Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

8 Pagini V  « < 6 7 8  
Reply to this topicStart new topic
> Excursie In Zion Si Bryce Canyon-utah, pozne
meaw_ela
postare Apr 16 2010, 04:03 AM
Postare #71


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,306
Inscris la: 3-April 07
Din: Toronto
Membru nr.: 3,020



Pfiuuuuuuu.....ce am gasit aici....ce barbatzei exasperant de frumoshi si dulci....ce ii mai pupacim noi partners.gif ....si superbe imagini. Oare voi ajunge vreodata si eu pe acolo.. sa caut stancile pe care s-au catzarat regii tai si copacii si cascadele si stancile si copacii di stancile...si .. si... sa le imbratzishez!!!!Absolutely breath taking! Va pupam de milioane de ori! ... partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Apr 16 2010, 03:28 PM
Postare #72


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



QUOTE(Sara1 @ Apr 16 2010, 01:13 AM) *
Contabila mica, calca pe urmele lu' mama! love1.gif Te-ai pregatit, gata accesoriile, le-ai cumparat?

Sincer nu ma prea agit...nu-s de ce.......dar tot zic ca mai e timp......

QUOTE(dyanp @ Apr 16 2010, 04:13 AM) *
iti dai seama daca ai fi ca aia din 19 and counting.... liwlol.gif , la ce ora v-ati culca?

daaa...iti imaginezi?....plus sa se si scoale toti precum Babys...ba la apa, ba la pipi...peste noapte? oFloare1.gif


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flori-de-cimp
postare Apr 16 2010, 05:11 PM
Postare #73


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,120
Inscris la: 8-April 08
Membru nr.: 20,018



minunate imaggini , sara, multumesc,dupa aceste superbe poze care mi-au incintat ochiul, mi-ai aprins o dorinta mai vche de a ajunge la grand canion, ... oricum, ma bucur ca ati avut o vacanta de vis, frumosii tai baietti s-au simtit regii lumii...ati avut ghid la canion? floare2.gif


--------------------

" Fiecare lucru est frumos in felul lui , dar sint prea putini ochi ca sa observe " (Confucius)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Apr 16 2010, 08:05 PM
Postare #74


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371




QUOTE(meaw_ela @ Apr 15 2010, 07:03 PM) *
Pfiuuuuuuu.....ce am gasit aici....ce barbatzei exasperant de frumoshi si dulci....ce ii mai pupacim noi partners.gif ....si superbe imagini. Oare voi ajunge vreodata si eu pe acolo.. sa caut stancile pe care s-au catzarat regii tai si copacii si cascadele si stancile si copacii di stancile...si .. si... sa le imbratzishez!!!!Absolutely breath taking! Va pupam de milioane de ori! ... partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

Draga mea, pentru voi nu ar trebui sa fie mare lucru! Va planuiti o vacanta la Vegas aterizati acolo, petreceti 3 zile acolo, dupa care inchiriati masina si pe aci ti-e drumul. Doar ca mai trebuie astepta nitel, sa aibe si Niko 3-4 ani, ca sa va fie mai usor! Cit despre aprecieri si pupici, le/ii acceptam cu mare bucurie si le intoarcem inzecit-si eu si baietii mei suntem niste pupaciosi! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif


QUOTE(USA @ Apr 16 2010, 06:28 AM) *
Sincer nu ma prea agit...nu-s de ce.......dar tot zic ca mai e timp......
daaa...iti imaginezi?....plus sa se si scoale toti precum Babys...ba la apa, ba la pipi...peste noapte? oFloare1.gif


Adevarul e ca ai timp berechet, doar ca erai atit de excitata la idee, imediat ce ati luat biletele, ca-mi dadeai impresia ca o sa stai toate lunile astea cu bagajele facute la usa! tzuc.gif

QUOTE(flori-de-cimp @ Apr 16 2010, 08:11 AM) *
minunate imaggini , sara, multumesc,dupa aceste superbe poze care mi-au incintat ochiul, mi-ai aprins o dorinta mai vche de a ajunge la grand canion, ... oricum, ma bucur ca ati avut o vacanta de vis, frumosii tai baietti s-au simtit regii lumii...ati avut ghid la canion? floare2.gif

Draga mea, excursia asta se poate face sa includa si Grand Canyonul. Totul este intre Utah si Arizona. E mult de condus, dar merita cu prisosinta, mai ales ca va fii o destinatie la care nu stiu cit de curind te-ai intoarce. Noi am fost si la Grand Canyon in saptamina noastra de miere! Am poze de acolo, dar doar pe hirtie. Daca pun mina pe un scanner, poate incarc si unele de acolo! Ghid nu am avut decit in pestera Antelope. Ea se afla in interiorul unei rezervatii de indieni Navajo si nu te lasa sa te duci tu cu masina ta, te iau ei cu niste camioane si te duc acolo. In restul zonei, liber, sunt harti, trailuri de urcat, coborit, poti sa le faci cu caii, magarii, ATV-urile, sunt deschisi tipii la tot felul de aventuri. Mai ramine sa fii si tu la fel! yes.gif Deci, pupici si bafta la planuri de vacanta! E biiine sa te tii de ele!


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flori-de-cimp
postare Apr 22 2010, 03:55 PM
Postare #75


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,120
Inscris la: 8-April 08
Membru nr.: 20,018



merci, si daca ai posib. sa pui si de la grand canyon ar fi excelent, dar pina atunci ....poti sa mai pui din excursia asta , eu mai astept poze... pupici floare2.gif floare2.gif


--------------------

" Fiecare lucru est frumos in felul lui , dar sint prea putini ochi ca sa observe " (Confucius)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Apr 26 2010, 06:10 PM
Postare #76


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



Inca una, facuta cu camera mai smechera a sotului:

si inca una cu cei mai frumosi turisti din zona la momentul respectiv :

inca una cu cei mai haiosi turisti:

si ultima, cu cei mai obositi:


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Apr 26 2010, 06:53 PM
Postare #77


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



QUOTE(Sara1 @ Apr 26 2010, 07:10 PM) *

floare2.gif dulcineiii mei adorati.....dar franti sunt nu gluma!...cred ca asta e reteta ptr cateva clipe de liniste....
Si noi am fost tare prinsi peste wekeend......inclusiv plaja, casteluse de nisip(la masa ei de nisip)..fotbal..foc de tabara.....a fost frumos......si sa iti zic ca aseara, Babys, pe la 8 motaia in fata focului afara pe seslong, imi venea so devorez toata in pupicei delicati.....sunt mortali cand sunt asa de obositi incat ar adormi spontan oriunde ar fii!
floare2.gif

Aaa...mamy arati mortal..sa nu te mai aud cu diete de slabit...ci numai sa te intretiii....serios iti spun.....plus ca stiu ca poza ingrasa...so, daca in poza arati bine, in realitate esti betoneluuuuuuu!

Aceasta postare a fost editata de USA: Apr 26 2010, 06:54 PM


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flori-de-cimp
postare Apr 26 2010, 06:53 PM
Postare #78


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,120
Inscris la: 8-April 08
Membru nr.: 20,018



QUOTE(Sara1 @ Apr 26 2010, 06:10 PM) *
inca una cu cei mai haiosi turisti:

si ultima, cu cei mai obositi:

frumosii de ie , pupici nazdravanilor si tie floare2.gif


--------------------

" Fiecare lucru est frumos in felul lui , dar sint prea putini ochi ca sa observe " (Confucius)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Apr 26 2010, 07:16 PM
Postare #79


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(USA @ Apr 26 2010, 09:53 AM) *
floare2.gif dulcineiii mei adorati.....dar franti sunt nu gluma!...cred ca asta e reteta ptr cateva clipe de liniste....
Si noi am fost tare prinsi peste wekeend......inclusiv plaja, casteluse de nisip(la masa ei de nisip)..fotbal..foc de tabara.....a fost frumos......si sa iti zic ca aseara, Babys, pe la 8 motaia in fata focului afara pe seslong, imi venea so devorez toata in pupicei delicati.....sunt mortali cand sunt asa de obositi incat ar adormi spontan oriunde ar fii!
floare2.gif

Aaa...mamy arati mortal..sa nu te mai aud cu diete de slabit...ci numai sa te intretiii....serios iti spun.....plus ca stiu ca poza ingrasa...so, daca in poza arati bine, in realitate esti betoneluuuuuuu!


Ce frumos, noi inca n-am ajuns la plaja, desi vremea ar fii permis deja! Voi faceti foc in curte? Unde? Aveti un fire pitch ? Mi-o imaginez pe mica, cuibarita in sezlong... love1.gif Noi in week-endul asta am fot linga casa, la o ferma-Studio de filmare, la Cowboy festival. A fost tare simpatic, mergem in fiecare an. O sa pun poze sa vezi cam care a fost atmosfera pe acolo. Pup o cuscra drga mie si o norita scumpa-scumpa! wub.gif
Ah, era sa uit! Multumesc pentru cuvintele de incurajare, esti draguta ca tu ma vezi bine, eu ma vad...lata tare!!! Dar, lucram la asta!

QUOTE(flori-de-cimp @ Apr 26 2010, 09:53 AM) *
frumosii de ie , pupici nazdravanilor si tie floare2.gif

Multumim mult! Pupici multi si va incurajam sa planuiti o vacanta in zona-e de vis!!! tzuc.gif

Aceasta postare a fost editata de Sara1: Apr 26 2010, 07:17 PM


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

8 Pagini V  « < 6 7 8
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 06:40 PM