Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

33 Pagini V  « < 29 30 31 32 33 >  
Reply to this topicStart new topic
> Bebelusi De Februarie 2008
zuzu
postare May 19 2009, 01:13 PM
Postare #301


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,209
Inscris la: 14-February 09
Membru nr.: 72,030



fetelor, am si eu o intrebare? bebeii vostri cati dintisori au? ma refer in special la cei nascuti in februarie 2008, de o varsta cu Tudor al meu biggrin.gif


maria


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
diana1318
postare May 19 2009, 03:10 PM
Postare #302


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,588
Inscris la: 12-May 08
Din:
Membru nr.: 23,200



QUOTE(zuzu @ May 19 2009, 02:13 PM) *
fetelor, am si eu o intrebare? bebeii vostri cati dintisori au? ma refer in special la cei nascuti in februarie 2008, de o varsta cu Tudor al meu biggrin.gif


maria


Aida mea are 8 dinti , 4 sus si 4 jos ... incisivii ... primul dinte a iesit pe la 10 luni iar urmatorii au aparut foarte repede, ca ciupercile dupa ploaie . La 1 avea 8 dinti , ca si acum.... vad ca nu mai apare niciunul momentan .


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
EMY2000
postare May 31 2009, 10:18 PM
Postare #303


TONY & ALEX
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,831
Inscris la: 27-October 07
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 8,671



QUOTE(zuzu @ May 19 2009, 02:13 PM) *
fetelor, am si eu o intrebare? bebeii vostri cati dintisori au? ma refer in special la cei nascuti in februarie 2008, de o varsta cu Tudor al meu biggrin.gif
maria


buna alexa mea are 7 dintisori si ai da si al 8 lea.primi 2 i-au dat pe la 10 luni jumate si restul au inceput sa-i de-a pe la 1 an si o luna.de atunci ne omoara cu dinti.in 3 luni i-au dat 6 dinti.


--------------------


“Nimeni nu poate sti cu adevarat ce este viata sau ce este lumea sau ce este orice altceva, pana cand nu are un copil pe care sa-l iubeasca. Atunci intreg universul se transforma si nimic nu va mai fi asa cum parea inainte.” Lafcadio Hearn
Nimeni nu poate sa ne faca sa ne simtim inferiori fara voia noastra
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
EMY2000
postare May 31 2009, 10:19 PM
Postare #304


TONY & ALEX
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,831
Inscris la: 27-October 07
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 8,671




feteloooooor.pe aici chiar nu mai dam nici una? oFloare1.gif


--------------------


“Nimeni nu poate sti cu adevarat ce este viata sau ce este lumea sau ce este orice altceva, pana cand nu are un copil pe care sa-l iubeasca. Atunci intreg universul se transforma si nimic nu va mai fi asa cum parea inainte.” Lafcadio Hearn
Nimeni nu poate sa ne faca sa ne simtim inferiori fara voia noastra
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
EMY2000
postare Jun 3 2009, 07:59 PM
Postare #305


TONY & ALEX
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,831
Inscris la: 27-October 07
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 8,671



chiar nu mai este nici o mamica( bebelus) de februarie 2008? oFloare1.gif


--------------------


“Nimeni nu poate sti cu adevarat ce este viata sau ce este lumea sau ce este orice altceva, pana cand nu are un copil pe care sa-l iubeasca. Atunci intreg universul se transforma si nimic nu va mai fi asa cum parea inainte.” Lafcadio Hearn
Nimeni nu poate sa ne faca sa ne simtim inferiori fara voia noastra
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
carmen29
postare Jun 29 2009, 10:03 PM
Postare #306


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 132
Inscris la: 5-October 07
Membru nr.: 7,631



occasion.gif [color="#8B0000"][/color]BUNA TUTUROR::::LA MULTI ANI TUTUROR BEBELUSILOR DIN FEBRUARIE !!!!!!!!!!Am revenit dupa o perioada mai lunga... crybaby.gif ne pare rau...am avut multe schimbari in viata noastra..dar acuma totul e o.k si sintem din nou impreuna bananab.gif ELIDA-AMELIA VA PUPA PE TOTI PITICII... love1.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
EMY2000
postare Jul 5 2009, 11:51 PM
Postare #307


TONY & ALEX
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,831
Inscris la: 27-October 07
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 8,671



QUOTE(carmen29 @ Jun 29 2009, 11:03 PM) *
occasion.gif [color="#8B0000"][/color]BUNA TUTUROR::::LA MULTI ANI TUTUROR BEBELUSILOR DIN FEBRUARIE !!!!!!!!!!Am revenit dupa o perioada mai lunga... crybaby.gif ne pare rau...am avut multe schimbari in viata noastra..dar acuma totul e o.k si sintem din nou impreuna bananab.gif ELIDA-AMELIA VA PUPA PE TOTI PITICII... love1.gif


bine ati revenit.speram sa va vedem mai des pe aici.ce face piticutza ta?cand ne poti trimite si noua niste pozici cu voi?


--------------------


“Nimeni nu poate sti cu adevarat ce este viata sau ce este lumea sau ce este orice altceva, pana cand nu are un copil pe care sa-l iubeasca. Atunci intreg universul se transforma si nimic nu va mai fi asa cum parea inainte.” Lafcadio Hearn
Nimeni nu poate sa ne faca sa ne simtim inferiori fara voia noastra
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Georgiana09
postare Sep 4 2009, 09:21 PM
Postare #308


Junior
*

Grup: Members
Postari: 3
Inscris la: 31-July 09
Membru nr.: 102,245



QUOTE(carmen29 @ Mar 18 2008, 11:12 PM) *
Hallo!Ma numesc ELIDA-AMELIA si sint nascuta in 22 februarie 2008....si mi-ar place sa cunosc si alti biberon.gif nascuti in acceasi luna cu mine....

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
soloro
postare Sep 25 2009, 05:46 PM
Postare #309


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 25-September 09
Membru nr.: 111,116



QUOTE(tyty @ Mar 30 2008, 01:48 PM) *
CODE
[/code][code]
sal.....eu sunt Delia-Nicoleta si am iesit din burtica mamicii mele scumpe pe 21 feb......sunt energica,cuminte...si pap mult.....ma cam supara colicile...dar sunt un pestisor optimist...trec eu si peste astea....ca o am pe mami langa mine...si cum plang ...ea ma linisteste ......... bananab.gif

saluttt!e careva nascut pe 16 februarie?sunt robert am 7 luni implinite si ma dor rau gingiile ...am deja 3 dintisori....va pup aaa pardon va musc pe toti e sportul meu preferat acum
offtopic.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
EMY2000
postare Sep 27 2009, 07:53 PM
Postare #310


TONY & ALEX
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,831
Inscris la: 27-October 07
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 8,671



QUOTE(soloro @ Sep 25 2009, 06:46 PM) *
saluttt!e careva nascut pe 16 februarie?sunt robert am 7 luni implinite si ma dor rau gingiile ...am deja 3 dintisori....va pup aaa pardon va musc pe toti e sportul meu preferat acum
offtopic.gif


bine ai venit pui mic.spor la muscat.tre sa te iei de mana cu fata mea ca si ea are un talent la muscat....alexa mea e nascuta pe 4 februarie.


--------------------


“Nimeni nu poate sti cu adevarat ce este viata sau ce este lumea sau ce este orice altceva, pana cand nu are un copil pe care sa-l iubeasca. Atunci intreg universul se transforma si nimic nu va mai fi asa cum parea inainte.” Lafcadio Hearn
Nimeni nu poate sa ne faca sa ne simtim inferiori fara voia noastra
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post

33 Pagini V  « < 29 30 31 32 33 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 27th April 2024 - 02:58 PM