Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

> Endometrioza, Infertilitate
klara
postare Dec 8 2007, 11:33 AM
Postare #1


Junior
*

Grup: Members
Postari: 5
Inscris la: 3-December 07
Membru nr.: 10,696



Buna fete dragi,
propun sa ne intalnim aici toate fetele cu endometrioza,care vor sau care nu vor inca aiba un bebel.............pote reusim impreuna sa ii venim de hac bolii asteia.............as fi curioasa cate femei sufera de boalaaceasta si cate se bat de toate problemele de care m-am batut eu........6 luni de chin cu Diphereline,3 IA si acum cu un posibil viitor FIV.....nu stiu nu m-am hoatarat inca............poate ma ajutati voi
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Raspunsuri
floryv
postare Apr 2 2008, 07:10 PM
Postare #2


Junior
*

Grup: Members
Postari: 18
Inscris la: 17-June 07
Membru nr.: 4,529



buna klara deskisesem si eu un topic cu acelasi nume aproximativ dar nu cred ca stie nimeni despre "sindromul"asta ca sa ai zic asa,pt ca nu am primit nici un raspuns.Cat de cat m-am mai informat de pe net,de curand am aflat ca sufar si eu de aceasta boala dar nu sunt 100% siguri pt ca ar trebui sa imi ia o broba,dar la toti doctorii la care am fost de aproximativ un an de cand incerc sa raman insarcinata au spus ca nu am nimic si ca sa am rabdare dar eu pe langa facptul ca nu ramaneam insarcinats aveam dureri groaznice la menstruatie cere nu imi treceau cu absolut nimic pana cand am aflat de un dr rezident pe deasupra care am vazut ce am,acum eu vreau doar sa ma ajute sa raman insarcinata,nu ma mai intereseaza durerile o sa le fac fata,si dupa cum mi-a spus kiar el remediul acestei boli este o sarcina sau menopauza.
Mi-ar place sa mai vorbim poate mai schimbam informatii,tu ce anume ai mai exact?
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post



Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 23rd April 2024 - 11:03 PM