Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

3235 Pagini V  « < 2240 2241 2242 2243 2244 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Mamici De Ianuarie 2010, Mamici de Ianuarie 2010
manu1982
postare May 25 2010, 08:34 PM
Postare #22411


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 144
Inscris la: 4-March 10
Din: Resita
Membru nr.: 133,041



Buna seara mamici si bebici!

QUOTE(Eva_hd @ May 24 2010, 10:31 PM) *


Arati f bine mami, de Eduard ce sa mai spun... e un baietel superb

QUOTE(stefany @ May 24 2010, 11:37 PM) *
Si noi am fost azi la plimbare


Ce dulce e zambareata ta cea mica, dar chiar si cand doarme e tot scumpa foc

QUOTE(agnes @ May 25 2010, 09:37 AM) *
Mami Cra o tine intr-o petrecere ......................sa cante muzica guitar.gif ........sa ciocnim paharele bere.gif .....sa cantam si sa dansam nanner.gif .....bebe Andreiutz face azi 4 lunitze super.gif super.gif super.gif ....cel mai dorit , cel mai asteptat ........cel mai minunat ...........CRA, CRA bouncy.gif bouncy.gif bouncy.gif



occasion.gif Andreiutz occasion.gif sa cresti mare si voinic, sa fii sanatos si sa-ti bucuri parintii si surioara in fiecare secunda a vietii tale... esti un dulce occasion.gif



--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1982
postare May 25 2010, 08:35 PM
Postare #22412


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 144
Inscris la: 4-March 10
Din: Resita
Membru nr.: 133,041



QUOTE(cori80 @ May 25 2010, 02:44 PM) *


Ce zambareata dulce am vazut... si ce stie ea sa se ascunda tzuc.gif iar tu mami arati foarte bine

QUOTE(ssimmona @ May 25 2010, 05:44 PM) *
Cateva poze in noul patuc ... asternuturile nu se asortau de niciunele fiindca cele noi erau la spalat ... doh.gif


Carlos, esti mortal... vei frange multe inimi cand cresti mai mare
Simo, multumesc ca ne-ai introdus si pe noi in listuta ta floare2.gif

QUOTE(agnes @ May 25 2010, 06:10 PM) *


Il pupam dulce pe sarbatoritul zilei, un baietel superb, dar si pe surioara lui un adevarat fotomodel. Luiza intotdeauna m-a dat gata cu pozele ei... e SUPERBA


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stefany
postare May 25 2010, 08:48 PM
Postare #22413


Top Junior
**

Grup: Members Plus
Postari: 88
Inscris la: 7-December 09
Din: iasi
Membru nr.: 121,731



o pozica de azi la plimbare


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gabriela11
postare May 25 2010, 09:13 PM
Postare #22414


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,565
Inscris la: 2-September 09
Din: tecuci acum firenze it
Membru nr.: 107,371




QUOTE(stefany @ May 25 2010, 08:48 PM) *
o pozica de azi la plimbare


Mumoasoooooooo.....Pupiciiiii partners.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stefy7533
postare May 25 2010, 09:14 PM
Postare #22415


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 422
Inscris la: 30-July 09
Membru nr.: 102,134



Buna seara si de la noi, am vazut azi multe poze frumoase.
In primul rand LA MULTI ANI ANDREIUTZ, LA MULTE LUNITE INAINTE, SA CRESTI MARE SI FRUMOS.
SA-TI TRAIASCA MAMI AGNES, TOT CE-MI DORESC EU PTR AL MEU BAIAT SA AIBE PARTE COPII TAI, PUPICI MULTI
[/b] occasion.gif occasion.gif occasion.gif
Cori tare frumoasa e Alexandra, o scumpete de fetita, la fel si Anastasia, sa va traiasca si sa va bucurati de ele.
Mami Simo CARLOS UN DULCE.............NO COMMENT.
Mami EVA despre bebe Eduard la fel, un ingeras de baietel si o mami eleganta, bravo.
Ma duc si eu la somn, Andrei doarme de ceva timp, noapte buna mamici si bebelusi.
P.S. Maine punem si noi poze.


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Comi
postare May 25 2010, 09:35 PM
Postare #22416


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,641
Inscris la: 20-May 09
Din: Bucuresti
Membru nr.: 90,769



Fetelor, am vazut bebei unul si unul!!!
Va pup!
Ne-am luat carutul. Trebuie sa ni-l aduca sora mea in 2 saptamani.
Sunt ff incantata!
Va place?




--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
miha_23
postare May 25 2010, 09:55 PM
Postare #22417


mami de smecheras mic..
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,357
Inscris la: 21-August 09
Membru nr.: 105,575



Hello!!!

Am vazut atatea poze frumoase ca nu mai stiu de unde sa incep...

La multe lunite Teo-ciufi, la multe lunite cu intarziere occasion.gif sa cresti mare si voinica!Te pupam

Mami Stefany, sa fie intr-un ceas bun increstinarea Anastasiei!Pozele sunt superbe, Anastasia o dulceata de fetita, localul superb, tu arati minunat, ce mai...ai o familie foarte frumoasa!Poza de langa de langa flori e superba, ce amuzata e bebelina, iar rochita ei superba!Mi-e ciuda ca noi mamicile de baietii nu avem de unde alege atatea costumatii frumoase ca si voi mad.gif

Roxa, poza cu Karla peste laptop e superba, maine poimane o vedem pe ea logata fe forum anima1.gifO pupam dulce!deci daca vrem sa invete copii sa mearga dea busilea le dam laptopurile liwlol.gif Foarte tare!
P.S. Aveti laptop ca si noi

Corina, Fili e un dulce ca de obicei, jucariile sunt la mare trecere smile.gif Pupicei!

Cristinel, ce mult imi place hamacul vostru anima1.gif il ador, mi-as lua si eu dar nu-mi incape pe balcon sad.gif Mami si Luiza doua frumuseti, pupam dulce!A, si rochita, era sa uit foarte frumoasa!!!

Eva, v-am admirat mult, esti o doamna foarte elganta si cocheta eusa_clap.gif Poza 2 imi place si mie, cu fatuca lui Eduard care cere sa-l papi tot anima1.gif Foarte frumoase poze!Pupicei!

Mami Cra blush.gif ii dorim pustiului tau la cat mai multe lunite occasion.gif occasion.gif , sa creasca mare si sa va aduca numai bucurii!!!Vai si ce poze cu un baiat elegant am vazut blush.gif De Luiza nu mai zic, deja ne-am obisnuit cu felul ei de a poza, extrem de sigura pe ea si cu aer de vedeta love1.gif Pupam niste copilasi super reusiti!

Cori, tare dulce Ale cum se stramba, o pupacim wink.gif Iar tu mami arati bine, eu zic ca trebuie sa avem o parere buna despre noi, uite ce copii avem biggrin.gif

Simo
, Carlos, ca de obicei un scumpic, pare sa-i placa noul patut si ce de jucarii smile.gif Ii pupam obrajorii aia dulci!

Asa trece timpul si nu ma pot organiza a de nici o culoare nervi.gif Dimineata ma trezesc la 7 ma ocup de bebe, pregatesc mancarica pt ora 11, fac dus, ma pregatesc si la 10 plec la birou, acolo zici ca n-am lucrat de 1 an cat am de lucru, fugi la banca, fugi la trezorerie, alte magari de rezolvat, la 14-15 plec spre casa, in drum intru la billa sau kaufland sa fac cumparaturile zilnice, fuga asa incat sa uit ceva, ajung acasa ma apuc de pregatit papa lui bebe, bineinteles cantand sau vorbind cu el care se uita mirat la mine ce am doh.gif , papam, el doarme cate 1 ora de la 4-5, eu incep sa adun sa strang, fac ceva mancare...se trezeste, plecam la plimbare...apoi inapoi, iar papa..socializare, diverse jocuri, baia, somn, strang, pregatesc pt dimi la 12 ma culc...uff..transpir de 10 ori pe zi pe putin.....va fac capul mare....dar imi lipsiti si nu-mi mai ajunge timpul sa stau cu voi, printre cele ce fac va mai citesc pe fuga din cand in cand..

In weekend am fost la tara si am fost la manastirea Rohia(poate ati auzit de ea ca e intr-un varf de munte), e foarte frumos acolo si se tine slujba afara si am putut merge cu caruciorul.

Aici e manastirea


Bunicu foarte mandru ca-l vede lumea cu nepotul


In vizita la matusa, care mi-a luat jucarii tare gustoase


Asa ma ir eu, stiti doar


Inconjurat de matusici si unchi blush.gif


Pregatit sa plec acasa


Mama eu sunt mare, ti-am zis ca ma descalt singur


Cam atat!Va pupam dulce de tot!!!

Aceasta postare a fost editata de mihaelarobas: May 25 2010, 10:00 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxa82
postare May 25 2010, 10:25 PM
Postare #22418


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 885
Inscris la: 21-June 09
Din: Deva
Membru nr.: 95,953



Comi e super super caruciorul!!!Imi place tare mult...si culoarea superba!
Mihaela mercic...hehe ce o sa ne mai pazim noi calculatoarele....oricum yo nu vreau sa o las sa se invete....cand o fi mare da....zic yo.... liwlol.gif ))Horia esti tare scump!Imi vine sa te pop non stop!Ce mare esti mah....park ai 7 luni lunganu meu dulce!
Eva esti o dulce!O doamna eleganta si scumpik!Si Eduard o scumpete...pupici de la noi!
Anaaaaa pe unde umbli domne de nu ne mai bagi in seama? sad.gif ((((((vrem poze multe cu voi!Ne e doooooooooooooooooor!Ce face Vladutz?????????

Aceasta postare a fost editata de roxa82: May 25 2010, 10:27 PM


--------------------
[font="Arial Narrow"][size=5] [color="#006400"][size=4]
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cris_cristi29
postare May 25 2010, 10:43 PM
Postare #22419


Steluta mea din UNIVERS
***

Grup: Members Plus
Postari: 482
Inscris la: 10-March 10
Din: sibiu
Membru nr.: 133,978



QUOTE(stefany @ May 25 2010, 09:25 AM) *
BUna dimineata si de la noi

Mami Cris, suntem si serioase, cand dormim bouncy.gif


Pai da , somnul este foarte important si de aceea este tratat cu foarte mare seriozitate.! biggrin.gif

La Multi Ani dragul nostru Andreiutz!Ce mare te-ai facut! Si ce scumpic esti!Ii calci pe urme Luizei.Teo iti face cadou un ursulet de plus....



si pentru Mami Agnes, fericita mamica a doi ingerasi, un buchet de flori .Agnes , ai doi copii superbi , sa iti traiasca si sa iti aduca numai si numai bucurii pentru ca le meriti din plin.







--------------------







Cele mai dulci stelute din Univers
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gabriela11
postare May 25 2010, 11:20 PM
Postare #22420


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,565
Inscris la: 2-September 09
Din: tecuci acum firenze it
Membru nr.: 107,371



Comi imi place mult carutul lui Kata sa-l poarte sanatoasa...Pupicii partners.gif
Miha e un scum George si ochios....Are papucei k a lui Stefanut smile.gif ...Va pupacim partners.gif

Noapte buna mamici si bebei.... partners.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3235 Pagini V  « < 2240 2241 2242 2243 2244 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 23rd April 2024 - 10:39 PM