Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

4 Pagini V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> Pastile Pentru Slabit, LINDAXA
nadu90
postare Sep 21 2015, 10:15 AM
Postare #31


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 12
Inscris la: 5-March 14
Membru nr.: 237,016



Ca sa slabesti nu e deajuns doar sa iei niste pilule. Fara efort si dieta se poate slabi destul de putin. Arderea grasimilor se produce doar in urma efortului si exercitiilor fizice.

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
paltinn
postare Jan 4 2016, 12:18 PM
Postare #32


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 4-January 16
Membru nr.: 238,403



Nu poti sa slabesti daca nu faci exercitii fizice. Sunt lucruri clare si dovedite, indiferent de ce ar spune unii. Eu doar asa incerc sa slabesc cand am probleme cu greutatea.

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lorygil
postare Sep 27 2016, 03:56 PM
Postare #33


Junior
*

Grup: Members
Postari: 4
Inscris la: 27-September 16
Membru nr.: 238,705



Categoric! secretul slabirii nu sta in niste pastile. Este important sa schimbi stilul de viata, sa inveti ce iti face bine si ce nu. Eu am reusit sa fac asta, dar numai cu ajutorul unui nutritionist (caruia ii voi fi vesnic recunoscatoare) , am ajuns la solutia asta dupa ce am inghitit tot felul de tincturi si pastile "miraculoase"care mi-au afectat stomacul si nu au avut nici un rezultat. Cu dieta echilibrata am reusit sa slabesc 12 kg in 7 luni, am facut si sport dar doar o data pe saptamana si am mers mult pe jos.
Ma gandesc ca nu degeaba exista o stiinta numita nutritie pentru a te invata cum sa mananci...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danielm
postare Nov 9 2017, 02:15 PM
Postare #34


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 45
Inscris la: 18-July 17
Membru nr.: 238,973




Se pare ca aceasta activitate ce presupune eliminarea unor kilograme care sunt in plus este intreprinsa de foarte multa lume. Din pacate pentru unele persoane rezultatele nu sunt tocmai cele mai bune si din aceasta cauza se descurajeaza si nu mai incearca sa slabeasca multumindu-se cu faptul ca au incercat. Un sfat ar fi sa se incerce si alte metode alternative pentru ca e posibil ca pe organismul si metabolismul tau sa aiba rezultate alte metode.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danielm
postare Jan 8 2018, 01:48 PM
Postare #35


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 45
Inscris la: 18-July 17
Membru nr.: 238,973



Slabitul se poate duce la bun sfarsit doar daca se urmeaza un stil de viata adecvat cu mult sport cu dieta stricta din care sa lipseasca grasimile si dulciurile, dar si un supliment sau un produs care sa arda grasimile intr-un timp mai scurt de timp si intr-un mod mai eficient.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danielm
postare May 11 2018, 11:12 AM
Postare #36


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 45
Inscris la: 18-July 17
Membru nr.: 238,973



O pastila de slabit interesanta este si african mango 900. Produsul e pe baza de fruct de african mango si poate ajuta la eliminarea kilogramelor in pus itr-un timp destul de scurt.

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
soki
postare Oct 25 2018, 09:38 AM
Postare #37


Top Junior
**

Grup: Members Plus
Postari: 67
Inscris la: 19-June 18
Membru nr.: 239,198



CITAT(danielm @ May 11 2018, 09:12 AM) *
O pastila de slabit interesanta este si african mango 900. Produsul e pe baza de fruct de african mango si poate ajuta la eliminarea kilogramelor in pus itr-un timp destul de scurt.


Ca sa slabesti nu e deloc usor. In primul rand trebuie sa respecti cu strictete toate regulile pe care le presupune o dieta, apoi sa faci sport in fiecare zi. Sportul e bun pentru slabit, dar si pentru mentinerea sanatatii corpului nostru.




  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

4 Pagini V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 06:33 PM