Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Monica Anghel A Născut Un Băiețel!
anku
postare Sep 10 2010, 08:48 PM
Postare #1


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



Monica Anghel a născut, vineri dimineață, un băiețel perfect sănătos de 3.300 kilograme. Micuțul a primit nota 10 de la medici și va primi numele de Aviv Alexandru Anghel.

"Sunt în al nouălea cer. Sunt cel mai fericit tătic din lume. Monica e bine, băiețelul e bine, a avut 3,300 kg și 51 de cm și a primit nota 10 din partea medicilor. E sănătos tun", a spus tatăl copilului.

Monica Anghel nu este căsătorită cu tatăl baiatului. "Sunt fericită și mi-e bine. Suntem împreună de aproape un an și îmi place cum decurge relația noastră. Nu mă feresc să spun cine este iubitul meu, doar că nu am voie să o fac, pentru că el lucrează în serviciile secrete și nu pot să-i divulg numele", afirma, înainte să rămână însărcinată, vedeta. Proaspătul tată are 39 de ani și e alintat Gughi.

Monica Anghel a prezentat, până aproape de ziua cea mare, matinalul de la Europa FM, alături de Bogdan Miu. Cântăreața transmitea de acasă, din vârful patului, după ce echipa de la postul de radio i-a montat un studio mobil. Colegii de la Europa FM au inaugurat o secțiune în care fanii Monicăi îi pot trimite mesaje de felicitări
.


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanne
postare Sep 11 2010, 08:21 AM
Postare #2


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,872
Inscris la: 22-May 08
Din: Resita
Membru nr.: 24,063



Felicitari! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif Sa-i traiasca si sa se bucure de el! nanner.gif nanner.gif Monica Anghel are o voce extraordinara si un talent deosebit! trandafir.gif oFloare.gif oFloare.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 11:07 AM