Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Caracterul Nostru Si Descrieri
harasim
postare Mar 20 2008, 09:55 PM
Postare #1


Member
***

Grup: Members
Postari: 429
Inscris la: 5-February 08
Din: ploiesti
Membru nr.: 14,217



cu totul ca sunt de mult timp pe forum nu prea va cunosc si as vrea sa va caracterizati fiecare si daca se poate cate o pozika incep eu
Buna ma numesc Harasim Cristina si am 2 copii minunati.Am un sot extraordinar si o casnicie placuta multumita lui DUMNEZEU.Dar am si eu ca tot omul hobbyuri de ex: handbalul si chiar daca am o varsta sant o microbista infocata a echipei Steaua.Am ochii caprui[ fura inima oricui],tenul un pik inchis la culoare,scunda si energica.Sunt o fire care se enerveaza foarte usor dar care e o fire ''psihologica''iti place sa ascult oamnei si sai pot ajuta.Asa ma caracterizez eu
ACUM E TIMPUL VOSTRU


--------------------

la fereastra stau si plang si in urma ta ma uit...cum ti-ai luat tot si-ai plecat ..si mai lasat suparat..of ce mare fok..ce mare fok...e pe mine....imi este grea o despartire..nu ma lasa nu m-alunga din viata ta fiindca mi-ai frange inima...nu spulbera iubirea mea..nu ma..nu ma lasa...ccu perna in brate te astept suspinand si stiu k imi lipsesti mai mult decat oricand...dar traiesc visand...as da orice k sa vi...mi-as da sufletul sa stii...numai pot continua fara tine viata mea..numai este cum era...numai simt iubirea ta...nu ma lasa..nu ma alunga din viata ta...fiindca mi-ai frange inima..nu spulbera iubirea mea..nu ma lasa.....
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
harasim
postare Mar 21 2008, 09:44 AM
Postare #2


Member
***

Grup: Members
Postari: 429
Inscris la: 5-February 08
Din: ploiesti
Membru nr.: 14,217



si mai vreau sa adaug ceva imi plac fosrte mult copii


--------------------

la fereastra stau si plang si in urma ta ma uit...cum ti-ai luat tot si-ai plecat ..si mai lasat suparat..of ce mare fok..ce mare fok...e pe mine....imi este grea o despartire..nu ma lasa nu m-alunga din viata ta fiindca mi-ai frange inima...nu spulbera iubirea mea..nu ma..nu ma lasa...ccu perna in brate te astept suspinand si stiu k imi lipsesti mai mult decat oricand...dar traiesc visand...as da orice k sa vi...mi-as da sufletul sa stii...numai pot continua fara tine viata mea..numai este cum era...numai simt iubirea ta...nu ma lasa..nu ma alunga din viata ta...fiindca mi-ai frange inima..nu spulbera iubirea mea..nu ma lasa.....
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nini
postare Mar 21 2008, 12:27 PM
Postare #3


Junior
*

Grup: Members
Postari: 45
Inscris la: 9-February 08
Din: Tokio
Membru nr.: 14,534



Sa facem cunostinta :Ma numesc Jubleanu Marilena ,33ani ,am 2 fetite si un sot cu care ma inteleg foarte bine.Cit despre aspectul meu fizic sunt inalta ,slabuta,parul negru dar cum suntem noi femeile dornice de schimbare a lookului,ma mai vopsesc din cind in cind -acum sunt roscata.Cit despre hobyuri imi place sportul in general: in special gimnastica, fitnessul ,tenisul si tot ceea ce ne ajuta sa avem un corp frumos, ca orcarei femei imi place sa arat bine.Imi plac copii ,imi place sa gatesc si totdeauna pun pe primul loc persoanele din jurul meu.Sunt o persoana deschisa si prietenoasa.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
giulia_0319
postare Jul 24 2008, 11:32 AM
Postare #4


Caught between the devil and the deep blue sea...
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,570
Inscris la: 2-December 06
Din: Verviers (BE)
Membru nr.: 985




Ma numesc Julia Poadiuc, am 27 de ani, un baietel alex-raoul de 5 ani si 10 luni si un sot cu care ma inteleg bine. sunt satena din nastere dar acum sunt vopsita blonda, destul de scunda, zic eu la 1,62...un pic nebunatica...imi place sa gatesc, sa citesc sa ma joc sah cu alex si imi plac rarele momente cand suntem toti trei impreuna (tati e plecat mai mereu, fiind sofer).sunt prietenoasa, imi place sa vorbesc despre mine dar si ascult alte persoane...acum vreau sa ma inscriu la facultate deci sunt ocupata cu strangerea actelor de care am nevoie.
ma bucur sa va cunosc floare2.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lia maria71
postare Feb 1 2009, 04:23 PM
Postare #5


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,031
Inscris la: 21-June 08
Din: MEREU ACASA
Membru nr.: 27,116



buna,ma numesc lia maria,am 37de ani,un sot iubitor ,am 2 copii minunati,si in fiecare zi incerc sa fiu cat mai buna!!imi place sa gatesc sa am grija de copiii mei,imi place sa calatoresc,sa cunosc oameni si sa comunic......lucrez la gradinita sunt educatoare si-mi place munca pe acre o fac....imi place sa conduc masina!!!ooohh,sunt indragostita de volan!!!!
cel mai important lucru pe acest pamant sunt copii mei,pe care ii iubesc ca o mama adevarata!!!

Aceasta postare a fost editata de lia maria71: Feb 1 2009, 04:23 PM


--------------------

http://www.utilecopii.ro/poze/vezi.asp?idc=2697
ne dati un vot?

LIA, MAMICA FERICITA DE BAIETI!

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hellena09
postare Apr 18 2009, 10:57 AM
Postare #6


Full time mommy
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,096
Inscris la: 2-March 08
Din: Bucharest
Membru nr.: 16,634



Sarbatori fericite! floare2.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tania_25
postare Apr 18 2009, 11:54 PM
Postare #7


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,714
Inscris la: 31-October 08
Din: .......
Membru nr.: 45,899





--------------------


O viata plina de dragoste incepe cu Dumnezeu...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 11:09 PM