Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

25 Pagini V  « < 21 22 23 24 25 >  
Reply to this topicStart new topic
> Dumnezeu Le-a Intins O Mana, Voi...un Gand Frumos
USA
postare Oct 15 2009, 10:17 PM
Postare #221


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



QUOTE(dyanp @ Oct 15 2009, 11:15 PM) *
mergi la banca si spui ca suma de nnnn dolari sa o schimbe in euro si sa o transfere in contul.....dar iti trebuie swift code

BRDEROBU-swift code


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Oct 16 2009, 08:49 AM
Postare #222


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



QUOTE(VALERIA OANA @ Oct 15 2009, 10:53 PM) *
Nu ne costa nimic, absolut nimic sa postam acest filmulet si sa facem cunoscut povestea lui Andu tuturor. Nu ne strica sa ne amintim ca suntem oameni, ca suntem parinti, ca suntem obligati de a-i fi recunoscatori lui Dumnezeu ca suntem sanatosi.
Pe toti ne intereseaza ce fufe si-au mai pus silicoane, ce cluburi de fite s-au mai inaugurat, ce se mai poarta....dar nimeni nu se opreste macar o clipa din drum, sa depuna in acel cont deshis pentru Andu 1 Euro....nu e mult, dar noi suntem multi.....


Da Oana, asa este...asta spuneam si eu pe acest topic...si vad ca nu s-a inghesuit prea multa lume...

http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?s...mp;#entry949082


Preferam sa stam ca niste scolari care nu au invatat lectia ascunsi in spatele cartii, cat mai jos in banca sa nu fim vazuti....trist...

Aceasta postare a fost editata de ruxy: Oct 16 2009, 08:49 AM
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Oct 16 2009, 08:58 AM
Postare #223


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



Pentru tine Alina partners.gif



Keep your face to the Sunshine
and you will not see the Shadows.

~ Helen Keller ~
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Eena
postare Oct 16 2009, 09:11 AM
Postare #224


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 574
Inscris la: 12-July 08
Membru nr.: 30,039




QUOTE(laura83 @ Oct 15 2009, 10:46 PM) *

crybaby.gif Doamne...eu acum am deschis topicul acesta!Dupa titlul topicului deduceam ca s-a adunat suma de care era nevoie si ca se multumea persoanelor care au ajutat! crybaby.gif dar nu e asa..Trebuie sa il ajutam fiecare cu cat poate ,cat de putin conteaza!Poate ar trebui deschis un alt topic care sa atraga atentia;ma gandesc ca multe forumiste patesc ca mine citesc doar titlul topicului si nui stiu de fapt esentialul! oFloare1.gif Multa sanatate Andu!!!Alina si tie de asemenea si sotului tau va doresc sanatate si putere! hug.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Miha79
postare Oct 16 2009, 11:54 AM
Postare #225


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,762
Inscris la: 17-April 07
Din: Cluj-Napoca
Membru nr.: 3,230




crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif , DOAMNE AJUTA , e greu dar DD are grija de voi si va ajuta sa puteti rezista si sa mergeti mai departe ,ANDU MERITA SI TREBUIE SA TRAIASCA , sunteti si veti fi in gandul si rugaciunile mele zi de zi , azi am reusit si eu sa fac ceva pentru voi si ma simt asa de bine , va pup si DOAMNE AJUTA sa ajungeti acasa cat mai repede si SANATOSI tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif



--------------------





  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
VALERIA OANA
postare Oct 16 2009, 07:48 PM
Postare #226


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,834
Inscris la: 17-January 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 1,563



Am citit postarile voastre si desi subiectul este dureros, m-am amuzat...de fapt ce incercam noi sa facem? Pe cine incercam noi sa sensibilizam? ESte o treba extrem de serioasa si nu este "gustata" de prea multe persoane. Daca nu este de barfa ieftina si de mahala de colt de strada, nu intereseaza. Suntem prea sus pentru a privi la cei de jos, suntem prea multi pentru a privi la cei putini......uitam ca nu ne imbogatim cu 1 Euro si nici saracia n-o dam afara pe usa cu 4.33 Ron.
Putem doar sa facem fericiti doi parinti si ii putem da dreptul la viata unui copil. Dar suntem prea ocupati pentru asta si nici macar nu este copilul nostru......

http://www.youtube.com/watch?v=TpcRAfAAB6U

Aceasta postare a fost editata de VALERIA OANA: Oct 16 2009, 07:49 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laguna.blue
postare Oct 16 2009, 07:54 PM
Postare #227


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,753
Inscris la: 25-May 07
Din: Bucuresti...acum Italia
Membru nr.: 3,922



QUOTE(Miha79 @ Oct 16 2009, 11:54 AM) *
crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif , DOAMNE AJUTA , e greu dar DD are grija de voi si va ajuta sa puteti rezista si sa mergeti mai departe ,ANDU MERITA SI TREBUIE SA TRAIASCA , sunteti si veti fi in gandul si rugaciunile mele zi de zi , azi am reusit si eu sa fac ceva pentru voi si ma simt asa de bine , va pup si DOAMNE AJUTA sa ajungeti acasa cat mai repede si SANATOSI tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

notworthy.gif Am vazut...ai fost PRIMA care ai donat pentru Andu....ITI MULTUMIM! si sper ca gestul sa fie urmat si de alte persoane...nu a fost doar 1E...a fost mult mai mult de atat...ITI MULTUMIM DIN SUFLET.... floare2.gif
Dzeu e sus si VEDE gestul tau....si faptele fiecaruia dintre noi.....CU DUMNEZEU INAINTE!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laura83
postare Oct 16 2009, 07:54 PM
Postare #228


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,159
Inscris la: 29-March 07
Din: CLUJ-NAPOCA
Membru nr.: 2,933



QUOTE(VALERIA OANA @ Oct 16 2009, 08:48 PM) *
Am citit postarile voastre si desi subiectul este dureros, m-am amuzat...de fapt ce incercam noi sa facem? Pe cine incercam noi sa sensibilizam? ESte o treba extrem de serioasa si nu este "gustata" de prea multe persoane. Daca nu este de barfa ieftina si de mahala de colt de strada, nu intereseaza. Suntem prea sus pentru a privi la cei de jos, suntem prea multi pentru a privi la cei putini......uitam ca nu ne imbogatim cu 1 Euro si nici saracia n-o dam afara pe usa cu 4.33 Ron.
Putem doar sa facem fericiti doi parinti si ii putem da dreptul la viata unui copil. Dar suntem prea ocupati pentru asta si nici macar nu este copilul nostru......

http://www.youtube.com/watch?v=TpcRAfAAB6U

Am vb adineori cu Alina si mi-a zis ca s-au depus azi in cont 150 ron. O suma infima , dar este un inceput. Dumnezeu sa le ajute. notworthy.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laguna.blue
postare Oct 16 2009, 07:58 PM
Postare #229


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,753
Inscris la: 25-May 07
Din: Bucuresti...acum Italia
Membru nr.: 3,922



QUOTE(ruxy @ Oct 16 2009, 08:58 AM) *
Pentru tine Alina partners.gif



Keep your face to the Sunshine
and you will not see the Shadows.

~ Helen Keller ~

ITI MULTUMESC, RUX! trandafir.gif floare2.gif ACUM MAI MULT CA NICIODATA AM O INCREDERE DE NETAGADUIT IN DUMNEZEU! MI-A ARATAT de atat de multe ori CA E CU NOI si ca imi asculta rugaciunea, incat UNEORI mi-e teama....insa, EL ne incearca pentru ca ne iubeste....CU DUMNEZEU INAINTE! notworthy.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Oct 16 2009, 08:02 PM
Postare #230


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



QUOTE(laguna.blue @ Oct 16 2009, 08:58 PM) *
ITI MULTUMESC, RUX! trandafir.gif floare2.gif ACUM MAI MULT CA NICIODATA AM O INCREDERE DE NETAGADUIT IN DUMNEZEU! MI-A ARATAT de atat de multe ori CA E CU NOI si ca imi asculta rugaciunea, incat UNEORI mi-e teama....insa, EL ne incearca pentru ca ne iubeste....CU DUMNEZEU INAINTE! notworthy.gif

Mi-ai adus lacrimi in ochi...si m-am cutremurat din toata fiinta mea...iti admir puterea si increderea...si stiu ca trebuie sa fie bine pentru copilasul tau minunat ...e in mainile Cui trebuie partners.gif partners.gif partners.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

25 Pagini V  « < 21 22 23 24 25 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 26th April 2024 - 07:13 PM