Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

2 Pagini V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Visati Sau Va Imaginati Cum Vor Fi Bebeii Vostri Cand Vor Fi Mari?
delina_ale7
postare Jun 9 2008, 08:32 PM
Postare #1


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 157
Inscris la: 29-December 07
Din: Bistrita
Membru nr.: 11,802



rolleyes.gif rolleyes.gif CU SIGURANTA in sufletelul vostru va doriti ce e mai bine si mai frumos pt bebei. Cum crede-ti ca vor arata, ce stil vor imbratisa? Sau cum ati vrea voi sa fie? Poate pletosi, poate microbisti, sau medici? Se mai poarta la generatia noastra sa visam sa fie medici si profesori? Sau poate ii dorim informaticeni sau chiar persoane care nu se axeaza neaparat pe o cariera si munca ci mai degraba pe istetime si dextiritatea de a face baniiiiii mult mai usor si mai multi.
Eu pt bebeii mei avand in vedere ca sunt baieti (asa cum mi-am dorit) sincer mi imaginez barbati puternici, nonconformisti, rebeli, ............. si daca tot e campionatul (ca asta mi-a si dat ideea sa deschid topicul) DA MI DORESC FOTBALISTI imi doresc sa stau in tribune si sa-mi vad fii in plina glorie si sa urlu ca o dementa SUNT AI MEIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII. Inschimb sotul ii vrea seriosi, inclinati spre lectura si disciplina (ca doar el e cadru militar) Sa fie ce vor vrea pana la urma, ca noi oricum vom fi alturi de ei si ii vom sprijini. DAR TOTUSI CINE STIEEEEE?.


--------------------
zambeste


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
georgeta23
postare Jun 9 2008, 09:53 PM
Postare #2


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,320
Inscris la: 28-February 07
Din: craiova
Membru nr.: 2,377



AL MEU II VA LUA LOCUL LUI DON JUAN... biggrin.gif

Aceasta postare a fost editata de georgeta23: Jun 9 2008, 09:53 PM


--------------------




  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AndrEEyaa
postare Jun 9 2008, 10:45 PM
Postare #3


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 214
Inscris la: 23-March 07
Din: Craiova
Membru nr.: 2,811



QUOTE(georgeta23 @ Jun 9 2008, 10:53 PM) *
AL MEU II VA LUA LOCUL LUI DON JUAN... biggrin.gif

DA!DA!DA!!!! Si Ema mea ca fi Desdemona(sper sa nu gresesc)!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Theo
postare Jun 10 2008, 02:58 PM
Postare #4


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,529
Inscris la: 6-September 07
Din: C-ta=Verona
Membru nr.: 6,321




Eu imi visez adorabilul meu superbebe ca fiind un om de succes.Visez sa am o fetita tare frumoasa,isteata foc si sanatoasa.Imi doresc din tot sufletul meu sa devina o mare tenismena,iar eu sa zic :"priviti,ea este fata mea cea minunata care a incununat cu succes Romania si mai ales inimile mamicii si taticului";imi doresc sa ajunga mare bancher(poate imi va calca pe urme in ceea ce-mi priveste profesia si va face mult mai multe ca mine,caci eu nu am reusit)...imi doresc un copil fenomenal,ca toti parintii sau viitorii parinti,imi doresc ca fetita mea sa fie number one in totul si cu ajutorul Domnului D-zeu sper sa reusim impreuna,dar ceea ce-mi doresc inainte de toate este sa fie sanatoasa.


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
meaw_ela
postare Jun 10 2008, 03:46 PM
Postare #5


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,306
Inscris la: 3-April 07
Din: Toronto
Membru nr.: 3,020



QUOTE(Theo @ Jun 10 2008, 08:58 AM) *
Eu imi visez adorabilul meu superbebe ca fiind un om de succes.Visez sa am o fetita tare frumoasa,isteata foc si sanatoasa.Imi doresc din tot sufletul meu sa devina o mare tenismena,iar eu sa zic :"priviti,ea este fata mea cea minunata care a incununat cu succes Romania si mai ales inimile mamicii si taticului";imi doresc sa ajunga mare bancher(poate imi va calca pe urme in ceea ce-mi priveste profesia si va face mult mai multe ca mine,caci eu nu am reusit)...imi doresc un copil fenomenal,ca toti parintii sau viitorii parinti,imi doresc ca fetita mea sa fie number one in totul si cu ajutorul Domnului D-zeu sper sa reusim impreuna,dar ceea ce-mi doresc inainte de toate este sa fie sanatoasa.

Si tati o vrea tenismenaaaaaa.. impartzim un vis??? poate ne vedem peste catzva ani la campionate.. ce zici? o sa iti amintesti ziua asta?


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Theo
postare Jun 10 2008, 03:53 PM
Postare #6


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,529
Inscris la: 6-September 07
Din: C-ta=Verona
Membru nr.: 6,321



QUOTE(meaw_ela @ Jun 10 2008, 03:46 PM) *
Si tati o vrea tenismenaaaaaa.. impartzim un vis??? poate ne vedem peste catzva ani la campionate.. ce zici? o sa iti amintesti ziua asta?

Ar fi chiar extraordinar de frumos si ne vom aminti cu siguranta de ziua aceasta partners.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
meaw_ela
postare Jun 10 2008, 04:06 PM
Postare #7


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,306
Inscris la: 3-April 07
Din: Toronto
Membru nr.: 3,020



QUOTE(Theo @ Jun 10 2008, 09:53 AM) *
Ar fi chiar extraordinar de frumos si ne vom aminti cu siguranta de ziua aceasta partners.gif

partners.gif tati a facut tenis. a castigat si cateva trofee in tineretze.. te implici total.. cere multa dedeicatie dar mentzine focusul pe o viatza "curata" Sper ca asa sa fie. Eu am facut gimnastica de performantza catziva ani apoi mi-am rupt mana ..refracturat.. nu m-am mai intors ... si eram cea mai buna... visele de Nadia s-au spulberat devreme... apoi altele au luat locul si tot asa. Parerea mea este ca e bine sa ai multe vise .. multilateral dezvoltata...multe optziuni in viata....nu se stie de unde sare iepurele! partners.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Theo
postare Jun 10 2008, 04:56 PM
Postare #8


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,529
Inscris la: 6-September 07
Din: C-ta=Verona
Membru nr.: 6,321



QUOTE(meaw_ela @ Jun 10 2008, 04:06 PM) *
partners.gif tati a facut tenis. a castigat si cateva trofee in tineretze.. te implici total.. cere multa dedeicatie dar mentzine focusul pe o viatza "curata" Sper ca asa sa fie. Eu am facut gimnastica de performantza catziva ani apoi mi-am rupt mana ..refracturat.. nu m-am mai intors ... si eram cea mai buna... visele de Nadia s-au spulberat devreme... apoi altele au luat locul si tot asa. Parerea mea este ca e bine sa ai multe vise .. multilateral dezvoltata...multe optziuni in viata....nu se stie de unde sare iepurele! partners.gif

Ce minunat poate fi ca ati reusit sa faceti sport,eu mi-am dorit o viata intreaga sa fac sport,mai exact sa practic tenisul de camp,dar nu m-au lasat ai mei absolut deloc crezand ca scoala este mai presus de toate,asa ca am investit in scoala si doar in scoala si atat,nu zic ca-mi pare rau,dar,parca e bine sa-ti urmezi si visurile caci asa cum zici si tu "nu se stie de unde sare iepurele";acum sa ma reapuc de sport e tarziu,asa ca singurul sport pe care-l fac sunt orele zilnice de fitness si alerg in aer liber,iar astea erau inainte de a ramane graviduta,acum fac doar miscari usoare...dar,sper,din tot sufletul meu ca fetitei mele sa-i placa sa faca vreun sport de performanta si am sa o incurajez foarte mult in sensul asta,fie el tenis sau nu...dar eu am sa incerc sa o indrum spre calea cea mai buna;unde mai pun ca si tatal ei si-a dorit deasemenea sa practice tenisul,poate ne va mosteni si vointa amandurora....
Pupici dulci!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
meaw_ela
postare Jun 10 2008, 05:12 PM
Postare #9


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,306
Inscris la: 3-April 07
Din: Toronto
Membru nr.: 3,020



QUOTE(Theo @ Jun 10 2008, 10:56 AM) *
Ce minunat poate fi ca ati reusit sa faceti sport,eu mi-am dorit o viata intreaga sa fac sport,mai exact sa practic tenisul de camp,dar nu m-au lasat ai mei absolut deloc crezand ca scoala este mai presus de toate,asa ca am investit in scoala si doar in scoala si atat,nu zic ca-mi pare rau,dar,parca e bine sa-ti urmezi si visurile caci asa cum zici si tu "nu se stie de unde sare iepurele";acum sa ma reapuc de sport e tarziu,asa ca singurul sport pe care-l fac sunt orele zilnice de fitness si alerg in aer liber,iar astea erau inainte de a ramane graviduta,acum fac doar miscari usoare...dar,sper,din tot sufletul meu ca fetitei mele sa-i placa sa faca vreun sport de performanta si am sa o incurajez foarte mult in sensul asta,fie el tenis sau nu...dar eu am sa incerc sa o indrum spre calea cea mai buna;unde mai pun ca si tatal ei si-a dorit deasemenea sa practice tenisul,poate ne va mosteni si vointa amandurora....
Pupici dulci!

Si noi te pupam si iti dorim ca visele sa devina realitate! partners.gif partners.gif partners.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Jun 10 2008, 05:33 PM
Postare #10


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



Eu imi visez pitica de acum o mare cantareata de country.......si eu simt ca ii vor placea parfumurile tare de tot...plus e mare credincioasa......asa ca o vad mare vedeta, cocheta si cu un suflet imens......si, de fapt, visul meu e parte sustinut si de sotul meu......doar ca lui ii e cam teama cu vedetismele pe aici..... partners.gif


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

2 Pagini V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 02:51 PM