Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

2 Pagini V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Lady Gaga
natsandrea
postare Feb 8 2010, 03:44 PM
Postare #1


mami de printesa Andra
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,565
Inscris la: 20-March 09
Din: Baia Mare
Membru nr.: 80,151



Cocaina era să mă ucidă

În vârstă de 23 de ani, cântăreața Lady GaGa spune că spiritul mătușii sale a salvat-o de la o moarte sigură din cauza consumului de cocaină.

Potrivit "News of the world", diva a făcut această dezvăluire șocantă într-o nouă biografie a sa. Lady GaGa a mărturisit că se încuia în cameră și consuma "pungă după pungă de cocaină".

Cântăreața susține că, la un moment dat, a avut o viziune cu sora tatălui ei, care a murit tânără. Spritul acesteia i-ar fi atras atenția să termine cu drogurile și să devină artistă, așa cum ea însăși și-a dorit.









--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyanp
postare Feb 8 2010, 03:47 PM
Postare #2


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,173
Inscris la: 24-December 08
Din: ontario
Membru nr.: 59,818



zau, ar trebui sa treaca pe la un psihiatru, ca nu i-ar strica...asa sunt unii...prost sa fii noroc sa ai sau noroc ca esti.....
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
natsandrea
postare Feb 8 2010, 03:47 PM
Postare #3


mami de printesa Andra
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,565
Inscris la: 20-March 09
Din: Baia Mare
Membru nr.: 80,151



Ultimele bârfe de la Hollywood șoptesc că actrița Angelina Jolie a avut o aventură cu nimeni alta decât Lady GaGa.

Potrivit lui Ian Halperin, autorul biografiei "Brangelina: The Untold Story of Brad Pitt and Angelina Jolie", actrița l-a înșelat pe Brad Pitt cu Lady GaGa.

Jolie, care s-a declarat bisexuală, și GaGa, despre care se zvonește că ar fi hermafrodită, au avut un "rendez-vous" la hotelul Wilshire din Beverly Hills.

"Angie este obsedată de Lady GaGa", a declarat o sursă, potrivit Showbizspy.

Asta nu este prima dată când Jolie este acuzată că l-a înșelat pe Brad.

La începutul acestei săptămâni revista "In Touch Weekly" a vorbit cu Anna Kowalski, menajera actriței din New York, care susținea că Angelina a avut o aventură cu unul din profesorii care îi învață pe actorii din Salt, următorul film al lui Jolie, să vorbească cu accentul potrivit peliculei.
click.ro





--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyanp
postare Feb 8 2010, 03:57 PM
Postare #4


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,173
Inscris la: 24-December 08
Din: ontario
Membru nr.: 59,818




daca nu ma inseala pe mine cunostintele de anatomie, asta ar insemna ca ar trebui sa aibe amblele organe sexuale, acum ce nu inteleg eu este la ce costumatii poarta ea, unde tine partea masculina? Nu am vazut decat de vreo 2 ori da' zau daca lasa loc de vreun mister sau intrebare....plus ca a declarat chiar ea ca nu e....ma rog la cat poate fi luata in seiros....
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
natsandrea
postare Feb 8 2010, 04:08 PM
Postare #5


mami de printesa Andra
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,565
Inscris la: 20-March 09
Din: Baia Mare
Membru nr.: 80,151



QUOTE(dyanp @ Feb 8 2010, 03:47 PM) *
zau, ar trebui sa treaca pe la un psihiatru, ca nu i-ar strica...asa sunt unii...prost sa fii noroc sa ai sau noroc ca esti.....

lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif

QUOTE(dyanp @ Feb 8 2010, 03:57 PM) *
daca nu ma inseala pe mine cunostintele de anatomie, asta ar insemna ca ar trebui sa aibe amblele organe sexuale, acum ce nu inteleg eu este la ce costumatii poarta ea, unde tine partea masculina? Nu am vazut decat de vreo 2 ori da' zau daca lasa loc de vreun mister sau intrebare....plus ca a declarat chiar ea ca nu e....ma rog la cat poate fi luata in seiros....

poate in vreun buzunar... whistling.gif ...sau in punguta cu cocaina whistling.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Feb 8 2010, 04:20 PM
Postare #6


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



QUOTE(dyanp @ Feb 8 2010, 05:57 PM) *
daca nu ma inseala pe mine cunostintele de anatomie, asta ar insemna ca ar trebui sa aibe amblele organe sexuale, acum ce nu inteleg eu este la ce costumatii poarta ea, unde tine partea masculina? Nu am vazut decat de vreo 2 ori da' zau daca lasa loc de vreun mister sau intrebare....plus ca a declarat chiar ea ca nu e....ma rog la cat poate fi luata in seiros....

Buna intrebare ... whistling.gif whistling.gif whistling.gif


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanne
postare Feb 8 2010, 05:48 PM
Postare #7


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,872
Inscris la: 22-May 08
Din: Resita
Membru nr.: 24,063



QUOTE(natsandrea @ Feb 8 2010, 03:47 PM) *
Ultimele bârfe de la Hollywood șoptesc că actrița Angelina Jolie a avut o aventură cu nimeni alta decât Lady GaGa.

Potrivit lui Ian Halperin, autorul biografiei "Brangelina: The Untold Story of Brad Pitt and Angelina Jolie", actrița l-a înșelat pe Brad Pitt cu Lady GaGa.

Jolie, care s-a declarat bisexuală, și GaGa, despre care se zvonește că ar fi hermafrodită, au avut un "rendez-vous" la hotelul Wilshire din Beverly Hills.

"Angie este obsedată de Lady GaGa", a declarat o sursă, potrivit Showbizspy.

Asta nu este prima dată când Jolie este acuzată că l-a înșelat pe Brad.

La începutul acestei săptămâni revista "In Touch Weekly" a vorbit cu Anna Kowalski, menajera actriței din New York, care susținea că Angelina a avut o aventură cu unul din profesorii care îi învață pe actorii din Salt, următorul film al lui Jolie, să vorbească cu accentul potrivit peliculei.
click.ro

Fiind vorba de angelina Jolie, nu ma mira nimic...nu de alta, dar in perioada cand era cu actorul acela mai batran, nu-mi aduc acum aminte cum il cheama doh.gif (am zis eu ca bate Alzheimeru' la usa), purta la gat o fiola cu sangele lui...si oricum se stia ca a mai avut aventuri cu persoane de acelasi sex...so, nimic impresionant...

QUOTE(dyanp @ Feb 8 2010, 03:57 PM) *
daca nu ma inseala pe mine cunostintele de anatomie, asta ar insemna ca ar trebui sa aibe amblele organe sexuale, acum ce nu inteleg eu este la ce costumatii poarta ea, unde tine partea masculina? Nu am vazut decat de vreo 2 ori da' zau daca lasa loc de vreun mister sau intrebare....plus ca a declarat chiar ea ca nu e....ma rog la cat poate fi luata in seiros....

liwlol.gif liwlol.gif ...o fi tinand-o in...ciubotica cucului...

Aceasta postare a fost editata de roxanne: Feb 8 2010, 05:49 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyanp
postare Feb 8 2010, 05:57 PM
Postare #8


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,173
Inscris la: 24-December 08
Din: ontario
Membru nr.: 59,818



QUOTE(roxanne @ Feb 8 2010, 08:48 AM) *
Fiind vorba de angelina Jolie, nu ma mira nimic...nu de alta, dar in perioada cand era cu actorul acela mai batran, nu-mi aduc acum aminte cum il cheama doh.gif (am zis eu ca bate Alzheimeru' la usa), purta la gat o fiola cu sangele lui...si oricum se stia ca a mai avut aventuri cu persoane de acelasi sex...so, nimic impresionant...
liwlol.gif liwlol.gif ...o fi tinand-o in...ciubotica cucului...



lol-craciun.gif belea...

Angelina...... doh.gif alta podoaba, Billy Bob Thorton il chema pe alzheimarist....
apoi dupa ce a rupt o familie si a turnat copii cu nemiluita in speranta ca o sa-l tina pe barbat langa ea....se mai tine si de prostii, acum sincer....nici cu el nu-mi e rusine, aveam o alta parere despre d-l Pitt, moama in liceu am chiulit de la ore sa vad Legendele Toamnei, ceva nemaiauzit pt mine, sa chiulesc...auzi...dar era....nah, Brad Pitt....au bani, au de toate si isi bat joc de viata lor si mai rau si a copiilor lor....am o oftica pe ei..,..si mai ales pe ele....
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanne
postare Feb 8 2010, 06:08 PM
Postare #9


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,872
Inscris la: 22-May 08
Din: Resita
Membru nr.: 24,063



QUOTE(dyanp @ Feb 8 2010, 05:57 PM) *
lol-craciun.gif belea...

Angelina...... doh.gif alta podoaba, Billy Bob Thorton il chema pe alzheimarist....
apoi dupa ce a rupt o familie si a turnat copii cu nemiluita in speranta ca o sa-l tina pe barbat langa ea....se mai tine si de prostii, acum sincer....nici cu el nu-mi e rusine, aveam o alta parere despre d-l Pitt, moama in liceu am chiulit de la ore sa vad Legendele Toamnei, ceva nemaiauzit pt mine, sa chiulesc...auzi...dar era....nah, Brad Pitt....au bani, au de toate si isi bat joc de viata lor si mai rau si a copiilor lor....am o oftica pe ei..,..si mai ales pe ele....


Aaaa, da da... whistling.gif ...la faza asta alzheimeristul eram yo.... biggrin.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyanp
postare Feb 8 2010, 06:10 PM
Postare #10


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,173
Inscris la: 24-December 08
Din: ontario
Membru nr.: 59,818



QUOTE(roxanne @ Feb 8 2010, 09:08 AM) *
Aaaa, da da... whistling.gif ...la faza asta alzheimeristul eram yo.... biggrin.gif


ete da, inseamna ca eu care nu-mi aduc aminte ce am facut saptama trecuta sunt ce....? lol-craciun.gif no comment lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif lol-craciun.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

2 Pagini V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 03:48 PM