Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

2 Pagini V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Serban Huidu, Ghinionist Sau...?
manu14
postare Oct 18 2011, 11:00 AM
Postare #11


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 402
Inscris la: 22-March 11
Membru nr.: 205,649



QUOTE(alinutza_872000 @ Oct 18 2011, 10:31 AM) *
hai sa va povestesc ceva:acum fix 4 ani,in noiembrie,fix din aceias inconstienta ca a lui serban mi-au fost omorati 2 prieteni nevinovati...urmarea??
justitia a considerat ca soferului de aceias varsta cu prietenii mei,sa ii dea 5 ani cu suspendare,si dupa 10 ani sa poata da iar de canet...
nu are nici o urma de regret...merge in discoteca...se distreaza,nu are o probleme...iar cand se intalneste cu parintii celor decedati...ridica capul si trece fara urma de parere de rau...ca si cum nu ar avea nici o vina...
eu de fiecare data cand il vad...imi vine sa-l sugrum...dar cine sunt eu sa fac dreptate???
asa ca huidu merita pedepsi...dar va sigur ca,din cauza ca este persoana publica scapa....
de ce nimneni nu se duce la familiile victimelor?doar familia lui huidu este importanta?

Nu din cauza ca e persoana publica... In Romania nu e nimeni dupa gratii, in urma unui accident soldat cu morti. Doar cand au existat cauze agravante - fuga de la locul accidentului, droguri, alcool...


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cristi_1993
postare May 16 2012, 10:54 PM
Postare #12


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 24
Inscris la: 6-September 11
Membru nr.: 229,222



Problemele lui Huidu, este dovada ca destinul exista. Mistocariile se intorc intr-un fel sau altul. Sa-l vedem pe Gainusa...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pagini V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 03:01 PM