Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Probleme :(
AnneAnne
postare Dec 12 2012, 10:15 AM
Postare #1


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 12-December 12
Membru nr.: 235,018



Buna ziua ! e prima oara cand scriu pe un astfel de forum si nu prea stiu cum sa incep...insa ma gandesc ca un sfat m-ar ajuta sa trec peste perioada aceasta mai agitata!
Mai pe scurt,sunt Annea,am 19 ani si o bebitza de cateva luni iar de ceva timp sunt foarte agitata si trista...probleme exista la tot pasul,ba financiare,ba stres,oboseala,griji pentru cel mic....sotul lucreaza ff mult ...stam mai putin timp impreuna decat stateam inainte si oricum tot timpul il acordam bebelului...asa k nu prea mai avem timp pt noi.am incercat sa vb cu el despre acest lucru...ma intelege si imi spune mereu ca ma iubeste,ca e fericit cu noi si chiar daca nu prea avem timp pentru noi,ramanem un cuplu si o familie frumoasa !
De inselat nu poate fi vorba,pentru ca stiu ca ma iubeste ...dar este foarte solicitat si la munca si acasa ma ajuta mult cu bebelul...insa imi lipsesc zilele cand aveam timp si pt noi!
desi m-am recuperat ff bine dupa sarcina si toata lumea imi spune k arat ff bine,eu ma simt aiurea in pielea mea si nu-mi place cum arat deloc .
ce sfaturi imi puteti da ?cum ma pot linisti sufleteste ?
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kamagralovegra
postare Jan 11 2013, 11:52 AM
Postare #2


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 11-January 13
Membru nr.: 235,175



CITAT(AnneAnne @ Dec 12 2012, 08:15 AM) *
Buna ziua ! e prima oara cand scriu pe un astfel de forum si nu prea stiu cum sa incep...insa ma gandesc ca un sfat m-ar ajuta sa trec peste perioada aceasta mai agitata!
Mai pe scurt,sunt Annea,am 19 ani si o bebitza de cateva luni iar de ceva timp sunt foarte agitata si trista...probleme exista la tot pasul,ba financiare,ba stres,oboseala,griji pentru cel mic....sotul lucreaza ff mult ...stam mai putin timp impreuna decat stateam inainte si oricum tot timpul il acordam bebelului...asa k nu prea mai avem timp pt noi.am incercat sa vb cu el despre acest lucru...ma intelege si imi spune mereu ca ma iubeste,ca e fericit cu noi si chiar daca nu prea avem timp pentru noi,ramanem un cuplu si o familie frumoasa !
De inselat nu poate fi vorba,pentru ca stiu ca ma iubeste ...dar este foarte solicitat si la munca si acasa ma ajuta mult cu bebelul...insa imi lipsesc zilele cand aveam timp si pt noi!
desi m-am recuperat ff bine dupa sarcina si toata lumea imi spune k arat ff bine,eu ma simt aiurea in pielea mea si nu-mi place cum arat deloc .
ce sfaturi imi puteti da ?cum ma pot linisti sufleteste ?


Incearca sa-ti faci timp pentru tine, sa te ocupi de pasiunile tale, stiu ca suna imposibil, dar lucrurile care te relaxeaza te ajuta sa treci mai usor peste stres si probleme.
Daca ai posibilitatea de a lasa copilul la parintii vostri/ prieteni etc. v-ar prinde bine o zi "libera" doar pentru voi. Ai grija de tine si multa multa fericire smile.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
giulia_0319
postare Feb 1 2013, 11:16 PM
Postare #3


Caught between the devil and the deep blue sea...
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,570
Inscris la: 2-December 06
Din: Verviers (BE)
Membru nr.: 985



cred ca pui prea mult la suflet trandafir.gif
asa eram si eu la varsta ta... trece...toate trec....daca exista dragoste, intelegere si bunavointa din partea amandurora veti trece si peste aceasta perioada mai grea...
incearca sa iti faci timp pt voi doi, macar cateva ore, poate intr-un weekend sa lasati pe bb cu buni si fiti doar voi doi...
succes! trandafir.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
conveyor01
postare Mar 20 2013, 07:58 AM
Postare #4


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 112
Inscris la: 22-February 13
Din: shanghai
Membru nr.: 235,498




Addressing the needs of individual project team members becomes critical for Safety Handle organizations that really want accurate project information. It just doesn't make sense to force project teams to jump through hoops or navigate a complicated maze of procedures to update task status. Making it easy for individual team members to participate in the Count Sensor process, without making them become project management experts, will allow them to participate.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 23rd April 2024 - 05:18 PM