Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

4 Pagini V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> David A Implinit 3 Ani!, pentru doritorii de poze...acasa si Disneyland
LoriG
postare Oct 9 2009, 04:04 PM
Postare #11


ATK
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,967
Inscris la: 11-November 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 48,075



Cat de obosita ai ajuns acasa? laugh.gif Imi place fotografia de dimineatza...cred ca sunt singurele tale clipe de respiro liwlol.gif iar in Disneyland toti visam sa ne ducem copilasii, ca o mica paranteza si eu m-am simtit copil acolo, am fost in Paris, nu stiu ce diferenta e intr-e ele! Mi-ar fi placut sa stau si eu in sufrageria lui Tarzan cu tine si cu Jane la o cafea, dar sunt convinsa ca ai fost foarte solicitata!
David era euforic...clar tongue.gif cat despre Tom, sper ca s-a bucurat de portia lui de cadouri si observ ca i-a crescut parul! Va pupacim de va zapacim si mai asteptam fotografii!


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Oct 9 2009, 04:57 PM
Postare #12


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(dyanp @ Oct 8 2009, 07:16 PM) *
Sara, sa-ti traiasca flacaul, ce bebe pufos! Sunt asa frumosi amandoi rolleyes.gif rolleyes.gif , cand ma uit la ei mi-i inchipui pe baietii mei peste cativa ani si visul meu e sa-i duc la Disneyland.

Hai ca m-am pierdut in emotii si amanunte, deci:
occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif sa-ti traiasca si sa fie sanatosi(am eu piticii mei pe creier) si sa va aduca numai si numai bucurii. Va pupam de aici...de aproape. Si pentru tine, mamica draga, de la care mai invat si eu una...alta floare2.gif


Iubita mea, multumesc din suflet pentru urari! Si piticilor tai le doresc sanatate(sa stii ca si eu am piticii mei ca si tine) si numai zile senine! Pupic si pentru tine colega, caci cred ca nimeni nu ne poate intelege mai bine decit o facem noi, una pe celalata, mamici de doi baieti! Eu una declar sus si tare ca nu e treaba usoara! Dar ne umflam in muschi si rabdare si le dam noi de capat! partners.gif

QUOTE(meaw_ela @ Oct 8 2009, 08:56 PM) *



Ce era sa ratez.. cum oare nu am vazut... Iertareee! notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif crybaby.gif am tot intrat fugutza si fara sa stau la dat pagini si acum in prag de noapte buna am descoperit sarbatoritul saptamanii: David- La MULTZI ANI frumosul meu! Fie ca viatza ta sa fie o calatorie frumoasa, plina de dragoste, succese si noroc , sa-ti faci parintzii mandrii pentru ca te iubesc enorm si mamica ta este o comoara rara! Va pup pe totzi cu drag! Pozele sunt un vis ... un vis de-al meu...sper sa ajungem si noi pe acolo cand Nikolas se va face mai mare... partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif notworthy.gif

Hei, multumim de vizita si de urarile frumoase si din suflet! Va intoarcem pupicii inzecit si va asteptam la Disneyland peste citiva anisori! tzuc.gif

QUOTE(Imi30 @ Oct 8 2009, 10:19 PM) *
La multi ani si din partea mea ptr micutul DAVID-este o scumpete de copil...Sa-ti traiasca, sa creasca mare si voinic occasion.gif occasion.gif occasion.gif

Multumesc mult draga mea! Numai ginduri bune pentru tine si cei dragi ai tai! tzuc.gif



--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Oct 9 2009, 05:06 PM
Postare #13


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(Alondra @ Oct 8 2009, 10:46 PM) *
Foarte frumos draga Sara!
Ai doi pitici pe cinste!
La multi anisori David! occasion.gif
Sa-ti traiasca sanatosi mamico! eusa_clap.gif floare2.gif

Bine ai venit in vizita, Ramonik mic! Te pupam cu drag si iti dorim ca toate dorintele tale sa se indeplineasca Pronto!! floare2.gif

QUOTE(diana1318 @ Oct 9 2009, 06:23 AM) *
Dragă Sara , La mulți ani ! cavalerului tău mic și frumos floare2.gif
Pupici prietenești anima1.gif wink.gif de la fetele mele pentru David și Tom hug.gif

Mulumesc mamica frumoasa de printese! Si da, acceptam deocamdata si pupici prietenesti! Mai incolo...mai vedem noi! love1.gif laugh.gif

QUOTE(LoriG @ Oct 9 2009, 07:04 AM) *
Cat de obosita ai ajuns acasa? laugh.gif Imi place fotografia de dimineatza...cred ca sunt singurele tale clipe de respiro liwlol.gif iar in Disneyland toti visam sa ne ducem copilasii, ca o mica paranteza si eu m-am simtit copil acolo, am fost in Paris, nu stiu ce diferenta e intr-e ele! Mi-ar fi placut sa stau si eu in sufrageria lui Tarzan cu tine si cu Jane la o cafea, dar sunt convinsa ca ai fost foarte solicitata!
David era euforic...clar tongue.gif cat despre Tom, sper ca s-a bucurat de portia lui de cadouri si observ ca i-a crescut parul! Va pupacim de va zapacim si mai asteptam fotografii!

Draga prietena, sa stii ca eram perfecta, gata de petrecere la intoarcerea acasa. Iubesc Disneylandul cu o dragoste pura, puternica si neobosita! M-as muta acolo, cu sau fara copiii-as prefera sa vina si ei! yes.gif
Nu stiu nici eu cum e cel din Paris comparativ cu cel de aici, dar am auzit ca cel din Florida-care de altfel se cheama Disney World este bestial. Au vreo 5 parcuri cu teme diferite, si chiar iti trebuie camera la hotel in preajma pentru vreo saptamina, ca sa vezi mare parte. M-as duce intr-o vizita acolo doar cu acest scop, recunosc! Ce sa fac, imi plac povestile si trag la ele cu fiecare ocazie! Sotul, care e adult 100%, se bucura de bucuria mea ca si de cea a copiilor, in egala masura. El a fost cel care la plecare a zis ca gata lui i-a ajuns, dar asta pentru ca David a facut figuri de peronalitate si a trebuit prins din galop si manevrat. Dar uita el si parca vad ca ziua mea de la anul, tot acolo o vom petrece. Va pupam cu drag pe obrajii mai mari si mai mici si fini! wub.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Oct 9 2009, 05:10 PM
Postare #14


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371




QUOTE(USA @ Oct 9 2009, 06:48 AM) *
HAPPY BIRTHDAY TO YOUUUU, HAPPY BIRTHDAY TO YOUUUU! HAPPY BIRTHDAY DEAR DAVID.....HAPPY BIRTHDAY TO YOUUUU!



Si venimmmm repede si cu cadoullll!

Draga cuscra...sa iti traiasca printul cel mic......sa fie sanatos, baftos, iubaros si iubit......sa ajunga mareee din toate punctele de vedere!
Va iubim..si va urammm pe mai departeee!


Cuscra draga, chiar intrasem la idei, caci te-ai cam lasat asteptata! Ma gindeam ca am facut vreo gafa fara sa-mi dau seama! Ma bucur ca totul a fost doar o idee creata de-a mea!
Multumim din suflet pentru urari, ne e dor de voi, va pupam cu drag si va asteptam si pe voi in Disneyland, cit de curind!
Si sa stii ca eu tot astept poze de la sarbatorirea din locul inchiriat, cu Babys si prietenii ei! Vreau sa vad cu ochii mei, cine-i da tircoale! tzuc.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mih@ela
postare Oct 9 2009, 05:12 PM
Postare #15


MY BLUE SKY
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,520
Inscris la: 14-February 07
Din: .
Membru nr.: 2,096



La multi multi ani frumosului David,sa creasca mare sanatos in armonioasa si frumoasa lui familie!Sara iubita,felicitari pt asa comori!!!! partners.gif partners.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif

Aceasta postare a fost editata de Mih@ela: Oct 9 2009, 05:20 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Oct 9 2009, 05:15 PM
Postare #16


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(Mih@ela @ Oct 9 2009, 08:12 AM) *
La multi multi ani frumoasului David,sa creasca mare sanatos in armonioasa si frumoasa lui familie!Sara iubita,felicitari pt asa comori!!!! partners.gif partners.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif

Frumoaso, multumesc pentru urari! Te pup si iti urez sa ti se inmulteasca comorile cu ochi albastrii! Acum trec la smotocit ingerasul tau! love1.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mir0108
postare Oct 9 2009, 05:22 PM
Postare #17


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,822
Inscris la: 8-December 08
Membru nr.: 55,218



SARA,VA DORESC DIN INIMA SA AVETI PARTE DE MULTEEEE ASTFEL DE OCAZII SPECIALE!SA VA BUCURAI UNII DE ALTII.... partners.gif partners.gif partners.gif :pFRUMUSETI DULCI COPII TAI...PUPICI DE LA MINE PT FAMILIA MINUNATA partners.gif artners: partners.gif partners.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Oct 9 2009, 05:27 PM
Postare #18


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



QUOTE(Sara1 @ Oct 9 2009, 06:10 PM) *
Cuscra draga, chiar intrasem la idei, caci te-ai cam lasat asteptata! Ma gindeam ca am facut vreo gafa fara sa-mi dau seama! Ma bucur ca totul a fost doar o idee creata de-a mea!
Multumim din suflet pentru urari, ne e dor de voi, va pupam cu drag si va asteptam si pe voi in Disneyland, cit de curind!
Si sa stii ca eu tot astept poze de la sarbatorirea din locul inchiriat, cu Babys si prietenii ei! Vreau sa vad cu ochii mei, cine-i da tircoale! tzuc.gif

Doamne..nu te mai gandii la prostii...sunt si yo prinsa pe aici..azi am contabilul sef pe cap.....so, intr-u asa pe juma d epicioar, doar......dar tot intru..sunt atat de multe evenimente placute pe aici.....
Sti ca o coacem....speram curand..poate pe la anul ajungem...Doamne ce frumos ar fii....
De pozeee....nu am mai facut nicaieri..din lipsa de pitici..so, pozele alea sunt toate... oFloare1.gif ..Dar Babys sa simtit bine.....si noi, chiar daca a fost o zii mai fuga....a avut party doar la Daily-care...si acasa intre noi!(despre tarcoale...e un baietel acolo, Jacob-cel mai mare din echipa...il vezi in poza.....o protejeaza, DOAR oFloare.gif ......dar asa de bine, ca mereu imi spune tipa de la Daily...ca se inteleg foarte bine)-dar inimioara noastra tot la Tom Printul este, fii sigura! love1.gif love1.gif love1.gif
Pupikkk dulce apasat la o familie de miliarde.....
Sti ca imi esti la inimioara...si asa o sa ramana.....


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Oct 9 2009, 05:37 PM
Postare #19


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(mir0108 @ Oct 9 2009, 08:22 AM) *
SARA,VA DORESC DIN INIMA SA AVETI PARTE DE MULTEEEE ASTFEL DE OCAZII SPECIALE!SA VA BUCURAI UNII DE ALTII.... partners.gif partners.gif partners.gif :pFRUMUSETI DULCI COPII TAI...PUPICI DE LA MINE PT FAMILIA MINUNATA partners.gif artners: partners.gif partners.gif

Mir, iubita!!!! Multumesc pentru urari! Pupam tare si apasat fete mici si mari!!! Ai vazut ca ti-am umplut topicul cu "casnica". laugh.gif Ce sa fac, m-am gasit si eu aproape singura pe forum, cind toata lumea dormea, si m-am desfasurat! yes.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Oct 9 2009, 05:43 PM
Postare #20


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(USA @ Oct 9 2009, 08:27 AM) *
Doamne..nu te mai gandii la prostii...sunt si yo prinsa pe aici..azi am contabilul sef pe cap.....so, intr-u asa pe juma d epicioar, doar......dar tot intru..sunt atat de multe evenimente placute pe aici.....
Sti ca o coacem....speram curand..poate pe la anul ajungem...Doamne ce frumos ar fii....
De pozeee....nu am mai facut nicaieri..din lipsa de pitici..so, pozele alea sunt toate... oFloare1.gif ..Dar Babys sa simtit bine.....si noi, chiar daca a fost o zii mai fuga....a avut party doar la Daily-care...si acasa intre noi!(despre tarcoale...e un baietel acolo, Jacob-cel mai mare din echipa...il vezi in poza.....o protejeaza, DOAR oFloare.gif ......dar asa de bine, ca mereu imi spune tipa de la Daily...ca se inteleg foarte bine)-dar inimioara noastra tot la Tom Printul este, fii sigura! love1.gif love1.gif love1.gif
Pupikkk dulce apasat la o familie de miliarde.....
Sti ca imi esti la inimioara...si asa o sa ramana.....

Aha! M-am dumirit! Am vazut eu pozele cu sarbatoarea de la gradi, si erau toti copii frumosi acolo, implicit Jacob. Nu avem nimic impotriva unui gardian onest, deci nu ne facem probleme acolo unde nu sunt! laugh.gif Sper sa plece contabilul sef cit mai repede si cu pareri cit mai bune! Iar pe voi va pupam cu drag si dor! tzuc.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

4 Pagini V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 02:14 PM