Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Crema Pentru Iritatiile Bebelusilor
AlexaPop
postare Jan 9 2012, 03:17 PM
Postare #1


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 23
Inscris la: 11-October 11
Membru nr.: 229,938



Buna mamici!

Voi aveti probleme cu iritatiile cauzate de scutece? Mie mi-a fost recomandata de catre farmacista o lotiune de galbenele de la Welleda Baby. Farmacista mi-a spus ca pentru iritatii galbenelele sunt cele mai bune. Am inceput sa o folosesc de cateva zile si am observat ca a mai disparut din roseata iar pielea e foarte moale si fina. Mi-am dat fetita cu crema dupa fiecare baita.
Mai contine ulei de migdale dulci si ceara de albine. Voi ati folosit-o? Eu am cumparat-o de la Catena.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruby
postare Jan 9 2012, 05:37 PM
Postare #2


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,152
Inscris la: 20-January 09
Din: somewhere ...
Membru nr.: 65,917



QUOTE(AlexaPop @ Jan 9 2012, 05:17 PM) *
Buna mamici!

Voi aveti probleme cu iritatiile cauzate de scutece? Mie mi-a fost recomandata de catre farmacista o lotiune de galbenele de la Welleda Baby. Farmacista mi-a spus ca pentru iritatii galbenelele sunt cele mai bune. Am inceput sa o folosesc de cateva zile si am observat ca a mai disparut din roseata iar pielea e foarte moale si fina. Mi-am dat fetita cu crema dupa fiecare baita.
Mai contine ulei de migdale dulci si ceara de albine. Voi ati folosit-o? Eu am cumparat-o de la Catena.

si noi folosim produse din gama weleda si sant f multumita de ele.gelul de dinti pt copii ma incanta deasemeni.super produse!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AlexaPop
postare Mar 28 2012, 08:52 PM
Postare #3


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 23
Inscris la: 11-October 11
Membru nr.: 229,938



Am mai gasit un produs bunicel... sapunul cu galbenele tot de la Weleda. Tot cu ulei de migdale dulci... mi se pare ca curata si catifeleaza pielea bebelusului, dar si pe-a mea. blush.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CorinaAlecu
postare Jun 1 2012, 01:53 PM
Postare #4


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 9
Inscris la: 1-June 12
Membru nr.: 233,506




Si eu am cumparat creama de la weleda cand fetita mea era iritata la fundulet. imi amintesc ca era foarte rosie si i-am schimbat tipurile de scutec dar tot degeaba. asta pana am dat fuga la fermacie si am cerut crema de galbenele si farmacista mi-a recomandat-o pe aceasta pentru ca avea ingrediente naturale. Am folosit-o de fiecare data cand l-am schimbat si i-a trecut roseata imediat. am fost foarte incantata
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
IuliaCr
postare Jun 28 2012, 11:43 AM
Postare #5


Junior
*

Grup: Members
Postari: 2
Inscris la: 28-June 12
Membru nr.: 233,669



Pielea bebelusilor are nevoie mereu de hidratare, astfel la recomandarea unei prietene am inceput sa folosesc crema hidratanta de galbenele de la Weleda. Toate efectele folosirii acestei creme coincid cu cele scrise pe prospect, e crema de care sunt cea mai multumita ca mamica pana in momentul de fata, o recomand tuturor mamicilor care nu au gasit crema potrivita pentru pielea bebelusului lor.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 25th April 2024 - 02:11 PM