Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

> Horoscop 2011
anku
postare Nov 23 2010, 01:15 AM
Postare #1


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



Horoscop Sanatate Berbec 2011

Anul 2011 nu poate sa fie unul monoton, daca te vei dedica muncii cu energie si hotarare. Spune-ti ca timpul in care aveai succes fara sa faci eforturi a luat sfarsit. Ambianta planetara va fi favorabila actiunilor bine gandite si ar trebui sa obtii beneficii din ardoarea cu care iti indeplinesti sarcinile. Respecta-ti cu strictete planul de lucru, fara sa sari in continuu de la un lucru la altul, de parca nu ai sti pe care sa-l termini primul!
Cu dragostea vei sta bine, in sensul ca nu ar trebui sa te plictisesti, caci vei trece de la momente de acalmie placuta la furtuni tropicale, iar - intr-un final, vei deveni imprevizibil(a). Mult mai bine vei sta cu banii si cu serviciul, domenii in care poti sa te astepti la stabilitate urmata de crestere. Important este sa-ti pastrezi calmul si momentele propice. Mai ales ca nu trebuie sa te astepti la mari probleme de sanatate in anul 2011, in afara amenintarilor obisnuite. O dieta s-ar parea ca se impune, cat si trecerea la o viata mai ordonata.


Aceasta postare a fost editata de anku: Nov 23 2010, 01:21 AM


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post



Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 23rd April 2024 - 11:32 AM