Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

2 Pagini V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Lady Gaga
mir0108
postare Feb 8 2010, 06:12 PM
Postare #11


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,822
Inscris la: 8-December 08
Membru nr.: 55,218



QUOTE(dyanp @ Feb 8 2010, 05:57 PM) *
daca nu ma inseala pe mine cunostintele de anatomie, asta ar insemna ca ar trebui sa aibe amblele organe sexuale, acum ce nu inteleg eu este la ce costumatii poarta ea, unde tine partea masculina? Nu am vazut decat de vreo 2 ori da' zau daca lasa loc de vreun mister sau intrebare....plus ca a declarat chiar ea ca nu e....ma rog la cat poate fi luata in seiros....

intr-o zi merg la vecinii mei in vizita ..si aveau UN MUSAFIR! ERA O PERSOANA CARE MI-A SARIT DESIGUR IN OKI ,MAI ALES CA NU REUSEAM SA AM PRIND DE ESTE FEMEIE SAU BARBAT!!era de fapt un hermafrodit ,cu organ sexual masculin ..dar la care ,in anumite perioade ale anului predomina latura feminina!ciudat rau de tot..nu va spun ce stare nasola am avut mai mult timp dupa intamplarea asta!


lumea asta cand nu are probleme ,face rost de ele!degeaba au bani ,renume ,sanatate ..etc!!trebuie sa isi dea neaparat in petic!!!
apoi ,spun ele ,e greu de suportat viata asta a lor!!cine stie???eu sigur NU! whistling.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mia22_ro
postare Feb 8 2010, 08:47 PM
Postare #12


MAMI DE NATALIA-REBEKA
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,662
Inscris la: 10-January 09
Din: ROMANIA
Membru nr.: 63,850



QUOTE(natsandrea @ Feb 8 2010, 05:47 PM) *
Ultimele bârfe de la Hollywood șoptesc că actrița Angelina Jolie a avut o aventură cu nimeni alta decât Lady GaGa.

Potrivit lui Ian Halperin, autorul biografiei "Brangelina: The Untold Story of Brad Pitt and Angelina Jolie", actrița l-a înșelat pe Brad Pitt cu Lady GaGa.

Jolie, care s-a declarat bisexuală, și GaGa, despre care se zvonește că ar fi hermafrodită, au avut un "rendez-vous" la hotelul Wilshire din Beverly Hills.

"Angie este obsedată de Lady GaGa", a declarat o sursă, potrivit Showbizspy.

Asta nu este prima dată când Jolie este acuzată că l-a înșelat pe Brad.

La începutul acestei săptămâni revista "In Touch Weekly" a vorbit cu Anna Kowalski, menajera actriței din New York, care susținea că Angelina a avut o aventură cu unul din profesorii care îi învață pe actorii din Salt, următorul film al lui Jolie, să vorbească cu accentul potrivit peliculei.
click.ro

ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyanp
postare Feb 8 2010, 09:03 PM
Postare #13


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,173
Inscris la: 24-December 08
Din: ontario
Membru nr.: 59,818



QUOTE(mir0108 @ Feb 8 2010, 09:12 AM) *
intr-o zi merg la vecinii mei in vizita ..si aveau UN MUSAFIR! ERA O PERSOANA CARE MI-A SARIT DESIGUR IN OKI ,MAI ALES CA NU REUSEAM SA AM PRIND DE ESTE FEMEIE SAU BARBAT!!era de fapt un hermafrodit ,cu organ sexual masculin ..dar la care ,in anumite perioade ale anului predomina latura feminina!ciudat rau de tot..nu va spun ce stare nasola am avut mai mult timp dupa intamplarea asta!
lumea asta cand nu are probleme ,face rost de ele!degeaba au bani ,renume ,sanatate ..etc!!trebuie sa isi dea neaparat in petic!!!
apoi ,spun ele ,e greu de suportat viata asta a lor!!cine stie???eu sigur NU! whistling.gif


si asta ce inseamna ca se atrofia cealalta parte sau cum ? nu inteleg... predomina ca manifestare sau fizic? ca anatomic nu prea are cum...ori e ori nu e....ca doar nu uite-o nu e se ascunde pe undeva....nu inteleg anima1.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tania_25
postare Apr 9 2010, 05:03 PM
Postare #14


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,714
Inscris la: 31-October 08
Din: .......
Membru nr.: 45,899




Am vazut-o pe youtube la cateva concerte in Canada si SUA.......ce poate face pe scena LADY GAGA..... doh.gif


--------------------


O viata plina de dragoste incepe cu Dumnezeu...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mih@ela
postare Jul 29 2010, 10:20 PM
Postare #15


MY BLUE SKY
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,520
Inscris la: 14-February 07
Din: .
Membru nr.: 2,096



QUOTE(natsandrea @ Feb 8 2010, 03:44 PM) *
Cocaina era să mă ucidă

În vârstă de 23 de ani, cântăreața Lady GaGa spune că spiritul mătușii sale a salvat-o de la o moarte sigură din cauza consumului de cocaină.

Potrivit "News of the world", diva a făcut această dezvăluire șocantă într-o nouă biografie a sa. Lady GaGa a mărturisit că se încuia în cameră și consuma "pungă după pungă de cocaină".

Cântăreața susține că, la un moment dat, a avut o viziune cu sora tatălui ei, care a murit tânără. Spritul acesteia i-ar fi atras atenția să termine cu drogurile și să devină artistă, așa cum ea însăși și-a dorit.

nu degeaba mi se pare mie cam freeky wacko.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

2 Pagini V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 12:26 PM