Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

4 Pagini V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Probleme La Revista..., postati aici
mamiralu
postare Jun 1 2010, 09:55 AM
Postare #11


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,045
Inscris la: 15-June 09
Membru nr.: 95,033



tongue.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Jun 1 2010, 10:01 AM
Postare #12


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



QUOTE(mamiralu @ Jun 1 2010, 10:52 AM) *
mda....scuze ruxi....am vrut doar sa ajut....se pare ca mai mult am incurcat...imi pare rau!!!!bafta


Nu ai incurcat mamiralu...nu asta am vrut sa spun...cauta sa verifici ce ai scris cand ai timp si apoi sa postezi...numai bine iti doresc trandafir.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mamiralu
postare Jun 1 2010, 10:08 AM
Postare #13


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,045
Inscris la: 15-June 09
Membru nr.: 95,033



QUOTE(ruxy @ Jun 1 2010, 11:01 AM) *
Nu ai incurcat mamiralu...nu asta am vrut sa spun...cauta sa verifici ce ai scris cand ai timp si apoi sa postezi...numai bine iti doresc trandafir.gif


eu m-am grabit sa postez acest articol pentru ca imi spusese diana aseara ca azi trebuie sa fie gata revista ....dar nu-i nimic.....e primul si ultimul articol...nu imi place sa fiu acolo unde nu imi este locul....nu am nimic cu tine ruxi oFloare1.gif

Aceasta postare a fost editata de mamiralu: Jun 1 2010, 10:10 AM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Jun 1 2010, 10:20 AM
Postare #14


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411




QUOTE(mamiralu @ Jun 1 2010, 11:08 AM) *
eu m-am grabit sa postez acest articol pentru ca imi spusese diana aseara ca azi trebuie sa fie gata revista ....dar nu-i nimic.....e primul si ultimul articol...nu imi place sa fiu acolo unde nu imi este locul....nu am nimic cu tine ruxi oFloare1.gif

...Nici eu cu tine mamiralu...si sper ca ai inteles exact ce am vrut sa spun trandafir.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyana
postare Jun 1 2010, 06:09 PM
Postare #15


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089



Deciiiiiiiiiiii... mai face cineva rubrica "sunshine"? oFloare1.gif


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
meaw_ela
postare Jun 1 2010, 06:18 PM
Postare #16


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,306
Inscris la: 3-April 07
Din: Toronto
Membru nr.: 3,020



QUOTE(dyana @ Jun 1 2010, 12:09 PM) *
Deciiiiiiiiiiii... mai face cineva rubrica "sunshine"? oFloare1.gif

ASTEPT DE LA TINE VERDE.. CAND VREI SELECTIILE SA-MI ZICI MIE SAU ELENEI K.


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laurab
postare Jun 9 2010, 02:11 PM
Postare #17


fericita mamica de fetita
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,148
Inscris la: 14-March 09
Din: baia mare
Membru nr.: 78,703



QUOTE(ruxy @ Jun 1 2010, 10:44 AM) *
Nu cred ca un articol pentru revista este cazul sa fie scris cu copilasul in brate....o putem face atunci cand avem timp pentru asta...nu cred ca este corect sa punem pe cineva sa ia litera cu litera cuvant cu cuvant si sa corecteze in urma noastra...nu sta nimeni sa vaneze greseli cuiva, insa macar "citibil" in romaneste trebuie sa fie...imi pare rau ca a trebuit sa atrag atentia insa e cazul sa ne verificam putin inainte sa postam pentru o revista unde sigur ca vor exista si retusuri de ordin tehnic. trandafir.gif



hmmmmmmmmm, interesant mod de a "multumi" , de ce trebuie intotdeauna sa criticati pe oricare din noi, care vrem cat de cat sa ajutam cu ceva? puteai forte bine sa te abtii de la comentarii de genul asta, sa tii in tine comentariul, si sa multumesti frumos pentru efort? in fond si la urma urmei, suntem oameni, cu totii gresim....

insa macar "citibil" in romaneste de unde pana unde expresia asta in Dictionarul Explicativ al Limbii Romane?
vezi ca incepem sa te criticam si pe tine, prin modul de exprimare.... pune-te la punct cu Limba Romana, si apoi exprima-te...
se spune lizibil ....
nu critic, dar daca citeste cineva din afara forumului, rade si cu fundul de asemenea exprimari....
si mai ai pretentia ca faci parte din comitetul alcatuirii unei reviste....


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laurab
postare Jun 9 2010, 02:17 PM
Postare #18


fericita mamica de fetita
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,148
Inscris la: 14-March 09
Din: baia mare
Membru nr.: 78,703



QUOTE(mamiralu @ Jun 1 2010, 10:10 AM) *
Stim cu toate ca machiajul este prietenul nostru de nadejde,unicul ce ne da incredere in noi,ne ascunde micile imperfectiuni, ne da culoare ,zambet chiar si glas. ne face viata mai frumoasa!!!
Pentru ce inceput vom vorbi despre fondul de ten, nelipsit din geanta multora dintre noi....
Machiajul a fost ,este si va fi o arta, de aceea el trebuie facut cu mare atentie pentru a iesi cat mai spectaculos...
Fondul de ten este una dintre cele mai diferite categorii ale machiajului. El trebuie in primul rand ales cu atentie si aplicat cu mare grija. Cele mai dese greseli majoritatea femeilor le facem la culoare si aplicare.
Mereu avem tendita de a alege un fond de ten cu doua sau poate chiar 3 tonalitati mai inchise...aceasta este o greseala majora in ceea ce priveste fondul de ten, deoacere diferenta dintre culoarea pielii si fondul de ten va fi intens vizibila.
A doua greseala este ca avem obiceiul de a aplica cat mai mult fond de ten. Fondul de ten nu se aplica pe gat si decolteu ,de aceea el trebuie bine ales si aplicat pentru a nu se vedea diferenta dintre fata si gat.
cum alegem culoarea potrivita?
perfect ar fi ca fondul de ten sa se testeze direct pe fatza si sa vizualizam efectul la lumina naturala ,dar cum la noi acest lucru este aproape imposibil, atunci avem varianta de a testa fondul de ten pe partea interioara a palmei deoarece pielea de la nivelul acesta se apropie foarte mult de culoarea tenului.....
Alegand culoarea potrivitra si aplicata cu grija vom fi mult mai multumite de tenul nostru...
Mi-a facut placere sa impartasesc aceste lucruri cu voi, in numarul viitor vom vorbi despre machiajul ce tzine de ochii.



Uite aici am corectat articolul.... fff multe greseli, ce sa spun , 1 minut mi-a luat corectarea lui....

Aceasta postare a fost editata de laurab: Jun 9 2010, 02:18 PM


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mamiralu
postare Jun 9 2010, 02:50 PM
Postare #19


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,045
Inscris la: 15-June 09
Membru nr.: 95,033



laura hug.gif iti multumesc ca mi-ai corectat articolul...probabil ma intelegi din cauza faptului ca ai pe ioana care este in aceiasi perioada cu denis....dar nu are importanta.....asta e ....fiecare are parerea ei....eu ma bucur daca am putut ajuta in vreun fel....daca articolul a fost bun sunt convinsa ca va ajunge in revista chiar daca eu nu l-am scris corect....daca nu....eu am incercat oFloare1.gif
QUOTE(laurab @ Jun 9 2010, 03:17 PM) *
Uite aici am corectat articolul.... fff multe greseli, ce sa spun , 1 minut mi-a luat corectarea lui....


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alina_lucaci
postare Jun 9 2010, 03:12 PM
Postare #20


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,433
Inscris la: 5-January 09
Din: torino
Membru nr.: 62,675



QUOTE(dyana @ May 31 2010, 02:03 PM) *
Fetelor, haideti sa strangem si noi ... ce am adunat. smile.gif
  • cine mai are articole scrise
  • cine mai are idei sau propuneri de subiecte pentru articole sau pentru rubrici
  • cine mai are poze pt parada modei
  • pe cineva de la "sunshine" o sa rog sa ma contactezze si pe mine pe aceasta adresa: dyanna_ch@yahoo.com
  • cine mai stie cateva poze frumoase cu burtci

va pun si eu poze cu burtica mea, mie una imi place taaaaaare de ea, dar e normal nu?...nu ma supar daca nu sunt aleasa, sunt convinsa ca exista multe burtici frumoase...
primele 2 sunt la 26 de saptamani, iar ultima la 32




--------------------




  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

4 Pagini V  < 1 2 3 4 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th April 2024 - 06:04 PM