Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

3 Pagini V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Usi De Interior
sufletel6
postare Aug 3 2009, 11:05 AM
Postare #1


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,627
Inscris la: 24-June 09
Membru nr.: 96,515



Buna fetelor,

Eu si sotul renovam apartamentul proaspat cumparat si printre altele vrem sa ne luam usi de interior. Oscilam intre cele furniruite de la porta (nu zic numele complet sa nu se interpreteze ca reclama) sau intre usi de comanda, de brad lacuit.

Aveti careva dintre voi usi din cele de mai sus? Ma intereseaza cum se comporta in timp, daca sunt rezistente etc.
Sau daca aveti alte sugestii, sunt binevenite oFloare1.gif

Multumesc frumos!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andaro
postare Aug 3 2009, 11:16 AM
Postare #2


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,193
Inscris la: 18-October 08
Membru nr.: 43,214



Sa fiti fericiti in noua voastra locuinta... oFloare.gif
Si cum spuneam...nimic nu are viata vesnica, nici macar o usa care mai ales e si din lemn....iti dai seama atunci...
Cativa ani o sa fie ok, apoi de atata inchis si deschis ba nu o sa se inchida bine, ba nu mai stiu ce...
Noi oricum am optat pt interior-exterior la usi termopan...acum fiecare cum considera si-l tine bugetul...
Toate cele bune...


--------------------




SPINII de azi sunt FLOAREA zilei de maine.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sufletel6
postare Aug 3 2009, 11:29 AM
Postare #3


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,627
Inscris la: 24-June 09
Membru nr.: 96,515



QUOTE(andaro @ Aug 3 2009, 12:16 PM) *
Sa fiti fericiti in noua voastra locuinta... oFloare.gif
Si cum spuneam...nimic nu are viata vesnica, nici macar o usa care mai ales e si din lemn....iti dai seama atunci...
Cativa ani o sa fie ok, apoi de atata inchis si deschis ba nu o sa se inchida bine, ba nu mai stiu ce...
Noi oricum am optat pt interior-exterior la usi termopan...acum fiecare cum considera si-l tine bugetul...
Toate cele bune...

Mersi de raspuns! trandafir.gif
Imi dau seama ca nu vor rezista la nesfarsit, dar as fi vrut sa stiu care sunt mai rezistente si cum se comporta in timp, cum e cu crapatul etc


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hanuk26
postare Aug 3 2009, 11:36 AM
Postare #4


Iti multumesc Doamne!
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,130
Inscris la: 19-April 08
Din: Brasov
Membru nr.: 21,224




sufletel....eu lucrez la un depozit en-gros de usi interior si exterior de aproape 5 ani....nu sunt cele mai extraordinare modele si calitate sa tina o viata intreaga insa lumea e foarte multumita...nu am avut plangeri ...si prietenii si-au luat si neamurile sotului....sunt ok..si eu tot din astea o sa-mi pun numai sa reusim odata sa luam apartament....nu sunt cu furnir ..sunt celulare si infoliate...dar sunt ok..si destul de accesibile la pret.....avem distribuitori in toata tara...inclusiv la tine...daca te intereseaza mai multe intra pe mess la mine( acelasi ID) si-ti spun.. sa vezi si modele si culori...


--------------------
"Fie ca fericirea sa spele orice dezamagire si Fie ca bucuria sa dizolve orice tristete"
"Am invățat că indiferent ce se intampla, oricat de rea pare ziua de azi, viata merge inainte, si totul va fi mai bine maine"
"Am avut un vis: .... Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate..."





Visit My Blog Hanuk26
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sufletel6
postare Aug 3 2009, 11:50 AM
Postare #5


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,627
Inscris la: 24-June 09
Membru nr.: 96,515



QUOTE(hanuk26 @ Aug 3 2009, 12:36 PM) *
sufletel....eu lucrez la un depozit en-gros de usi interior si exterior de aproape 5 ani....nu sunt cele mai extraordinare modele si calitate sa tina o viata intreaga insa lumea e foarte multumita...nu am avut plangeri ...si prietenii si-au luat si neamurile sotului....sunt ok..si eu tot din astea o sa-mi pun numai sa reusim odata sa luam apartament....nu sunt cu furnir ..sunt celulare si infoliate...dar sunt ok..si destul de accesibile la pret.....avem distribuitori in toata tara...inclusiv la tine...daca te intereseaza mai multe intra pe mess la mine( acelasi ID) si-ti spun.. sa vezi si modele si culori...

Mersi de info hanuk trandafir.gif
Dar n-am inteles ca inseamna celulare...adica cu structura de fagure, cu goluri pe dinauntru?


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sufletel6
postare Aug 3 2009, 11:52 AM
Postare #6


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,627
Inscris la: 24-June 09
Membru nr.: 96,515



QUOTE(hanuk26 @ Aug 3 2009, 12:36 PM) *
sufletel....eu lucrez la un depozit en-gros de usi interior si exterior de aproape 5 ani....nu sunt cele mai extraordinare modele si calitate sa tina o viata intreaga insa lumea e foarte multumita...nu am avut plangeri ...si prietenii si-au luat si neamurile sotului....sunt ok..si eu tot din astea o sa-mi pun numai sa reusim odata sa luam apartament....nu sunt cu furnir ..sunt celulare si infoliate...dar sunt ok..si destul de accesibile la pret.....avem distribuitori in toata tara...inclusiv la tine...daca te intereseaza mai multe intra pe mess la mine( acelasi ID) si-ti spun.. sa vezi si modele si culori...

pe mess nu pot intra decat de acasa, aici la lucru nu avem voie sa-l instalam mad.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hanuk26
postare Aug 3 2009, 12:21 PM
Postare #7


Iti multumesc Doamne!
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,130
Inscris la: 19-April 08
Din: Brasov
Membru nr.: 21,224



QUOTE(sufletel6 @ Aug 3 2009, 12:50 PM) *
Mersi de info hanuk trandafir.gif
Dar n-am inteles ca inseamna celulare...adica cu structura de fagure, cu goluri pe dinauntru?


EXACT...dar cum spunea mai sus ...depinde si ce anume vrei tu....

cum site-ul nostru e inca in lucru de ceva vreme...iti dau site-ul unor distribuitori din bucuresti..dar care au expuse toate modelele de usi cu nuante si explicatii ...poate te ajuta sa-ti faci o idee despre ce vb eu...

aici


--------------------
"Fie ca fericirea sa spele orice dezamagire si Fie ca bucuria sa dizolve orice tristete"
"Am invățat că indiferent ce se intampla, oricat de rea pare ziua de azi, viata merge inainte, si totul va fi mai bine maine"
"Am avut un vis: .... Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate..."





Visit My Blog Hanuk26
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oanaaa
postare Aug 3 2009, 12:44 PM
Postare #8


Zambariciu
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,257
Inscris la: 22-September 08
Din: Timisoara, now Spain
Membru nr.: 38,729



daca vrei mai multe detalii pt niste usi de calitate de interior , vorbim pe mess, id-u meu e finutza01
am vazut ca esti din Timisoara biggrin.gif


--------------------
POZE CU ARIANA
COPILUTZI DE OCTOMBRIE 2008 SI NU NUMAI

"Prietenia este ca si atunci cand faci pipi pe tine: toata lumea poata sa vada acest lucru,dar numai tu stii sentimentul caldut pe care il ofera"
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sufletel6
postare Aug 3 2009, 12:45 PM
Postare #9


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,627
Inscris la: 24-June 09
Membru nr.: 96,515



QUOTE(hanuk26 @ Aug 3 2009, 01:21 PM) *
EXACT...dar cum spunea mai sus ...depinde si ce anume vrei tu....

cum site-ul nostru e inca in lucru de ceva vreme...iti dau site-ul unor distribuitori din bucuresti..dar care au expuse toate modelele de usi cu nuante si explicatii ...poate te ajuta sa-ti faci o idee despre ce vb eu...

aici

Mersi mult hanuk, ff faine cele de import!
Am gasit si un model aproape identic cu ce vrem noi, probabil se inspira si producatorii de la unul la altul smile.gif
Numai ca noi am zis din start ca nu vrem fagure, vrem sa fie pline (ori pal plin, ori lemn)
Ca daca tranteste al meu usa, sa nu ramana bucatile in urma lui tongue.gif biggrin.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sufletel6
postare Aug 3 2009, 12:46 PM
Postare #10


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,627
Inscris la: 24-June 09
Membru nr.: 96,515



QUOTE(Oanaaa @ Aug 3 2009, 01:44 PM) *
daca vrei mai multe detalii pt niste usi de calitate de interior , vorbim pe mess, id-u meu e finutza01
am vazut ca esti din Timisoara biggrin.gif

Mersi, o sa-ti scriu diseara ca nu am mess la lucru, ok?


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

3 Pagini V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 19th March 2024 - 10:36 AM