merg dintotdeauna la cosmetica si am uitat sa precizez ca imi epilez si mustata o data la 2 luni si la pensat lunar imi pune si ceara cand imi da conturul sprancenelor si intre sprancene.
Despre barbatii care se epileaza...pai eu cred ca e de bun simt sa nu stea cu floace la subrat ( oricat de macho l-ar face chestia asta ) si mai ales inghinal... cred ca as vomita daca l-as vedea cu o padure rasarindu-i gingas din indispensabili...bliax.Pe piept si pe picioare mie personal nu mi-ar placea sa o faca sotul meu dar pentru cine are mult par si se simte mai ok fara nu am nimic impotriva.Pana la urma epilatul asta nu este numai o chestie de estetica ci si de igiena in viziunea mea!
iar despre exemplul tau m-am amuzat tare tare liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif desi nici el bietul nu e de condamnat !
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andaro
postare Apr 24 2009, 08:23 PM
Postare #23


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,193
Inscris la: 18-October 08
Membru nr.: 43,214



Vai fetelor....si cat am fost gravi gravida.gif , la final...m -am chinuit dar tot m-am epilat in zona "pufoasa"...am zis ca mai bine ma chinuiesc eu decat alea de acolo...si culmea...a trebuit sa fug de urgenta la nastere si nu stiu astfel cand si cum m-ar fi epilat asistentele.... doh.gif

Eu mi-am luat in urma cu 3 ani, aparat de la Rowenta....dar trageeeee....si de aceea nu m-am putut obisnui cu el....


--------------------




SPINII de azi sunt FLOAREA zilei de maine.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ssimmona
postare Apr 24 2009, 08:24 PM
Postare #24


Mami de bebe dulce :)
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,457
Inscris la: 14-November 08
Din: Spain
Membru nr.: 48,765




Nepoata lui Paco este cosmeticiana.....si ea nu recomanda pensatul cu ceara....decat la persoanele in varsta....fiindca cu timpul piele de la ochi va cadea....fiindca se intinde cand tragi ceara...si pe la 40 va fi cazuta si flasca..... oFloare1.gif recomanda penseta...


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andaro
postare Apr 24 2009, 08:32 PM
Postare #25


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,193
Inscris la: 18-October 08
Membru nr.: 43,214



Simona....are dreptate madama respectiva....si eu am auzit asa ceva... yes.gif



--------------------




SPINII de azi sunt FLOAREA zilei de maine.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxikira
postare Apr 24 2009, 08:45 PM
Postare #26


Roxi
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,765
Inscris la: 19-February 09
Din: Brasov
Membru nr.: 72,881



QUOTE(dariamidan @ Apr 24 2009, 09:15 PM) *
roxi niciodata nu m-am epilat singura, merg dintotdeauna la cosmetica si am uitat sa precizez ca imi epilez si mustata o data la 2 luni si la pensat lunar imi pune si ceara cand imi da conturul sprancenelor si intre sprancene.
Despre barbatii care se epileaza...pai eu cred ca e de bun simt sa nu stea cu floace la subrat ( oricat de macho l-ar face chestia asta ) si mai ales inghinal... cred ca as vomita daca l-as vedea cu o padure rasarindu-i gingas din indispensabili...bliax.Pe piept si pe picioare mie personal nu mi-ar placea sa o faca sotul meu dar pentru cine are mult par si se simte mai ok fara nu am nimic impotriva.Pana la urma epilatul asta nu este numai o chestie de estetica ci si de igiena in viziunea mea!
iar despre exemplul tau m-am amuzat tare tare liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif desi nici el bietul nu e de condamnat !


Aha...pai zi asa liwlol.gif
Ca deja ma gandeam sa-mi pun o perna la burta si sa vad daca pot sa ma contorsionez in pozitia de epilat liwlol.gif
Eu m-am invatat singura...ma fac si repede ca am dexteritate ...dar probabil ca voi apela si eu la ajutor cand voi fi gravida.gif

La barbati e obligatoriu la subrat si la bananab.gif sa fie finuti tongue.gif ... restul pe mine nu ma deranjeaza...al meu oricum zici ca se epileaza...nu e paros...
Dar nenea ala era scrbos...isi afisa pieptul epilat de doua saptamani....ziceai ca e arici liwlol.gif macar daca tot se epileaza sa o faca mai des si cum trebuie smile.gif

Aceasta postare a fost editata de roxikira: Apr 24 2009, 08:46 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Apr 24 2009, 09:02 PM
Postare #27


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



QUOTE(roxikira @ Apr 24 2009, 09:45 PM) *
Dar nenea ala era scrbos...isi afisa pieptul epilat de doua saptamani....ziceai ca e arici liwlol.gif macar daca tot se epileaza sa o faca mai des si cum trebuie smile.gif

nervi.gif nervi.gif nervi.gif nervi.gif wacko.gif wacko.gif


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tania_25
postare Apr 24 2009, 09:43 PM
Postare #28


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,714
Inscris la: 31-October 08
Din: .......
Membru nr.: 45,899



QUOTE(roxikira @ Apr 24 2009, 07:50 PM) *
Ma refeream la epilatul pe piept si picioare tongue.gif
Ca jos e obligatoriu si la ei smile.gif




Sotul meu se epileaza pe piept......dar pe mine nu ma deranjeaza parul de pe piept....e mai moale asa tine de cald..... biggrin.gif


--------------------


O viata plina de dragoste incepe cu Dumnezeu...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cristina321711
postare Apr 24 2009, 09:59 PM
Postare #29


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,595
Inscris la: 6-February 08
Din: ......
Membru nr.: 14,309



QUOTE(roxikira @ Apr 24 2009, 07:08 PM) *
Sunt aparatele alea acum cu gheata sau ceva de genul...ca ma gandeam sa-l schimb si eu pe al meu...cica nu simti nimic cu el smile.gif

Minciuni (parerea mea)eu am si nu ma pot obisnui cu el.....tot cu ceara ma impac mai bine yes.gif


--------------------





you know u are in LOVE when u dont want to sleep because reality is BETTER than your DREAMS!!!!!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cristina321711
postare Apr 24 2009, 10:01 PM
Postare #30


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,595
Inscris la: 6-February 08
Din: ......
Membru nr.: 14,309



QUOTE(dariamidan @ Apr 24 2009, 07:15 PM) *
si eu ma epilez cu ceara de la 14 ani, cu cea clasica caci inghinal cu cea de unica folosinta mori de durere, ma epilez inghinal brazilian dupa descrierea de mai sus + axila, de atatia ani s-a "batatorit" pielea si nu mai simt decat o mica jena nu durere.N-am pus lama pe mine si ma epilez in mod constant o data pe luna iarna, toamna si primavara si de 2 ori/luna vara.Acum ma gandesc cum va fi epilarea in luna a 9-a inainte de operatie ca nu mai pot sa ma asez pe patul cosmetic dar gaseste cosmeticiana mea o metoda sa ma aranjeze inainte de cezariana.

subscriu oFloare.gif


--------------------





you know u are in LOVE when u dont want to sleep because reality is BETTER than your DREAMS!!!!!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

7 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 19th April 2024 - 09:32 AM