Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

51 Pagini V  « < 48 49 50 51 >  
Reply to this topicStart new topic
> Comportament Neadecvat, crize de plans, tavalit pe jos&company... cum procedam?
Claudia94
postare Jun 18 2011, 05:12 PM
Postare #491


Mihaitza :X
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,360
Inscris la: 19-February 09
Din: Piatra-Neamt
Membru nr.: 73,013



QUOTE(Evica @ Jun 17 2011, 10:26 PM) *
Salutare! Milioane de scuze ca nu am raspuns de atita timp. Sunt foarte ocupata! Noi zilele astea am iesit la plimbare si Evy s-a repezit catre un caine, eu nu i-am permis si rezultatul- ea sta pe jos dind din picioare, eu ma departez dea, apoi ii zic ca plec ca m-am suparat, si ce credeti- ea ma ajunge din urma si se cere in carucior, azi a luat-o o nana de a ei (cumatra mea) in ospetie pe toata ziua si mi-a spus ca plimbindu-se prin parc a avut o situatie asemanatoare, ea stiind cum am procedat eu anterior a procedat la fel, si acelasi efect, a ajuns-o din umra, numai ca a intrecut-o si a fugit la nanu sa se jeluie liwlol.gif) ( sa-mi dati iertare daca scriu cuvinte pe care nu le intelegeti, sunt din Moldova, Chisinau si la noi se vorbesc foarte multe rusizme si imi vine greu sa scriu corect romaneste).Sper sa o pun la punct pentru ca eu de aici vreau sa-i demonstrez ca o iubessc, dar pe de alta parte mereu sunt cu gindul sa nu o alint prea tare. Eu nu am primit dragostea cuvenita din partea parintilor si acum ma tem ca fetei mele sa nu-i fac rau cu excesul de dragoste pe care il am, imi e greu sa ma stapinesc, dar trebuie sa si o ocarasc din cind in cind. Multumesc voua fetelor pentru sustinere, ma simt mult mai bine cind mai citesc cite un sfat de la voi.
Citeodata e un pui de inger Evelina noastra


Eu fac asa cand nu vrea sa urce sus, il las si urc ... si se supara tare si face scandal dar macar urca sus, si ii trece , ca doar ii spun de ce urcam si cum facem si ceva sa-l multumeasca si pe el.

ps. Fetita ta e mai ceva ca o bombonica love1.giflove1.giflove1.gif


QUOTE(anku @ Jun 18 2011, 09:58 AM) *
la noi parca e situatia mai rea in fiecare zi ce trece!!!ori sunt eu obosita....una peste alta ieri am plecat la 12.30 afara si ne-am intors la 20...jaleeeeeeeeeeeeeeee....tot timpul numai cu ochii p el si numai in picioare!!!
oriunde se duce sa se joace cu copii vrea sa-si afirme independenta...si face probl...ca sa nu mai zic in ce hal arata de fiecare data hainele....

p de alta parte il urmaresc in permanenta ptr ca in mom in care vede baieti mai mari ca el ...fuge catre ei de rupe pamantul....acestia arunca cu pietricel p malul lacului...al meu nici macar nu vrea sa pastreze o dist ...l-am luat si l-am dus de acolo ...s-a intors innpoi ptr ca este deja la varsta cand stie locurile...
si baietii astia mai mari sunt asociali...unu ia aruncat un pumn de nisip in ochi ptr ca a zis hallo la o fereastra a unei corabii...a stat 2 sapt cu ochii rosii,altul aruncase o masinuta in lac si-i spunea la fii-meu...hai du-te si ia-o!!!noroc ca nu se duce..altul aruncase ceva ce nu voise sa-i arate in mijlocul strazii cand veneam catre casa si-i spunea dc vrei sa vezi ce este tb sa te duci sa o iei!!!
ba chiar la strand copilul fiind comunicativ se joaca cu oricine...s-a dius si a vb cu 2 baieti de vreo 7-8 ani...eu cu ochii p el,auzeam tot ,dar baietii nu stiau ca eu sunt mama ...asa ca mi l-au tras undeva in dos,dupa o cabanuta de asta copii..eu dupa ei dar la o dist ca sa vad ce fac...i turnau la Darius nisip in body si in cap...i-am intrebat ce fac...au ramas incremeniti...si au spus ca nimic!!!i-am intrebat dc sunt prosti si au rupt-o la fuga...al meu incremenit ..se uita la mine dar nici mac nu spunea.... wacko.gif



am citit si m-am ingrozit anku ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif , cam asa sunt si pe aici ... intr-o zi era cu mama in parc la un tobogan unde mai era un baiat ceva mai maricel, si il chinuia intr-una efectiv , pana nu s-a luat mama de el .

Aceasta postare a fost editata de Claudia94: Jun 18 2011, 05:13 PM


--------------------


Calatoria de o mie de mile incepe cu primul pas. (Lao Tse)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anku
postare Jun 18 2011, 10:30 PM
Postare #492


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



QUOTE(Claudia94 @ Jun 18 2011, 05:12 PM) *
Eu fac asa cand nu vrea sa urce sus, il las si urc ... si se supara tare si face scandal dar macar urca sus, si ii trece , ca doar ii spun de ce urcam si cum facem si ceva sa-l multumeasca si pe el.

ps. Fetita ta e mai ceva ca o bombonica love1.giflove1.giflove1.gif

am citit si m-am ingrozit anku ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif , cam asa sunt si pe aici ... intr-o zi era cu mama in parc la un tobogan unde mai era un baiat ceva mai maricel, si il chinuia intr-una efectiv , pana nu s-a luat mama de el .


Claudia...imi pare rau sa aud ca si in Ro sunt astfel de specimene...jaleeeeeeeeeee
da..dar mi-am dat seama ca poate greesc ca stau numai la o dist de 3-4 m ca sa-i spionez sa vad ce fac...ptr ac barbate-meu mi-a spus ca mai sunt copii care sunt lasati in voia lor sa se uite la orice la tv si in internet si ca incep sa aiba diverse curiozitati monstruase la varste fragede...a fost un caz cand un copil ia rupt gatul calcand p gat si lovind cu piciorul de 2 ori unui copil mic de 2 anisori...iar mama para-se a vazut tot!!!
nu mi-am dorit niciodata sa stau in curul lui...ca sa aiba curaj,sa nu fie mamos ...am reusit...dar acum ma vad nevoita sa stau langa el...cel mai rau ma omoara statul in picioare la 30 grade...si cand ma gandesc ca or sa vina si 40 grade....
cu nisip ia aruncat in ochi desi eram il tineam de manuta...nici prin cap nu mi-a trecut ca in mom in care baga capul p geam ,sa salute ,cineva o sa-i arunce un pumn de nisip in ochi!!!! wacko.gif bine ca nu a fost nimic grav....dar ochii au fost rosii de m-am speriat 2 sapt!!!

care o fi generatia viitoare fetelor????eu ma ingrozesc cu ce vad aici...nu sunt lipsiti de respect,nu vb urat...dar au ceva rau in ei parca.... wacko.gif


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anku
postare Jun 18 2011, 10:34 PM
Postare #493


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



QUOTE(carmen.cati @ Jun 18 2011, 01:32 AM) *
Salutare......

Ma bucur ca topicul a mai prins viata.......
.

Chestia cu jucaria preferata nu merge la noi....imi zice ca o arunca si ea de una singura....asa ca nu....
Vom mai vedea ce vom face......Pe zi ce trece nazbatiile sunt si mai mari.....dar si eu sunt tot mai dragalasi....

sAnatate tuturor!!!!!

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
ce soada ai fost....imi zice ca o arunca si ea de una singura....asa ca nu.. liwlol.gif
e bine macar ca ai stabilit coltul rusinii....la noi nu exista ... wacko.gif
tzuc.gif

Aceasta postare a fost editata de anku: Jun 18 2011, 10:35 PM


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anku
postare Jun 18 2011, 10:42 PM
Postare #494


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683




QUOTE(iubita_tiana @ Jun 15 2011, 12:42 PM) *
eu degeaba o ignor pe tiana..ba chiar de multe ori ma fac ca plec si plec...si o urmaresc..nu are treaba.....daca vede ceva si vrea, pai e al ei.....cu greu il lasam in magazin la locul lui...

nu stiu cum...dar am reusit sa-l fac sa inteleaga ca nu putem cumpara toate jucariile...
acum ,de 2 luni pot merge in mag de jucarii fara probl...ca nu mai am discutii...dar inainte era cu tavaleli,si jucarii scoase din cutie p care tb automat sa le cumpar
acum i-am spus ca are voie sa se uite la ele,sa le atinga ...dar nu sa le rupa ambalajul...si sunt bucuroasa macar cu atat ca functioneaza...se uita si 2 ore la ele dar nu le mai rupe ambalajul si cand plecam...plecam frumos fara scandal...
tin minte ac i-am tot repetat de ex ca mai are 3 tractoare acasa sau 10 masini sau 2 lopeti...si se pare ca a functionat!!! smile.gif
poate sa-i aduci aminte ac mai are si acasa....poate functioneaza... tzuc.gif doamne rau era si la noi....de aveam fobie sa mai intru undeva cu el.... wacko.gif


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anku
postare Jun 18 2011, 10:44 PM
Postare #495


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



QUOTE(USA @ Jun 15 2011, 03:01 PM) *
...e atunci, avertizari ca jucaria ei preferata va pleca la o alta fetita mai cumine si care nu supara pe mamy....la a treia avertizare o si iei jucaria si o pitesti....la noi merge mereu, inca.... floare2.gif

ai o fetita minunata.... floare2.gif cred ca mai mult este si respectul p care ti-l poarta....


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
carmen.cati
postare Jun 19 2011, 07:24 AM
Postare #496


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 718
Inscris la: 3-October 09
Din: constanta
Membru nr.: 112,697



QUOTE(anku @ Jun 18 2011, 10:58 AM) *
la noi parca e situatia mai rea in fiecare zi ce trece!!!ori sunt eu obosita....una peste alta ieri am plecat la 12.30 afara si ne-am intors la 20...jaleeeeeeeeeeeeeeee....tot timpul numai cu ochii p el si numai in picioare!!!
oriunde se duce sa se joace cu copii vrea sa-si afirme independenta...si face probl...ca sa nu mai zic in ce hal arata de fiecare data hainele....

p de alta parte il urmaresc in permanenta ptr ca in mom in care vede baieti mai mari ca el ...fuge catre ei de rupe pamantul....acestia arunca cu pietricel p malul lacului...al meu nici macar nu vrea sa pastreze o dist ...l-am luat si l-am dus de acolo ...s-a intors innpoi ptr ca este deja la varsta cand stie locurile...
si baietii astia mai mari sunt asociali...unu ia aruncat un pumn de nisip in ochi ptr ca a zis hallo la o fereastra a unei corabii...a stat 2 sapt cu ochii rosii,altul aruncase o masinuta in lac si-i spunea la fii-meu...hai du-te si ia-o!!!noroc ca nu se duce..altul aruncase ceva ce nu voise sa-i arate in mijlocul strazii cand veneam catre casa si-i spunea dc vrei sa vezi ce este tb sa te duci sa o iei!!!
ba chiar la strand copilul fiind comunicativ se joaca cu oricine...s-a dius si a vb cu 2 baieti de vreo 7-8 ani...eu cu ochii p el,auzeam tot ,dar baietii nu stiau ca eu sunt mama ...asa ca mi l-au tras undeva in dos,dupa o cabanuta de asta copii..eu dupa ei dar la o dist ca sa vad ce fac...i turnau la Darius nisip in body si in cap...i-am intrebat ce fac...au ramas incremeniti...si au spus ca nimic!!!i-am intrebat dc sunt prosti si au rupt-o la fuga...al meu incremenit ..se uita la mine dar nici mac nu spunea.... wacko.gif




Mama..ma ingrozesc.....pe aici pe unde stam noi nu am avut evenimente neplacute cu copii mai mari ..ba din contra se joaca frumos cu Maria..o ocrotesc ..o ajuta la urcat in toppogan....sau mai stiu eu ce mai fac..poate si pentru ca ma cunosc ca fiind mamica ei (venim de cand s-a nascut in parc acela si copii sunt cam toti din cartier)......eu uneori stau langa ea dar daca vad ca se descurca si vrea sa se joace cu copii mai mari ma retrag undeva unde o pot vedea si de unde ajung si repede in caz de ceva.......

Nu pot sa cred ce teribilisme le trec prin cap la copii aceia......!!!!!!!!!!!!!!!.....sa-i spuna sa se duca in lac dupa nu stiu ce jucarie.....sa arunce cu nisip in ochii altor copii mai mici......TOTUSI PARINTII CU CARE VIN CE PAZESC???????


dE CE mai ies cu ei daca nu ii supravegheaza indeaproape.....???????


Oricum ...peste tot oameni si oameni......


Referitor la jucariile din magazin....intelege cand nu ii pot cumpara ......ii spun ca atunci cand o sa am bani o sa i-o cumpar...sau ca mai are acasa si nu mai are nevoie.....

De ceva timp cam face figuri si nu mai vrea sa doarma la pranz.......au fost ceva zile cand am sarit peste programul de somn dupa ce am stat mai bine de o ora si jumatate in dormitor si nu a adormit.......

.....


O duminica placuta alaturi de copilasii ca ingerasiii!!!!!!


--------------------




Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anku
postare Jun 19 2011, 10:36 AM
Postare #497


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



QUOTE(carmen.cati @ Jun 19 2011, 07:24 AM) *
Mama..ma ingrozesc.....pe aici pe unde stam noi nu am avut evenimente neplacute cu copii mai mari ..ba din contra se joaca frumos cu Maria..o ocrotesc ..o ajuta la urcat in toppogan....sau mai stiu eu ce mai fac..poate si pentru ca ma cunosc ca fiind mamica ei (venim de cand s-a nascut in parc acela si copii sunt cam toti din cartier)......eu uneori stau langa ea dar daca vad ca se descurca si vrea sa se joace cu copii mai mari ma retrag undeva unde o pot vedea si de unde ajung si repede in caz de ceva.......

Nu pot sa cred ce teribilisme le trec prin cap la copii aceia......!!!!!!!!!!!!!!!.....sa-i spuna sa se duca in lac dupa nu stiu ce jucarie.....sa arunce cu nisip in ochii altor copii mai mici......TOTUSI PARINTII CU CARE VIN CE PAZESC???????
dE CE mai ies cu ei daca nu ii supravegheaza indeaproape.....???????
Oricum ...peste tot oameni si oameni......
Referitor la jucariile din magazin....intelege cand nu ii pot cumpara ......ii spun ca atunci cand o sa am bani o sa i-o cumpar...sau ca mai are acasa si nu mai are nevoie.....

De ceva timp cam face figuri si nu mai vrea sa doarma la pranz.......au fost ceva zile cand am sarit peste programul de somn dupa ce am stat mai bine de o ora si jumatate in dormitor si nu a adormit.......

.....
O duminica placuta alaturi de copilasii ca ingerasiii!!!!!!

genul de oameni comozi....stau p banca,citesc...si nici nu-i intereseaza de nimic...ba chiar am obs ca multi la 7-8 ani nici nu mai vin insotiti!!!
nu cred ca este o idee buna sa-i spui nici ca o sa-i cumperi cand ai bani....
asa nasol merge si la noi cu adormitul...cu tacso merge in 40-50 min intregul ritual cu citit de povesti,apoi spalat p dinti ,apoi stinsul luminii....mie???imi tb p putin o ora ajumate!!!de multe ori adorm eu....
la amiaza ne doarme cam 30 min....dar dc nu doarme face scandal!!! liwlol.gif


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Jun 20 2011, 04:22 PM
Postare #498


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



QUOTE(anku @ Jun 18 2011, 11:30 PM) *
care o fi generatia viitoare fetelor????eu ma ingrozesc cu ce vad aici...nu sunt lipsiti de respect,nu vb urat...dar au ceva rau in ei parca.... wacko.gif

Pupik fetelor...

Anku, ma ingrozesc ce aud la tine..aici nu am patit nimik de genul....chiar e ok, mereu, chiar daca stau parintii pe bancute, copii parka nu sunt asa rai, cel putin nu asa mici.....

Insa, ma ingrozesc si yo al ce spuneai tu..vad si aici tot mai mari probleme intre copii.....stiam de problema "bullying" de aici - tot mai puternica cu care se confrunta mai toata lumea...ma ingrozeste cand va merge la scoala....e crunt....dar cu ruga la Dumnezeu si cu speranta ca va invata sa se portejeze, ce sa mai zic...de aia si tac'so a inscris-o la Karate ...... Aris, e genul de copil extrem de sociabil care cel mai mult conteaza sa faca pe ceilalti copii fericiti,... si nu de putine ori a avut de suferit....plange si daca unul din cei 5 copii din park nu se jaoaca cu ea, uneori....acum, de cand mergem cu bicileta la park, vad ca se orienteaza pe o fetita cu bicicleta si cu ea se joaca si face concurs....sper sa fii fost doar o perioada.....dar e genul de copil care nu raneste cumva pe cineva, le "incaseaza" ea sufleteste or fizic (mai putin fizic), la o adika si plange si mi le spune mie or la dady...si yo mor de oftica, ca mi-ar placea sa aibe si ea o reactie de aparare mai "productiva"...sa zic asa.... in sensul ca daca ar fii mai dura cu unii copii, nu ar mai suferii atat....sper sa invatam cum sa ne descurcam...ptr moment facem scenarii acasa....dady e fetita rea, iar Aris trebuie sa invete sa se aprere, mai ales verbal, apoi chiar si fizic de e cazul....

Anku te pup.....

Aceasta postare a fost editata de USA: Jun 20 2011, 04:23 PM


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anku
postare Jun 20 2011, 04:54 PM
Postare #499


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



QUOTE(USA @ Jun 20 2011, 04:22 PM) *
Pupik fetelor...

Anku, ma ingrozesc ce aud la tine..aici nu am patit nimik de genul....chiar e ok, mereu, chiar daca stau parintii pe bancute, copii parka nu sunt asa rai, cel putin nu asa mici.....

Insa, ma ingrozesc si yo al ce spuneai tu..vad si aici tot mai mari probleme intre copii.....stiam de problema "bullying" de aici - tot mai puternica cu care se confrunta mai toata lumea...ma ingrozeste cand va merge la scoala....e crunt....dar cu ruga la Dumnezeu si cu speranta ca va invata sa se portejeze, ce sa mai zic...de aia si tac'so a inscris-o la Karate ...... Aris, e genul de copil extrem de sociabil care cel mai mult conteaza sa faca pe ceilalti copii fericiti,... si nu de putine ori a avut de suferit....plange si daca unul din cei 5 copii din park nu se jaoaca cu ea, uneori....acum, de cand mergem cu bicileta la park, vad ca se orienteaza pe o fetita cu bicicleta si cu ea se joaca si face concurs....sper sa fii fost doar o perioada.....dar e genul de copil care nu raneste cumva pe cineva, le "incaseaza" ea sufleteste or fizic (mai putin fizic), la o adika si plange si mi le spune mie or la dady...si yo mor de oftica, ca mi-ar placea sa aibe si ea o reactie de aparare mai "productiva"...sa zic asa.... in sensul ca daca ar fii mai dura cu unii copii, nu ar mai suferii atat....sper sa invatam cum sa ne descurcam...ptr moment facem scenarii acasa....dady e fetita rea, iar Aris trebuie sa invete sa se aprere, mai ales verbal, apoi chiar si fizic de e cazul....

Anku te pup.....

bv voua....si bafta la Karate....la noi sper sa fie doar perioada asta pana intra la scoala...
reactioneaza si Darius f bine...dar in fata unor copii de 7-8 ani nu are nici o sansa...asa ac nu am nici o sansa sa stau jos p banca!!!!
sunt si f multe nationalitati....sapt trecuta mi-am sarutat copilul p obraz...si vine un arab...si-mi spune ca voi primi suparare din partea celorlati...am intrebat de ce???ptr ca nu am voie sa sarut copilul...bai...m-a exasperat....ba imi spunea si intr-o amestecatura de germana cu araba...i-am spus si eu clar si nervos ac la noi nu este ca la ei...si ca am voie sa-mi sarut copilul...

heiiiiiiii...de mult voiam sa-sti spun ca sapt trecuta am fost intr-un parc de distractii...p niste chestii care te inalta la 60 m inaltime...ce sa-ti zic????sus acolo parca imi era frica,parca nu....parca iti citeam randurile tot in reluare cand ne-ai povestit ce s-a intamplat la voi ...am zis....acum nu o avea tocmai eu ghinionul asta!!!! liwlol.gif


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Jun 20 2011, 05:39 PM
Postare #500


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



QUOTE(anku @ Jun 20 2011, 05:54 PM) *
bv voua....si bafta la Karate....la noi sper sa fie doar perioada asta pana intra la scoala...
reactioneaza si Darius f bine...dar in fata unor copii de 7-8 ani nu are nici o sansa...asa ac nu am nici o sansa sa stau jos p banca!!!!
sunt si f multe nationalitati....sapt trecuta mi-am sarutat copilul p obraz...si vine un arab...si-mi spune ca voi primi suparare din partea celorlati...am intrebat de ce???ptr ca nu am voie sa sarut copilul...bai...m-a exasperat....ba imi spunea si intr-o amestecatura de germana cu araba...i-am spus si eu clar si nervos ac la noi nu este ca la ei...si ca am voie sa-mi sarut copilul...

heiiiiiiii...de mult voiam sa-sti spun ca sapt trecuta am fost intr-un parc de distractii...p niste chestii care te inalta la 60 m inaltime...ce sa-ti zic????sus acolo parca imi era frica,parca nu....parca iti citeam randurile tot in reluare cand ne-ai povestit ce s-a intamplat la voi ...am zis....acum nu o avea tocmai eu ghinionul asta!!!! liwlol.gif

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif am ras cu lacrimi..este o dulce.......siii, dupa ras dai in wife.gif wife.gif , cum adika sa nu iti pupacesti puiul, pfaaa....daca eram acolo chiar il luam la pupacit in fata lui, na sa se sature..... yes.gif bere.gif

Cat despre cotomediii... liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif doh.gif , ai curaj.....yo nu ma mai urc nene in nimik ce se ridika de la pamant, faceam si yo candva....mai la "tinereti"...acus no way.... 68.gif ...in plus sunt "stress" si ptr Aris! doh.gif

tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

51 Pagini V  « < 48 49 50 51 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 23rd April 2024 - 02:40 PM