Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

15 Pagini V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Despre Mine, Cateva poze
Alondra
postare Nov 13 2008, 08:28 PM
Postare #11


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Nov 13 2008, 09:22 PM) *
Sotul meu sta de obicei cel mult o zi intr-un port...asta in cazurile fericite..in unele a stat si numai cateva ore.....dar in unele porturi chiar daca sta putin, merge foarte des si atunci apuca sa viziteze una alta...stiu ca imi spunea ca acolo este o nava muzeu..pe care ii parea rau ca nu a apucat sa o viziteze..gresec oare...ca atatea imi povesteste de pe unde merge ca le mai incurc si eu uneori.... blush.gif

o sa mai pun si poze dar dureaza multisor pana sa incarca pe photobucket..si de aia m-am oprit..poate maine va merge mai bine....

Nu gresesti deloc..este chiar in downtown Norfolk, vasul USS Wisconsin ii spune..daca intrii la mine pe blog, la Poze personale, printre primele pagini, poti vedea cateva imagini cu el, si de prin oras..smile.gif Dar tot nu mi-ai zis cand a fost...daca a fost din 2006 incoace...poate sotul chiar il cunoaste.. biggrin.gif Ca e imposibil sa nu fi vorbit cu cineva din comunitatea de aici..


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lusha&Zbenguica
postare Nov 13 2008, 08:40 PM
Postare #12


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,589
Inscris la: 13-October 08
Din: Cluj-Napoca
Membru nr.: 42,418



QUOTE(alondramona @ Nov 13 2008, 06:28 PM) *
Nu gresesti deloc..este chiar in downtown Norfolk, vasul USS Wisconsin ii spune..daca intrii la mine pe blog, la Poze personale, printre primele pagini, poti vedea cateva imagini cu el, si de prin oras..smile.gif Dar tot nu mi-ai zis cand a fost...daca a fost din 2006 incoace...poate sotul chiar il cunoaste.. biggrin.gif Ca e imposibil sa nu fi vorbit cu cineva din comunitatea de aici..

Da scuze...am omis acest lucru...A fost si in 2006 si in 2007...Stiu ca de obicei ei merg la un club care se numeste Sea Men's Club, si de acolo ma suna..in rest merg prin magazine ....
Lui ii placea foarte mult sa mearga la WalMart..acum in voiajul asta nu mai trece prin America de Nord si ii parea tare rau....


--------------------
2009 2010

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alondra
postare Nov 13 2008, 08:43 PM
Postare #13


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Nov 13 2008, 09:40 PM) *
Da scuze...am omis acest lucru...A fost si in 2006 si in 2007...Stiu ca de obicei ei merg la un club care se numeste Sea Men's Club, si de acolo ma suna..in rest merg prin magazine ....
Lui ii placea foarte mult sa mearga la WalMart..acum in voiajul asta nu mai trece prin America de Nord si ii parea tare rau....

Ooo, misto..probabil merge in baza cea mare, nu cea langa care stau eu, daca spui ca merge la club, acolo lucreaza un singur roman care e tot de marina, probabil il cunoaste.. biggrin.gif Pacat ca nu mai trece pe aici anul asta, poate la anul, pana plecam noi..faceam o intalnire, il plimbam putin prin malluri, ca la asta ne pricepem cel mai bine! laugh.gif blush.gif De ce nu aplica si el pt un post aici, sunt sigura ca ar reusi, daca stie engleza.. Nu ti-ar placea sa stai 3 ani pe aici..biggrin.gif

Aceasta postare a fost editata de alondramona: Nov 13 2008, 08:44 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lusha&Zbenguica
postare Nov 13 2008, 08:49 PM
Postare #14


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,589
Inscris la: 13-October 08
Din: Cluj-Napoca
Membru nr.: 42,418




QUOTE(alondramona @ Nov 13 2008, 06:43 PM) *
Ooo, misto..probabil merge in baza cea mare, nu cea langa care stau eu, daca spui ca merge la club, acolo lucreaza un singur roman care e tot de marina, probabil il cunoaste.. biggrin.gif Pacat ca nu mai trece pe aici anul asta, poate la anul, pana plecam noi..faceam o intalnire, il plimbam putin prin malluri, ca la asta ne pricepem cel mai bine! laugh.gif blush.gif De ce nu aplica si el pt un post aici, sunt sigura ca ar reusi, daca stie engleza.. Nu ti-ar placea sa stai 3 ani pe aici..biggrin.gif


Nici nu stiam ca se poate..eu chiar ma gandeam sa ii propun sa incerce si intr-un port , sa fie loco...ca sa stam mai mult impreuna.....dar desigur nu aici ..ca in Constanta nu as rezista (no offense pentru fetele din Constanta...nu imi place ca e prea cald vara si vant taios iarna...asa la mare vin cu mare placere). poate intr-o zi o sa imi poti da mai multe detalii cu privire la asta...acuma is cam obosita si m-as duce sa ma intind putin..dar tinem legatura..eu una is foarte interesata...am facut si eu facultatea de litere, Italiana -Engleza..deci stiu si eu cate ceva...chiar m-ar interesa....si mai ales sa nu fie chiar pe termen extralung..pentru ca mi-e dor si de familia mea....de care oricum si aici la Cluj sunt cam departe,.......


--------------------
2009 2010

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alondra
postare Nov 13 2008, 08:52 PM
Postare #15


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Nov 13 2008, 09:49 PM) *
Nici nu stiam ca se poate..eu chiar ma gandeam sa ii propun sa incerce si intr-un port , sa fie loco...ca sa stam mai mult impreuna.....dar desigur nu aici ..ca in Constanta nu as rezista (no offense pentru fetele din Constanta...nu imi place ca e prea cald vara si vant taios iarna...asa la mare vin cu mare placere). poate intr-o zi o sa imi poti da mai multe detalii cu privire la asta...acuma is cam obosita si m-as duce sa ma intind putin..dar tinem legatura..eu una is foarte interesata...am facut si eu facultatea de litere, Italiana -Engleza..deci stiu si eu cate ceva...chiar m-ar interesa....si mai ales sa nu fie chiar pe termen extralung..pentru ca mi-e dor si de familia mea....de care oricum si aici la Cluj sunt cam departe,.......

Pai aplici in Ro, la Bucuresti, dar el trebuie sa stie cum merg treburile, daca vorbesti cu el...sunt niste chestii care il avantajeaza daca le are, dar daca nu, oricum, incercarea moarte nu are...aici posturile sunt pt trei ani...ei dar daca in Constanta ti se pare cald vara, stai sa vezi aici ce cald e in iulie si cata umiditate..cu iarna e mai fain, ca nu e asa frig ca in RO, insa nici zapada nu e.. Tinem legatura ! Noapte buna! floare2.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ninina
postare Nov 13 2008, 08:59 PM
Postare #16


...sunt fericita alaturi de iubitii mei...
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 13,885
Inscris la: 11-September 08
Membru nr.: 37,208



oFloare1.gif ....foarte frumoase pozele...sunteti un cuplu minunat....dragostea sa creasca tot mai mult in caminul vostru tzuc.gif
....si......mai asteptam poze noi....... floare2.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lusha&Zbenguica
postare Nov 13 2008, 09:48 PM
Postare #17


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,589
Inscris la: 13-October 08
Din: Cluj-Napoca
Membru nr.: 42,418



QUOTE(ninina @ Nov 13 2008, 06:59 PM) *
oFloare1.gif ....foarte frumoase pozele...sunteti un cuplu minunat....dragostea sa creasca tot mai mult in caminul vostru tzuc.gif
....si......mai asteptam poze noi....... floare2.gif


Multumesc ninina...Doamne Ajuta asa sa fie si la fel va doresc si voua... hug.gif


--------------------
2009 2010

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gabrielle2003
postare Nov 13 2008, 09:58 PM
Postare #18


mami lui casian
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 23,491
Inscris la: 8-June 08
Din: BRASOV
Membru nr.: 25,703



QUOTE(Lusha&Zbeguica @ Nov 13 2008, 09:19 PM) *
Multumesc mult Gabi...la cum e plecat , noi suntem mai mereu in luna de miere...chiar glumim cand mai implinim cate un an de casnicie....ca de fapt pt noi is doar cateva luni....Dar stii si tu putin cum e su sotul plecat...flacara parca e mai puternica ....nu?

da cum sa nu??????????
ne gandeam anul trecut de REV cat am sta impreuna tot anul doh.gif
ne-au iesit cam 3 luni asa per total
si eu ma gandeam cu durere la un bebe si mai ales ca stiam la cat stam impreuna sunt slabe sanse
dar DD a avut grija de noi
a stat putin si bine-cum spun colegii lui care l-au vazut pe bebe
dr reusim noi k suntem fete descurcarete


--------------------









Lista copii de octombrie 2008 si nu numai
http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?s...p;#entry1467827



Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lusha&Zbenguica
postare Nov 14 2008, 08:32 AM
Postare #19


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,589
Inscris la: 13-October 08
Din: Cluj-Napoca
Membru nr.: 42,418



QUOTE(gabrielle2003 @ Nov 13 2008, 07:58 PM) *
da cum sa nu??????????
ne gandeam anul trecut de REV cat am sta impreuna tot anul doh.gif
ne-au iesit cam 3 luni asa per total
si eu ma gandeam cu durere la un bebe si mai ales ca stiam la cat stam impreuna sunt slabe sanse
dar DD a avut grija de noi
a stat putin si bine-cum spun colegii lui care l-au vazut pe bebe
dr reusim noi k suntem fete descurcarete



Da..si la noi a trecut ceva timp pana sa se fac roz liniuta la test..Ma si gandeam ca mai stau un an si apoi o sa il leg de pat si nu il mai las sa plece pana nu apare un semn de bebe.... Dar uite ca ne-a ajutat Doamne Doamne... sper sa fie cu noi pana la final si sa ne imbratzisam fetita cea mult asteptata partners.gif
De descurcat sunt convinsa ca o sa ne descurcam..uite ma uit la tine si asama bucur cand te vad cu un tonus asa de ridicat ..imi dai aripi sa alung gandurile negre care mai bat la usa uneroi......De vreo cateva zile nu le mai deschid.....si mi-e tare bine floare2.gif


--------------------
2009 2010

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ana80
postare Nov 14 2008, 01:26 PM
Postare #20


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 763
Inscris la: 7-October 08
Din: verona
Membru nr.: 41,201



sunteti tare dulci,parca ati fi doi adolescenti!multa fericire si sanatate la zbenguica! jucaus.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

15 Pagini V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 10:30 AM