Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

2 Pagini V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Serban Huidu, Ghinionist Sau...?
Lili
postare Oct 17 2011, 09:08 AM
Postare #1


Admin
******

Grup: Root Admin
Postari: 1,650
Inscris la: 2-April 09
Membru nr.: 82,560




"Nu stii, pana la urma, daca norocul inseamna sa nu patesti nimic rau sau inseamna sa supravietuiesti dupa ce-ai patit ceva rau", declara Serban Huidu intr-un interviu luat recent de Simona Catrina pentru revista Tango


"
Trei morți, în accidentul provocat de Șerban Huidu. Bărbatul aflat în comă a încetat din viață.

Realizatorul tv Șerban Huidu a provocat duminică un accident deosebit de grav, la intrarea în Timișul de Sus (Brașov).

Aflat la volanul unei mașini de teren Mercedes, în care mai erau cei doi copii ai lui de 2 și 4 ani, Huidu a pătruns pe contrasens, unde a lovit un autoturism Dacia Logan, în care se aflau trei persoane.

Soția realizatorului tv a suferit mai multe fracturi, iar copiii săi au suferit leziuni minore.

Avocații spun că, dacă va fi condamnat, Șerban Huidu va primi, cel mai probabil, o sentință cu suspendare. Asta pentru că justiția din România ține cont de lipsa antecedentelor penale.

Șerban Huidu se află în continuare sub supraveghere medicală, la spitalul din Brașov."

sursa antena3


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anku
postare Oct 17 2011, 10:45 AM
Postare #2


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



QUOTE(Lili @ Oct 17 2011, 09:08 AM) *
"Nu stii, pana la urma, daca norocul inseamna sa nu patesti nimic rau sau inseamna sa supravietuiesti dupa ce-ai patit ceva rau", declara Serban Huidu intr-un interviu luat recent de Simona Catrina pentru revista Tango
"
Trei morți, în accidentul provocat de Șerban Huidu. Bărbatul aflat în comă a încetat din viață.

Realizatorul tv Șerban Huidu a provocat duminică un accident deosebit de grav, la intrarea în Timișul de Sus (Brașov).

Aflat la volanul unei mașini de teren Mercedes, în care mai erau cei doi copii ai lui de 2 și 4 ani, Huidu a pătruns pe contrasens, unde a lovit un autoturism Dacia Logan, în care se aflau trei persoane.

Soția realizatorului tv a suferit mai multe fracturi, iar copiii săi au suferit leziuni minore.

Avocații spun că, dacă va fi condamnat, Șerban Huidu va primi, cel mai probabil, o sentință cu suspendare. Asta pentru că justiția din România ține cont de lipsa antecedentelor penale.

Șerban Huidu se află în continuare sub supraveghere medicală, la spitalul din Brașov."

sursa antena3

aoleooo!!!!
nu stiu dc scapa chiar asa usor...ca dc se dem ca e vina lui!!totusi...sunt 3 morti!!!


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyana
postare Oct 17 2011, 12:43 PM
Postare #3


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089



... sau te-ai uitat si tu la Badea ieri. laugh.gif liwlol.gif)


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Claudia94
postare Oct 17 2011, 02:59 PM
Postare #4


Mihaitza :X
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,360
Inscris la: 19-February 09
Din: Piatra-Neamt
Membru nr.: 73,013




M-am uitat eu la Badea acum ... e tratamentul meu dupa ce vin de la scoala zi de zi , desi simt o urma de rautate in el , ii dau dreptate per total .





Aceasta postare a fost editata de Claudia94: Oct 17 2011, 02:59 PM


--------------------


Calatoria de o mie de mile incepe cu primul pas. (Lao Tse)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Oct 17 2011, 05:03 PM
Postare #5


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



anima1.gif nervi.gif serios?......omul asta or e total inconstient (daca el era la volan)...or e ghinionist la maxim (ceea ce yo nu prea cred in ghinioane) doh.gif


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marypah
postare Oct 17 2011, 07:52 PM
Postare #6


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,073
Inscris la: 20-May 10
Membru nr.: 148,215



Nu prea stiu ce s-a intamplat pentru ca nu ma uit la tv. Dar cine a gresit trebuie sa plateasca indiferent daca este sau nu vedeta tv.

Aceasta postare a fost editata de marypah: Oct 17 2011, 07:53 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Claudia94
postare Oct 17 2011, 08:19 PM
Postare #7


Mihaitza :X
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,360
Inscris la: 19-February 09
Din: Piatra-Neamt
Membru nr.: 73,013



QUOTE(marypah @ Oct 17 2011, 08:52 PM) *
Nu prea stiu ce s-a intamplat pentru ca nu ma uit la tv. Dar cine a gresit trebuie sa plateasca indiferent daca este sau nu vedeta tv.


Corect ! Sa lasam organele competente sa se ocupe de asta, insa e cam dificil sa ai incredere in cei ce iau deciziile in Ro ...


--------------------


Calatoria de o mie de mile incepe cu primul pas. (Lao Tse)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Oct 17 2011, 08:29 PM
Postare #8


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



Am citit cat de cat..se pare ca era in depasire sii pe linie continua.......e tot ce conteaza.....nu inteleg cum poate sa pomeneasca o scuza ptr ca nu are cazier si ca a derapat masinaa...sa fim seriosi.....au murit trei persoane.....conteaza?????


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyana
postare Oct 17 2011, 10:59 PM
Postare #9


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089



QUOTE(Claudia94 @ Oct 17 2011, 03:59 PM) *
M-am uitat eu la Badea acum ... e tratamentul meu dupa ce vin de la scoala zi de zi , desi simt o urma de rautate in el , ii dau dreptate per total .

Pai poti sa te mai uiti, ca toata saptamana cred ca numai problema ghinionului il va preocupa.


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alinutza_872000
postare Oct 18 2011, 09:31 AM
Postare #10


mami de Edy
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,881
Inscris la: 13-March 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 17,607



hai sa va povestesc ceva:acum fix 4 ani,in noiembrie,fix din aceias inconstienta ca a lui serban mi-au fost omorati 2 prieteni nevinovati...urmarea??
justitia a considerat ca soferului de aceias varsta cu prietenii mei,sa ii dea 5 ani cu suspendare,si dupa 10 ani sa poata da iar de canet...
nu are nici o urma de regret...merge in discoteca...se distreaza,nu are o probleme...iar cand se intalneste cu parintii celor decedati...ridica capul si trece fara urma de parere de rau...ca si cum nu ar avea nici o vina...
eu de fiecare data cand il vad...imi vine sa-l sugrum...dar cine sunt eu sa fac dreptate???
asa ca huidu merita pedepsi...dar va sigur ca,din cauza ca este persoana publica scapa....
de ce nimneni nu se duce la familiile victimelor?doar familia lui huidu este importanta?


--------------------


Cand esti mama, nu esti niciodata cu adevarat singura in gandurile tale.O mama trebuie intotdeauna sa se gandeasca de doua ori,o data pentru ea si o data pentru copilul ei.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

2 Pagini V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 12:58 AM