Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

136 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Robert Fabian, ...binecuvantarea familiei noastre....
oktavia
postare Oct 14 2009, 04:16 PM
Postare #21


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 11,191
Inscris la: 18-February 08
Membru nr.: 15,262



Sa va traiasca sanatos si norocos!
Este frumos foc, are niste ochi mari, superbi.
Recuoerare rapida mamico, laptic mult si gras si drum frumos impreuna.DD sa va ocroteasca familia!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ninina
postare Oct 14 2009, 04:17 PM
Postare #22


...sunt fericita alaturi de iubitii mei...
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 13,885
Inscris la: 11-September 08
Membru nr.: 37,208



...deja cred ca incep sa va plictisesc....dar deja sunteti obisnuita cu mami....cand pune poze nu se mai opreste.... laugh.gif


...waw tati ce baloane super...si ce dedicati super ai scris...


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Miha79
postare Oct 14 2009, 04:19 PM
Postare #23


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,762
Inscris la: 17-April 07
Din: Cluj-Napoca
Membru nr.: 3,230



sunteti frumosi si se citeste fericirea in ochii vostri partners.gif partners.gif partners.gif


--------------------





  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
myshelle_f
postare Oct 14 2009, 04:44 PM
Postare #24


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,909
Inscris la: 13-February 09
Membru nr.: 71,783




nina, sunteti minunati!!! si tu......ca de obicei o subtirica!! si iti faceai griji ca ai avut o buuuuurta doh.gif nu s-a legat grasimea de tine liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

Sa fiti sanatosi si sa va bucurati unii de altii pana la nesfarsit!! De-abia acum incepe greul!!! Multa bafta!!! wink.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ninina
postare Oct 14 2009, 04:53 PM
Postare #25


...sunt fericita alaturi de iubitii mei...
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 13,885
Inscris la: 11-September 08
Membru nr.: 37,208



QUOTE(roxanne @ Oct 14 2009, 03:23 PM) *
Doamne Ninina...esti mamica! wub.gif tzuc.gif Sa-ti traiasca frumuselul si sa ne mai pui poze...tu cum te simti? esti bine? Multa sanatate tie si bebelui Robert!

DA Roxi.....ce repede a trecut si acum nu mai pot de fericire....ma uit la puiul meu si ma topesc toata....
...eu sunt bine...nu prea am voie sa stau mult pe scaun...ca mai am fire....dar nu pot sa ma stapanesc...sa nu stau pe forum.....mai stau eu pe o parte ba pe alta....dar....ce sa fac daca va iubesc asa mult.... oFloare1.gif

QUOTE(livya @ Oct 14 2009, 03:25 PM) *
ce frumos ninina!o familie minunata sunteti tzuc.gif


,,multumesc Livia.... partners.gif
QUOTE(nalya @ Oct 14 2009, 03:25 PM) *
felicitari ninina... wub.gif
abia astept sa vad mai multe poze cu bobocelul tau

Nalya...cred ca acum te-ai saturat de poze.... liwlol.gif ...ai crezut ca nu ma mai opresc... liwlol.gif

QUOTE(Claudia94 @ Oct 14 2009, 03:26 PM) *
oo ninia , ce frumosi sunteeeeeeeti hug.gif multa sanatate celui mic si tie ..sa fiti fericiti tzuc.gif trandafir.gif

....multumim.....fericire multa iti doresc si tie.... hug.gif

QUOTE(Miha79 @ Oct 14 2009, 03:26 PM) *
frumosilor partners.gif partners.gif partners.gif ............felicitari mami si tati pentru minunea asta mica ce va umple de bucurii trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Robert Fabian foarte frumos nume ai ales printisorului mic ...........sa cresteti mari sa fiti sanatosi si sa va bucurati de el partners.gif trandafir.gif


mai vrem poooozeeee

Miha....merci.....maine poimaine o sa.l vad si eu ca frumosii tai....trece timpul asa repede.... hug.gif
..ma bucur ca iti place numele... hug.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ninina
postare Oct 14 2009, 05:01 PM
Postare #26


...sunt fericita alaturi de iubitii mei...
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 13,885
Inscris la: 11-September 08
Membru nr.: 37,208



QUOTE(nalya @ Oct 14 2009, 03:36 PM) *
ce dulceatza mica si frumoasa rolleyes.gif
sa va aduca numai bucuri ingerasul vostru frumos,
sa va iubiti mult partners.gif

partners.gif partners.gif

QUOTE(Theo @ Oct 14 2009, 03:37 PM) *
Ce bucurie sa te vad draga mea,va urez multa sanatate si fericire!Cat de delicat este si ce ochisori frumosi are,m-ai facut sa retraiesc cu emotie frumoasele mele clipe de mamica,e atat de sublim.
Draga mea,cum te simti?Cum se simte minunea voastra?
Va imbratisez cu drag si parca pana aici simt miros de bebelush... tzuc.gif hug.gif tzuc.gif

Theo....ma simnt bine...incerc sa am grija la mancare....ca sa nu aibe bebe colici.....in spital in doua nopti saracu s.a cam chinuit...ca am facut o prostie...am mancat ce nu trebuia desi putin...dar degebea....
...bebe e bine si sanatos...desi micut...ca toate hainele ii sunt mari....fiind doar de 2500...dar e sanatos...nu sta cu capul in loc deloc..cand intr-o parte cand in alta...e asa voios....cand imi aude vocea sa il vezi ce bucurie e pe el....
...e super mirosul de bebelus... partners.gif
..pup si eu pe printesa mica.... partners.gif

QUOTE(maria26 @ Oct 14 2009, 03:42 PM) *
O MINUNATIE DE COPIL... SA VA TRAIASCA! smile.gif

..multumesc MAria... partners.gif

QUOTE(TESYMO @ Oct 14 2009, 03:47 PM) *
AM AFLAT SI CUM IL CHEAMA PE CEL MAI MIC MEMBRU DIN FAM. BACIU bananab.gif ....DOUA PRENUME FOARTE FRUMOASE tzuc.gif PT PRICHINDEL
NININA AI UN BAIAT SUPEEERB...SA VA TRAIASA floare2.gif

...ma bucur ca iti place...ales cam in ultima secunda....dar....nu conteaza asa mult numele...el este cel care imi inveseleste inima.... trandafir.gif

QUOTE(USA @ Oct 14 2009, 03:53 PM) *
Bun venit frumos print.....Robert Fabian....print al inimilor.....Doamne, esti ata de delicat...si serios...incat nu te poti abtine sa nu dai pupiceiiii dulci dulci......sa fii binecuvantat, sanatos tuun, mancacios si somnoros.....sa aduci numai dragoste si bucurie in sanul familiei voastre frumoase....

aaa.....si sa stii ca fiecar fulg de nea...e defapt un pupik dulce trimis de Babys! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif .....


...waw......nasica mea draga...ce fericit sunt...deja la noi ninge de dimineata...destul de mult...asa ca am primit multi pupici de la babys si sunt super fericit.... partners.gif
..multumesc...pt ca esti asa buna cu mine...si aci atata risipa de cuvinte frumoase.... trandafir.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Oct 14 2009, 05:04 PM
Postare #27


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



QUOTE(ninina @ Oct 14 2009, 06:01 PM) *
...waw......nasica mea draga...ce fericit sunt...deja la noi ninge de dimineata...destul de mult...asa ca am primit multi pupici de la babys si sunt super fericit.... partners.gif
..multumesc...pt ca esti asa buna cu mine...si aci atata risipa de cuvinte frumoase.... trandafir.gif

Not ever, risipa....cuvintele parca sunt sarace, in comparatie cu nebunia de sentimente acum ca noi parintii..ca proaspata mamica.....sunte-ti iubiti!
Sfat-bea tu ceai de colici pe post de apa....si asa micul va fii bine..... notworthy.gif notworthy.gif
Iar numele este o alegere perfecta...va devenii un voinic puternic(Robert) si iubaret(Fabian)...iti garantez!!!!!!!!!!!!!!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

Aceasta postare a fost editata de USA: Oct 14 2009, 05:07 PM


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ninina
postare Oct 14 2009, 05:06 PM
Postare #28


...sunt fericita alaturi de iubitii mei...
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 13,885
Inscris la: 11-September 08
Membru nr.: 37,208



QUOTE(kerstin09 @ Oct 14 2009, 03:55 PM) *
FELICITARIIIII NINA trandafir.gif
FRUMOAS MICUZUL ROBERT;SA VA TRAIASCA SI SA VA UMPLE INIMILE DE FERICIRE partners.gif

..multumim draga mea.... partners.gif

QUOTE(natsandrea @ Oct 14 2009, 04:02 PM) *
Inca o data felicitari mami!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Din suflet va doresc sa aveti parte numai de bucurii impreuna si sa fiti sanatosi!
M-au prins si pe mione emotiile...

Andrea....ce draguta esti...sa sti ca te-am simntit alturi de mine la maternitate...stiu ca ai un sufelt mare.....
pupik tie si printesei tale.... partners.gif

QUOTE(liliana2u @ Oct 14 2009, 04:09 PM) *
Felicitari, mamico! trandafir.gif Puiutului, Bun venit pe lume, sa va traiasca si sa va completeze viata!
pe 8 oct. e nascut si ultimul meu finut, abia a implinit anisorul.. o sa fie un echilibrat, sa ii ajute Dumnezeu!

PS: si daca imi permiti un sfat, scoate crinul si orice alta sursa de parfumuri tari din camera unde/cat il tii, asa eviti eventuale dureri de cap si iti spun din experienta. oFloare1.gif

PPS: pe mine asa m-a induiosat, ca ma vad deja cu alt bebic in brate, mi-e dor sa ii simt mireasma, sa il mangai si sa il ocrotesc

In primul rand La multi ani finutului tau.....sa creasca mare si cuminte....
...da multumesc de sfat....nu tinem florile in camera unde dormim....seara il punem in camera de zi....bine adevarul e ca mai ramane miros...dar oricum nu asa tare....
partners.gif
QUOTE(oktavia @ Oct 14 2009, 04:16 PM) *
Sa va traiasca sanatos si norocos!
Este frumos foc, are niste ochi mari, superbi.
Recuoerare rapida mamico, laptic mult si gras si drum frumos impreuna.DD sa va ocroteasca familia!

Oktavia multumesc mult....
... trandafir.gif

QUOTE(Miha79 @ Oct 14 2009, 04:19 PM) *
sunteti frumosi si se citeste fericirea in ochii vostri partners.gif partners.gif partners.gif



--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lili
postare Oct 14 2009, 05:06 PM
Postare #29


Admin
******

Grup: Root Admin
Postari: 1,650
Inscris la: 2-April 09
Membru nr.: 82,560




trandafir.gif

Felicitari ! floare2.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ninina
postare Oct 14 2009, 05:10 PM
Postare #30


...sunt fericita alaturi de iubitii mei...
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 13,885
Inscris la: 11-September 08
Membru nr.: 37,208



QUOTE(Miha79 @ Oct 14 2009, 04:19 PM) *
sunteti frumosi si se citeste fericirea in ochii vostri partners.gif partners.gif partners.gif

partners.gif trandafir.gif

QUOTE(myshelle_f @ Oct 14 2009, 04:44 PM) *
nina, sunteti minunati!!! si tu......ca de obicei o subtirica!! si iti faceai griji ca ai avut o buuuuurta doh.gif nu s-a legat grasimea de tine liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

Sa fiti sanatosi si sa va bucurati unii de altii pana la nesfarsit!! De-abia acum incepe greul!!! Multa bafta!!! wink.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

....da burtica mai am...rochita aia neagra inca nu incape...nu neaparat din cauza burtii cand din cauza butoielor cu lapte liwlol.gif liwlol.gif ....mai am si burtica ...dar nu mare...e putina si e asa moale....o sa vezi ca in cateva saptamani dispare....oricum nu se observa mai deloc....

QUOTE(USA @ Oct 14 2009, 05:04 PM) *
Not ever, risipa....cuvintele parca sunt sarace, in comparatie cu nebunia de sentimente acum ca noi parintii..ca proaspata mamica.....sunte-ti iubiti!
Sfat-bea tu ceai de colici pe post de apa....si asa micul va fii bine..... notworthy.gif notworthy.gif
Iar numele este o alegere perfecta...va devenii un voinic puternic(Robert) si iubaret(Fabian)...iti garantez!!!!!!!!!!!!!!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

hug.gif ...ce minunata esti.....
...o sa beau ceai de colici sa sti...ideea este super...daca nu am eu gaze si disconfort in stomac nici el nu o sa aibe....
....puternic....daca va semana cu mine...si iubaret...e dezastru daca seamna cu tati..... liwlol.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

136 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 04:25 AM