Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

4 Pagini V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Monica Columbeanu Vrea Sa Divorteze!
anku
postare Mar 5 2011, 02:45 PM
Postare #21


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



Mama Monicăi Columbeanu: "Irinel mă amenința că-mi taie gâtul dacă nu spun ce trebuie"


veronica Bulai, mama Monicăi Columbeanu, a reacționat oficial, după ce omul de afaceri Irinel Columbeanu a postat mai multe filmulețe pe YouTube în care ea își critică fiica. Femeia spune că a fost amenințată de miliardar pentru a apărea în acele înregistrări și a o denigra pe fiica sa.

"Sunt șocată că domnul Columbeanu mă folosește pe mine și pe nepoțica mea pentru a o pedepsi pe Monica pentru curajul ei de a pune capăt unei căsătorii care în ultimii doi ani i-a cauzat numai neplăceri. Acele declarații sunt nereale și mi-au fost luate sub presiune, când eram singură cu Irina la Izvorani, în perioada în care Monica se afla în America. (...) În legătură cu declarațiile filmate și făcute publice de domnul Columbeanu, precizez că au fost luate sub o presiune mare, exercitată câteva zile în mod continuu asupra mea. (...) Într-o seară, în ianuarie anul ăsta, nu îmi aduc aminte data, domnul Columbeanu m-a trezit din somn și m-a condus în dormitorul lui spunându-mi că dacă nu declar ce mi-a spus în discuțiile anterioare, mă va scoate noaptea afară din casă. M-a pus să declar faptul că Monica este o mamă denaturată care își bătea copilul și care mă trata ca pe o sclavă. A doua seară, calvarul s-a repetat. La fel a făcut presiuni și asupra Irinei. (...) Cel mai des mă amenința că îmi taie gâtul sau că mă taie bucăți", spune Veronica Bulai, în punctul de vedere oficial.



oare chiar asa de ticalos sa fie Irinel asta???
la tot cazul...ptr mama Monicai nu sunt cuvinte.....e clar ca joaca p 2 planuri si e ca frunza p apa.... nervi.gif


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihaela_2011
postare Mar 5 2011, 02:56 PM
Postare #22


Mami de Antonia (aprilie 2009), Alessandro si Gabriela (septembr
****

Grup: Top Members
Postari: 997
Inscris la: 28-January 11
Din: Stuttgart, Germany
Membru nr.: 213,832



Imi pare rau sa vad totusi prin ce trece un copil. Singura greseala a lui Irinel a fost ca s-a expus public prin ceea ce a trecut. Totusi ar fi trebuit sa isi "spele lucrurile" in mod simplu fara presa si fara sa faca atata tamtam. Este dreptului la tata sa ceara "decaderea din drepturile parintesti"insa trebuie sa si dovedeasca acest lucru. Cu siguranta un judecator nu ar fi atat de prost incat sa admita ca probe niste filmari facute personal de catre reclamant.
Si mie mi s-au parut fetita un pic prea degajata cand vorbea de mama ei, Monica.
Pentru mine aceste cazuri ma lasa rece, ins anu pot trece cu vederea atunci cand sunt implicati copiii nevinovati.


--------------------
Mihaela

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Mar 5 2011, 06:40 PM
Postare #23


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



QUOTE(anku @ Mar 5 2011, 04:45 PM) *
Mama Monicăi Columbeanu: "Irinel mă amenința că-mi taie gâtul dacă nu spun ce trebuie"
veronica Bulai, mama Monicăi Columbeanu, a reacționat oficial, după ce omul de afaceri Irinel Columbeanu a postat mai multe filmulețe pe YouTube în care ea își critică fiica. Femeia spune că a fost amenințată de miliardar pentru a apărea în acele înregistrări și a o denigra pe fiica sa.

"Sunt șocată că domnul Columbeanu mă folosește pe mine și pe nepoțica mea pentru a o pedepsi pe Monica pentru curajul ei de a pune capăt unei căsătorii care în ultimii doi ani i-a cauzat numai neplăceri. Acele declarații sunt nereale și mi-au fost luate sub presiune, când eram singură cu Irina la Izvorani, în perioada în care Monica se afla în America. (...) În legătură cu declarațiile filmate și făcute publice de domnul Columbeanu, precizez că au fost luate sub o presiune mare, exercitată câteva zile în mod continuu asupra mea. (...) Într-o seară, în ianuarie anul ăsta, nu îmi aduc aminte data, domnul Columbeanu m-a trezit din somn și m-a condus în dormitorul lui spunându-mi că dacă nu declar ce mi-a spus în discuțiile anterioare, mă va scoate noaptea afară din casă. M-a pus să declar faptul că Monica este o mamă denaturată care își bătea copilul și care mă trata ca pe o sclavă. A doua seară, calvarul s-a repetat. La fel a făcut presiuni și asupra Irinei. (...) Cel mai des mă amenința că îmi taie gâtul sau că mă taie bucăți", spune Veronica Bulai, în punctul de vedere oficial.

oare chiar asa de ticalos sa fie Irinel asta???
la tot cazul...ptr mama Monicai nu sunt cuvinte.....e clar ca joaca p 2 planuri si e ca frunza p apa.... nervi.gif

Greu de crezut ce spune acum mama Monicai. In filmulete parea foarte degajata, mi-e greu sa cred ca e asa de buna actrita incat sa nu se vada ca face acele declaratii sub amenintare. Si, in plus, daca stia de existenta lor si daca amenintarile sunt reale, de ce nu le-a reclamat atunci cand au fost facute sau atunci cand a depus Monica actele de divort? Eu cred ca acum a realizat ca i-a facut rau fetei ei spunandu-i acele lucruri lui Irinel si vrea sa dreaga greseala.

Aceasta postare a fost editata de manu1981: Mar 5 2011, 06:41 PM


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanne
postare Mar 5 2011, 07:06 PM
Postare #24


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,872
Inscris la: 22-May 08
Din: Resita
Membru nr.: 24,063




rolleyes.gif Mie Columbeanu mi se pare un libidinos si un lipsit de caracter....cand a aparut filmuletul cu el si cu cele 2 fufe in jacuzzi, parca nu i-a mai sarit nimeni in cap. Nu mai spun ca de multe ori paparazzi l-au surprins beat muci pe marginea drumului, gen "merg pe gard ma tin de drum"...De fapt asa procedat si cu Ana Lesko, dupa despartire i-a cerut toate rochiile si blanurile inapoi. Eu zic ca se astepta la asa ceva, si de-aia si-a pregatit filmuletele din timp. Mi se pare oribil ceea ce face...ce conteaza ca Monica a venit din provincie la Bucuresti ca sa-si faca un rost? Bravo ei! Cel putin ea a reusit sa se cizeleze un pic fata de borfetul asta semianalfabet cu care ne-am obisnuit pe la tv...Tonciu, Sanziana, etc care nu stiu sa lege 2 vorbe. Daca era un om serios avea langa el o femeie de varsta lui si copii mari, poate de varsta Monicai, nu alerga cu limba scoasa dupa fete tinere pe care sa le cumpere cu cadouri si bani.


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
moni_k
postare Mar 5 2011, 07:13 PM
Postare #25


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,380
Inscris la: 9-December 09
Din: bucuresti
Membru nr.: 121,769



QUOTE(roxanne @ Mar 5 2011, 07:06 PM) *
rolleyes.gif Mie Columbeanu mi se pare un libidinos si un lipsit de caracter....cand a aparut filmuletul cu el si cu cele 2 fufe in jacuzzi, parca nu i-a mai sarit nimeni in cap. Nu mai spun ca de multe ori paparazzi l-au surprins beat muci pe marginea drumului, gen "merg pe gard ma tin de drum"...De fapt asa procedat si cu Ana Lesko, dupa despartire i-a cerut toate rochiile si blanurile inapoi. Eu zic ca se astepta la asa ceva, si de-aia si-a pregatit filmuletele din timp. Mi se pare oribil ceea ce face...ce conteaza ca Monica a venit din provincie la Bucuresti ca sa-si faca un rost? Bravo ei! Cel putin ea a reusit sa se cizeleze un pic fata de borfetul asta semianalfabet cu care ne-am obisnuit pe la tv...Tonciu, Sanziana, etc care nu stiu sa lege 2 vorbe. Daca era un om serios avea langa el o femeie de varsta lui si copii mari, poate de varsta Monicai, nu alerga cu limba scoasa dupa fete tinere pe care sa le cumpere cu cadouri si bani.

si nici macar nu poti sa zici ca "a venit la bucuresti sa-si faca un rost"! ca avea cat? 18 ani? sau chiar mai putin? nu inteleg cum de e ea personajul negativ in toata chestia asta in loc sa fie evident ca e o victima. era un copil, se cheama corupere de minore ce a facut acest pitic libidinos... iar acum in acest circ mediatic se vede pan' la urma calitatea oamenilor... pitipoanca venita in capitala dupa bani are decentza de a nu aparea sa-si spele rufele in public si sa-si expuna copilul. in timp ce marele domn exhiba o josnicie greu de inghitit.


--------------------

MAMICI DE SEPTEMBRIE 2010 - ZILE DE NASTERE
1. Ramela (Rami) – 02 Ianuarie, Constanta
2. Carmen (Carmen_10) - 11 Ianuarie, Bucuresti
3. Ramona (ramona.p) – 17 Februarie, Bucuresti
4. Valentina (Valentinna24) – 25 Februarie
5. Otilia (ramike81) – 26 Februarie, Ourense, Spania
6. Marina (marina_m) - 8 Martie, Bucuresti
7. Mariana (marysa) - 4 Aprilie, Husi
8. Roxana (Raisa 13) - 16 Aprilie - Bucuresti
9. Simona Elena (Simona1704) - 17 Aprilie, Mangalia
10. Roxana Maria (roxxy_tweety) – 31 Mai, Torino, Italia
11. Dorina (buburici) - 25 Iunie, Bucuresti
12. Roxana (Rock) - 11 Iulie, Bucuresti,
13. Monica (Moni_k) – 18 Iulie, Bucuresti
14. Oana (onutz) - 30 iulie - Timisoara
15. Violeta (Briana02) – 02 August, Braila
16. Maria (sufletel6) - 06 Septembrie, Timisoara
17. Alexandra (Alex_zuz) - 14 Septembrie, Bucuresti
18. Ioana (Ioana_octombrie2009) – 26 Septembrie, Bucuresti
19. Bianca (Edenevysh) – 20 Octombrie, Targoviste
20. Dana (treboranad) - 23 Noiembrie, Bucuresti
21. Maria Magdalena(maria_magdalena) - 12 Decembrie, Aberdeen, Scotia
22. Luchiana (luchiana) - 19 Decembrie, Targoviste
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanne
postare Mar 5 2011, 07:37 PM
Postare #26


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,872
Inscris la: 22-May 08
Din: Resita
Membru nr.: 24,063



QUOTE(moni_k @ Mar 5 2011, 07:13 PM) *
si nici macar nu poti sa zici ca "a venit la bucuresti sa-si faca un rost"! ca avea cat? 18 ani? sau chiar mai putin? nu inteleg cum de e ea personajul negativ in toata chestia asta in loc sa fie evident ca e o victima. era un copil, se cheama corupere de minore ce a facut acest pitic libidinos... iar acum in acest circ mediatic se vede pan' la urma calitatea oamenilor... pitipoanca venita in capitala dupa bani are decentza de a nu aparea sa-si spele rufele in public si sa-si expuna copilul. in timp ce marele domn exhiba o josnicie greu de inghitit.


Da, mi se pare ca nici n-avea 18 ani...era minora....si din cate stiu a cunoscut-o la o parada de moda, nu pe centura, nici in bordel.


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anku
postare Mar 5 2011, 08:17 PM
Postare #27


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



QUOTE(roxanne @ Mar 5 2011, 06:06 PM) *
rolleyes.gif Mie Columbeanu mi se pare un libidinos si un lipsit de caracter....cand a aparut filmuletul cu el si cu cele 2 fufe in jacuzzi, parca nu i-a mai sarit nimeni in cap. Nu mai spun ca de multe ori paparazzi l-au surprins beat muci pe marginea drumului, gen "merg pe gard ma tin de drum"...De fapt asa procedat si cu Ana Lesko, dupa despartire i-a cerut toate rochiile si blanurile inapoi. Eu zic ca se astepta la asa ceva, si de-aia si-a pregatit filmuletele din timp. Mi se pare oribil ceea ce face...ce conteaza ca Monica a venit din provincie la Bucuresti ca sa-si faca un rost? Bravo ei! Cel putin ea a reusit sa se cizeleze un pic fata de borfetul asta semianalfabet cu care ne-am obisnuit pe la tv...Tonciu, Sanziana, etc care nu stiu sa lege 2 vorbe. Daca era un om serios avea langa el o femeie de varsta lui si copii mari, poate de varsta Monicai, nu alerga cu limba scoasa dupa fete tinere pe care sa le cumpere cu cadouri si bani.

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
pai cred ca nu a mai zis nimeni nimic ca lumea se astepta la asa ceva....
eu am sperat totusi ca relatia lor va merge ....la cata dragoste a fost la inceput....
stiam ca se vb de Ana lesko ca vaneaza barbati cu bani ptr a se afirma...dar nu am stiut ca era vb si de Irinel liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif deci asa a fcaut si cu ea??? liwlol.gif
ma rog...mi se pare jignitor sa iei innapoi cadourile facute.... doh.gif

Aceasta postare a fost editata de anku: Mar 5 2011, 08:19 PM


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gabrielle2003
postare Mar 5 2011, 09:35 PM
Postare #28


mami lui casian
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 23,491
Inscris la: 8-June 08
Din: BRASOV
Membru nr.: 25,703



Eu cred ca un pic fortata a fost mama Monicai, dar nu inteleg de ce nu a spus atunci nimic?
De ce a tacut daca a fost amenintata?
Se vede clar in filmuletul cu fata cum o aduce acolo, o lasa din brate si tati o ia la intrebari si cum bunica ii spune numai despre mama povesti si intrebari
De ce acolo?
De ce atunci?
Si mai ales fetitza cum ii spune lui tati ca ii poate cumpara alta mami...discutii auzite probabil, cum ca tati are destui bani si ii poate cumpara chiar si o alta mami oFloare1.gif
Si raspunsul lui''mami nu se poate cumpara''
Oare d-le Iri?Chiar nu se poate?
Te auzi?

A cumparat-o pe Monica, copila fiind si i-a placut, ea habar nu avea ce o asteapta, pacat ca acum a invatat , a muncit si a realizat ca poate putea sa ajunga si fara el unde este dar ...prea tarziu oFloare1.gif

Nu tin cu nici unul dintre ei dar ma scoate din sarite moshul asta cu filmarile lui, cu interviurile lui la tv...Ce-i mai place scandalul si ce tata model a devenit dintr-o data!!!!!!!!! wife.gif


--------------------









Lista copii de octombrie 2008 si nu numai
http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?s...p;#entry1467827



Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
moni_k
postare Mar 5 2011, 09:55 PM
Postare #29


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,380
Inscris la: 9-December 09
Din: bucuresti
Membru nr.: 121,769



QUOTE(anku @ Mar 5 2011, 08:17 PM) *
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
pai cred ca nu a mai zis nimeni nimic ca lumea se astepta la asa ceva....
eu am sperat totusi ca relatia lor va merge ....la cata dragoste a fost la inceput....
stiam ca se vb de Ana lesko ca vaneaza barbati cu bani ptr a se afirma...dar nu am stiut ca era vb si de Irinel liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif deci asa a fcaut si cu ea??? liwlol.gif
ma rog...mi se pare jignitor sa iei innapoi cadourile facute.... doh.gif

daaa, pai cum, pe anna lesko el a adus-o din moldova s-o creasca... a lansat-o in show-biz cand avea si asta vreo 17 ani liwlol.gif. e pedofil cu state vechi omu'!


--------------------

MAMICI DE SEPTEMBRIE 2010 - ZILE DE NASTERE
1. Ramela (Rami) – 02 Ianuarie, Constanta
2. Carmen (Carmen_10) - 11 Ianuarie, Bucuresti
3. Ramona (ramona.p) – 17 Februarie, Bucuresti
4. Valentina (Valentinna24) – 25 Februarie
5. Otilia (ramike81) – 26 Februarie, Ourense, Spania
6. Marina (marina_m) - 8 Martie, Bucuresti
7. Mariana (marysa) - 4 Aprilie, Husi
8. Roxana (Raisa 13) - 16 Aprilie - Bucuresti
9. Simona Elena (Simona1704) - 17 Aprilie, Mangalia
10. Roxana Maria (roxxy_tweety) – 31 Mai, Torino, Italia
11. Dorina (buburici) - 25 Iunie, Bucuresti
12. Roxana (Rock) - 11 Iulie, Bucuresti,
13. Monica (Moni_k) – 18 Iulie, Bucuresti
14. Oana (onutz) - 30 iulie - Timisoara
15. Violeta (Briana02) – 02 August, Braila
16. Maria (sufletel6) - 06 Septembrie, Timisoara
17. Alexandra (Alex_zuz) - 14 Septembrie, Bucuresti
18. Ioana (Ioana_octombrie2009) – 26 Septembrie, Bucuresti
19. Bianca (Edenevysh) – 20 Octombrie, Targoviste
20. Dana (treboranad) - 23 Noiembrie, Bucuresti
21. Maria Magdalena(maria_magdalena) - 12 Decembrie, Aberdeen, Scotia
22. Luchiana (luchiana) - 19 Decembrie, Targoviste
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anku
postare Mar 5 2011, 10:19 PM
Postare #30


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



QUOTE(moni_k @ Mar 5 2011, 08:55 PM) *
daaa, pai cum, pe anna lesko el a adus-o din moldova s-o creasca... a lansat-o in show-biz cand avea si asta vreo 17 ani liwlol.gif. e pedofil cu state vechi omu'!

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

4 Pagini V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 05:33 PM