Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

5 Pagini V  « < 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Album De Familie.
Sara1
postare Sep 10 2010, 08:22 PM
Postare #31


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(Anca74 @ Sep 8 2010, 03:02 PM) *
Mi-am zis sa vad toate pozele si apoi sa "comentez" dar fotomodelul tau m-a dat gata...de mica avea pozitia asta, int timp numai a prelucrat-o. Dementiala! tzuc.gif


Sunt total de acord cu Anca! yes.gif Ce spirit de observatie, domne! notworthy.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Sep 10 2010, 08:23 PM
Postare #32


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(G.Raluca @ Sep 7 2010, 08:32 AM) *
Multumesc,Sara scumpa mea! trandafir.gif
Cand sunt bebelusi traiesti momente unice ...cand am vazut-o prima data pe Vanessa am zis ca o pot cunoaste si dintr-o mie de copilasi ...avea un par mare ,negru si ridicat de ziceai ca-i proaspat coafat cu gel biggrin.gif .
Acum ca ai zis tu am vazut si eu ca mai in toate pozele sunt cu gura pana la urechi liwlol.gif ...nu este o impresie gresita ...ai remarcat bine ...se pare ca anii care au trecut nu au plecat cu mana goala smile.gif .Sa sti ca rad si acum de multe ori cu pofta si cu zgomot mare liwlol.gif dar na ...nu mai sunt o tinerica ,ma controlez biggrin.gif



--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Sep 10 2010, 08:26 PM
Postare #33


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(G.Raluca @ Sep 7 2010, 08:32 AM) *
Multumesc,Sara scumpa mea! trandafir.gif
Cand sunt bebelusi traiesti momente unice ...cand am vazut-o prima data pe Vanessa am zis ca o pot cunoaste si dintr-o mie de copilasi ...avea un par mare ,negru si ridicat de ziceai ca-i proaspat coafat cu gel biggrin.gif .
Acum ca ai zis tu am vazut si eu ca mai in toate pozele sunt cu gura pana la urechi liwlol.gif ...nu este o impresie gresita ...ai remarcat bine ...se pare ca anii care au trecut nu au plecat cu mana goala smile.gif .Sa sti ca rad si acum de multe ori cu pofta si cu zgomot mare liwlol.gif dar na ...nu mai sunt o tinerica ,ma controlez biggrin.gif


E foarte bine daca este asa cum spui tu! Mi-era teama ca nu cumva plecarea din tara sa isi fii pus amprenta tristetii pe sufletul tau! Trebuie doar sa faci si poze atunci cind rizi cu pofta! yes.gif love1.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
G.Raluca
postare Sep 10 2010, 08:44 PM
Postare #34


Mamica de printisorica
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,697
Inscris la: 8-March 08
Din: Verona IT
Membru nr.: 17,216




QUOTE(Sara1 @ Sep 10 2010, 08:22 PM) *
Sunt total de acord cu Anca! yes.gif Ce spirit de observatie, domne! notworthy.gif

biggrin.gif tzuc.gif

QUOTE(Sara1 @ Sep 10 2010, 08:26 PM) *
E foarte bine daca este asa cum spui tu! Mi-era teama ca nu cumva plecarea din tara sa isi fii pus amprenta tristetii pe sufletul tau! Trebuie doar sa faci si poze atunci cind rizi cu pofta! yes.gif love1.gif


Nu draga mea Sara ...eu sunt plecata din tara doar de patru ani ...acum doi ani am fost ultima data in tara.Din fericire pentru mine si pentru noi ne-am integrat foarte bine si destul de rapid aici ...a fost putin mai greu la inceput dar nici in tara nu era usor .In plus parintii sotului au venit mereu la noi in acesti ani.Mama mea nu mai este ...daca ar fi trait probabil as fi fost mult mai legata de tara...

Cat despre poze ...nu prea are cine sa-mi faca mie poze . smile.gif partners.gif




--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anca74
postare Sep 10 2010, 10:05 PM
Postare #35


Anca, mami de Radu, zis Aby
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,051
Inscris la: 22-November 06
Din: Bucuresti
Membru nr.: 585



QUOTE(G.Raluca @ Sep 9 2010, 05:58 PM) *
...
Mami Anca draga si voi imi sunteti tare dragi! partners.gif
Multumesc pentru cuvintele pline de caldura! trandafir.gif Si cine stie poate vom avea ocazia sa ne intalnim ca sa vedem in realitate asemamarea dintre Raducu si Vanessa...pupici!


Sa dea Domnul! tzuc.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anca74
postare Sep 10 2010, 10:06 PM
Postare #36


Anca, mami de Radu, zis Aby
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,051
Inscris la: 22-November 06
Din: Bucuresti
Membru nr.: 585



QUOTE(Sara1 @ Sep 10 2010, 09:22 PM) *
Sunt total de acord cu Anca! yes.gif Ce spirit de observatie, domne! notworthy.gif


Pentru cineva care a confundat-o pe Lili cu USA...o iau ca un compliment tzuc.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Theo
postare Sep 13 2010, 01:07 PM
Postare #37


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,529
Inscris la: 6-September 07
Din: C-ta=Verona
Membru nr.: 6,321



Oooo...dar ce frumos e aici in casuta ta,ce crampeie pline de iubire ne prezinti.
Am savurat cu drag fiecare fotografie,ai fost o miresica geniala,mi-a placut tare mult fotografia pe motocicleta,un pic te invidiez caci as fi vrut si eu sa am o asa poza si desigur te-am admirat si in postura de graviduta,ai fost frumusica rau...kiss you!
Mi-a placut tare mult si de Vanessica,ce mititica si draguta era si este...si-a pastrat mult din fizionomie,e o dulceata scumpa.

Aceasta postare a fost editata de Theo: Sep 13 2010, 01:08 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
G.Raluca
postare Sep 18 2010, 10:56 AM
Postare #38


Mamica de printisorica
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,697
Inscris la: 8-March 08
Din: Verona IT
Membru nr.: 17,216



QUOTE(Theo @ Sep 13 2010, 01:07 PM) *
Oooo...dar ce frumos e aici in casuta ta,ce crampeie pline de iubire ne prezinti.
Am savurat cu drag fiecare fotografie,ai fost o miresica geniala,mi-a placut tare mult fotografia pe motocicleta,un pic te invidiez caci as fi vrut si eu sa am o asa poza si desigur te-am admirat si in postura de graviduta,ai fost frumusica rau...kiss you!
Mi-a placut tare mult si de Vanessica,ce mititica si draguta era si este...si-a pastrat mult din fizionomie,e o dulceata scumpa.


Multumesc! trandafir.gif
Pupici fetelor mele dragi! partners.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anku
postare Dec 19 2010, 12:31 PM
Postare #39


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



Sarbatorile se apropie cu pasi repezi. Zapada cade usor pe trotuar, globuletele asteapta in sertare nerabdatoare. Toti ne pregatim de Craciun
Cu ocazia acestei mari sarbatori va urez cu multa dragoste si caldura Sarbatori fericite!!!Sper ca mos Craciun smile.gif sa va aduca tot ce va doriti si multa sanatate
.



--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
natsandrea
postare Dec 22 2010, 07:51 PM
Postare #40


mami de printesa Andra
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,565
Inscris la: 20-March 09
Din: Baia Mare
Membru nr.: 80,151





--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

5 Pagini V  « < 2 3 4 5 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 04:52 PM