Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

> E Mare...dar La Nazbatii Si Mai Mare, :))
ioana0023
postare May 16 2010, 11:34 PM
Postare #1


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,346
Inscris la: 25-July 09
Din: Husi
Membru nr.: 101,350



O fi avand fiicamea 12 ani, dar cand vine vorba de nazbatii le intrece pe toate.
Stati sa o prezint pentru cei care nu o cunoasc.
Andreea, 12 ani.
O nazbatie mare, care m-a si amuzat dar am fost suparata ca tot eu am strans din urma ei.


Vineri seara. Noi (parintii) plecati la cina la fratele meu la aniversarea lui, Andreea a fost lasata singura vreo cateva ore bune cu prietena ei care ne este si vecina. Fetele se apuca de gatit ca de sunt fete mari si descurcarete. Pana la urma le vine ideea trasnita sa faca gogosi. Pune faina si apa..coca iesise foarte moale o pun pe balcon si cat se dospeste hai sa ne distram. Baga un joc de carti apoi hai la faina. A scapat un pic de faina pe jos si sa vezi POOC ideea, sa ia ventilatorul si sa dea cu faina in aer ca sa zboare.
Au consumat un pachet de faina.
Am ajuns si noi acasa si cu aparatul de fotografiat in mana veniind de la distractie hai sa surprindem fetele in poza. Am intrat usor pe usa, care era deschisa, si intru in bucatarie si fac poza...Sa ma ingrozesc de fete ca si murdare sau de bucatarie...Am ramas masca.
Am facut si cateva poze dar vi le pun maine caci acum e destul de tarziu si trebuie sa le si descarc de pe aparat. Oricum am facut poze si cu ele in actiune, fiindac ne-au aratat cum au procedat. wink.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post



Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 19th April 2024 - 09:45 PM