Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

2 Pagini V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Fetelor Cat Timp Mai Avetzi Pentru Voi?, la mine este jale..........
gabytza
postare Mar 23 2009, 09:13 PM
Postare #11


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 482
Inscris la: 7-February 09
Din: Timisoara
Membru nr.: 70,490



.....intreab-o si pe maica-mea daca este de aceeasi parere.......ca-mi face capul calendar toata ziua ca cine a mai vazut sa duc copil asa mic intre alti oameni! si sa nu stau inchisa in casa cu el toata ziua!


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyana
postare Mar 23 2009, 09:25 PM
Postare #12


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089



Ce am patit eu azi: aveam treaba dupa masa si m-am dat de trei ori peste cap sa reusesc sa las fata cu cineva. Cand am ajuns la fata locului, am constatat ca totul se amanase si m-am trezit pe strazi cateva ore... Am inceput sa ma gandesc daca sa ma intorc imediat acasa sau sa profit de timpul liber. Cum trec printr-o perioada stresanta am zis ...sa imi gasesc ceva rexalant de facut. Dar habar nu aveam ce. biggrin.gif Mi-am sunat toate prietenele sa le cer un sfat, dar concluzia a fost ca mai mult au facut misto de mine, decat sa imi dea o idee buna laugh.gif M-am urcat in prima masina care a venit in statie, dar cum era trafic am stat o ora si jumatate in picioare si cand am trecut pe lanaga casa, am coborat ca obosisem foarte tare. laugh.gif
Concluzia a fost ca pana si distractiile trebuie sa mi le organizez riguros doh.gif


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
G.Raluca
postare Mar 23 2009, 09:28 PM
Postare #13


Mamica de printisorica
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,697
Inscris la: 8-March 08
Din: Verona IT
Membru nr.: 17,216



QUOTE(dyana @ Mar 23 2009, 10:25 PM) *
Ce am patit eu azi: aveam treaba dupa masa si m-am dat de trei ori peste cap sa reusesc sa las fata cu cineva. Cand am ajuns la fata locului, am constatat ca totul se amanase si m-am trezit pe strazi cateva ore... Am inceput sa ma gandesc daca sa ma intorc imediat acasa sau sa profit de timpul liber. Cum trec printr-o perioada stresanta am zis ...sa imi gasesc ceva rexalant de facut. Dar habar nu aveam ce. biggrin.gif Mi-am sunat toate prietenele sa le cer un sfat, dar concluzia a fost ca mai mult au facut misto de mine, decat sa imi dea o idee buna laugh.gif M-am urcat in prima masina care a venit in statie, dar cum era trafic am stat o ora si jumatate in picioare si cand am trecut pe lanaga casa, am coborat ca obosisem foarte tare. laugh.gif
Concluzia a fost ca pana si distractiile trebuie sa mi le organizez riguros doh.gif


laugh.gif tzuc.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mirela _bz
postare Mar 23 2009, 11:14 PM
Postare #14


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 518
Inscris la: 25-January 09
Din: buzau
Membru nr.: 67,120




QUOTE(mir0108 @ Mar 23 2009, 01:18 PM) *
se poate sa faci si ce iti place si ce trebuie...conteaza cum te organizezi...
noi oriunde plecam luam si fetele...le las sa se joace amandoua...chiar o mai responsabilizez si pe cea mare sa aiva grija de miru,ca vreau sa se simta si ea utila ..si sa se iubeasca si sa se obisnuiasca una cu cealalta ..ca daca le fac eu pe toate si raspund nevoilor fiecaruia...ajung sa ma simt tare obosita si folosita si atunci imi ies din pepeni...e greu dar trebuie sa gasim calea de mijloc,asa ca toata lumea sa fie multumita ...(deci si noi...nu numai ceilalti!!)nu?
LA MULTI ANI ,PRINTESICA!!

conteaza mult cum te organizezi ...........si cum eu sunt destul de imprastiata yes.gif ...............dar incerc ! si eu o implic pe roxi in activitatile alexiei si ii place sa ma ajute. la noi a fost destul de greu sa o fac sa inteleaga ca le iubim pe amandoua la fel ! dar acum e ok! multumim de urare pupici floare2.gif

Aceasta postare a fost editata de sandybebe2001: Mar 23 2009, 11:14 PM


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mirela _bz
postare Mar 23 2009, 11:30 PM
Postare #15


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 518
Inscris la: 25-January 09
Din: buzau
Membru nr.: 67,120



QUOTE(gabytza @ Mar 23 2009, 10:21 PM) *
Buna seara,
Eu astazi am fost impreuna cu Rafael la epilat, pensat, termosauna si masaj.....am stat acolo 3 ore, timp in care Rafael s-a jucat cu clientele, a primit papa de la cosmeticiana ( in timp ce eu ma sufocam la termosauna) si a dormit in scaunelul lui cat mi-a facut masaj. De obicei cand vad ca incepe sa fie obosit il pun in scaunelul de masina langa patul de cosmetica si in timp ce ma prelucreaza cosmeticiana eu il legan cu o mana pana adoarme.....
Inainte de asta am fost impreuna sa platim telefonul si la contabila sa ducem actele ( la 70 de km de noi).
Cand ne-am intors acasa am fost sa ne innoim garderoba amandoi si sa cumparam hutulus.
Asa ca am avut o zi plina dar in acelas timp relaxnta.

floare2.gif

ce mai zi a-ti avut eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mirela _bz
postare Mar 23 2009, 11:34 PM
Postare #16


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 518
Inscris la: 25-January 09
Din: buzau
Membru nr.: 67,120



QUOTE(gabytza @ Mar 23 2009, 11:13 PM) *
.....intreab-o si pe maica-mea daca este de aceeasi parere.......ca-mi face capul calendar toata ziua ca cine a mai vazut sa duc copil asa mic intre alti oameni! si sa nu stau inchisa in casa cu el toata ziua!
da si noi plecam fara sa ne gandim prea mult........e bine sa fie mai calit si in plus daca stai in casa cu bb o sa fie "salbatic".........asa ca sa ne tot plimbam , daca s-ar incalzi afara ar fi super ! pup oFloare1.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mirela _bz
postare Mar 23 2009, 11:37 PM
Postare #17


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 518
Inscris la: 25-January 09
Din: buzau
Membru nr.: 67,120



QUOTE(dyana @ Mar 23 2009, 11:25 PM) *
Ce am patit eu azi: aveam treaba dupa masa si m-am dat de trei ori peste cap sa reusesc sa las fata cu cineva. Cand am ajuns la fata locului, am constatat ca totul se amanase si m-am trezit pe strazi cateva ore... Am inceput sa ma gandesc daca sa ma intorc imediat acasa sau sa profit de timpul liber. Cum trec printr-o perioada stresanta am zis ...sa imi gasesc ceva rexalant de facut. Dar habar nu aveam ce. biggrin.gif Mi-am sunat toate prietenele sa le cer un sfat, dar concluzia a fost ca mai mult au facut misto de mine, decat sa imi dea o idee buna laugh.gif M-am urcat in prima masina care a venit in statie, dar cum era trafic am stat o ora si jumatate in picioare si cand am trecut pe lanaga casa, am coborat ca obosisem foarte tare. laugh.gif
Concluzia a fost ca pana si distractiile trebuie sa mi le organizez riguros doh.gif

asta e .........macar sa incercam sa ne organizam timpul mai bine trandafir.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

2 Pagini V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 10:03 AM