Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Alegere Lavabila Pentru Camera Lui Bebe
NICO
postare Dec 9 2015, 09:31 AM
Postare #1


Junior
*

Grup: Members
Postari: 2
Inscris la: 15-September 11
Membru nr.: 229,326



Ce lavabila imi recomandati pentru camera lui bebe? Vine in curand si vrem sa-l primim cum se cuvine, vrem sa evitam orice fel de alergii. Voi sunteti pentru sau fara covor in camera lui
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
meprincipessa
postare Dec 11 2015, 05:17 PM
Postare #2


Junior
*

Grup: Members
Postari: 2
Inscris la: 25-January 11
Membru nr.: 203,826



CITAT(NICO @ Dec 9 2015, 07:31 AM) *
Ce lavabila imi recomandati pentru camera lui bebe? Vine in curand si vrem sa-l primim cum se cuvine, vrem sa evitam orice fel de alergii. Voi sunteti pentru sau fara covor in camera lui


Sora mea a pregatit camera lui bebe nou venit. A cautat un lavabil non toxic si a ales Aeria Gold cu Porus X cu protectie sporita impotriva bacteriilor. Despre covor, eu sunt pro, cel putin cand bebe tine mortis sa se joace pe jos; cauta ceva ce nu retine murdaria, gen mocheta. Din punctul meu de vedere o casa fara covoare e o casa rece si la propriu si la figurat, ca de altfel si cele care nu au nimic la geamuri.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dededenise
postare Jan 13 2016, 10:20 AM
Postare #3


Junior
*

Grup: Members
Postari: 4
Inscris la: 9-January 16
Membru nr.: 238,408



Camera bebelusului trebuie sa fie in primul rand extrem de luminoasa. La prima vizita a pediatrului, la cateva zile dupa nasterea fetitei, fiind iarna si innorat mi-a recomandat sa las geamurile descoperite pe timpul zilei ca sa poata intra cat mai multa lumina. Bine ar fi sa ai in vedere si ce anume alegi sa pui la geamuri, sa fie cat mai deschis la culoare. Eu votez pentru covor, viu colorat si pentru peretii albi pentru luminozitate. Dupa ce copilul mai creste si isi va lasa amprentele, peretii albi se vor curata usor fara sa ramana urme. Votez si eu pentru lavabila non toxica asa cum s-a spus mai sus pentru ca bebe sa fie ferit de orice fel de alergii.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geebranz
postare Mar 19 2021, 08:10 AM
Postare #4


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 230
Inscris la: 6-March 21
Membru nr.: 241,100




That is worth it!

https://polebarnswichitaks.com
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 19th March 2024 - 01:31 PM