Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Dans Pentru Copii?
alinasiradu
postare Jan 6 2010, 05:18 PM
Postare #1


Junior
*

Grup: Members
Postari: 2
Inscris la: 6-January 10
Membru nr.: 124,361



buna tuturor, am un baiat de 5 ani si vreau sa il duc la dans. L-am dus la inot dar nu ii place si mi-a zis ca vrea la dans. Stiti vreo sala/scoala buna, eu lucrez in zona City Mall?
am cautat topicuri despre dans si am vazut ce s-a postat numai ca nu a mentionat nimeni unde si-a dus copilul la dans. va astept sugestiile, multumesc!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CLAU_DITZA23
postare Jan 10 2010, 10:39 AM
Postare #2


MIHAI&GABRIEL
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 12,313
Inscris la: 15-February 07
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 2,119



QUOTE(alinasiradu @ Jan 6 2010, 05:18 PM) *
buna tuturor, am un baiat de 5 ani si vreau sa il duc la dans. L-am dus la inot dar nu ii place si mi-a zis ca vrea la dans. Stiti vreo sala/scoala buna, eu lucrez in zona City Mall?
am cautat topicuri despre dans si am vazut ce s-a postat numai ca nu a mentionat nimeni unde si-a dus copilul la dans. va astept sugestiile, multumesc!

Si eu as vrea sa ai duc pe ai mei si nu stiu unde au un talent la dans,sa terminat cand se trezesc din somn danseaza toata ziua danseaza deci.......daca afli ceva te rog sa imi spui si mie aici plzzz


--------------------

Mai bine sa invat din ce am facut,de cat sa regret ce as fi putut sa fac si n-am facut...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alinasiradu
postare Mar 22 2010, 01:43 PM
Postare #3


Junior
*

Grup: Members
Postari: 2
Inscris la: 6-January 10
Membru nr.: 124,361



Scuze am uitat sa mai postez biggrin.gif Cat despre dansuri am gasit o scoala , www.lectiidans.ro . L-am inscris pe baiat si e in culmea fericirii . E prima oara cand face ceva la care acorda si atentie , ba chiar concentrare . Ma bucura sa vad ca e implicat . Cum iese de la gradi , numai cu gandul la dans este . Recomand scoala , instructori foarte capabili . Multumesc !
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 24th April 2024 - 09:06 PM