Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

3223 Pagini V  « < 2432 2433 2434 2435 2436 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Mamici De Aprilie 2009
bebepis
postare Apr 11 2010, 10:18 AM
Postare #24331


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,268
Inscris la: 26-November 08
Membru nr.: 51,511



LA MULTI ANI, RENATA! Sa ai parte de mult noroc in viata, sa-i bucuri pe mami si tati, sa le luminezi viata in fiecare zi! occasion.gif occasion.gif occasion.gif

Fetelor, se pare ca nici pe Ioana nu a ocolit-o virusul! sad.gif Aseara mi-a facut temperatura; am avut o noapte... nervi.gif De dimineata avea 39,7 si era infundata. Asta e! greu sa scape ea, mai ales ca amandoi (si eu si sotul) suntem virusati.


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAMI DE TEO
postare Apr 11 2010, 10:26 AM
Postare #24332


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,959
Inscris la: 9-July 09
Din: BUZAU
Membru nr.: 98,788



la multi ani RENATA..SA CRESTI MARE SI SANATOASA CA FRUMOASA ESSSTI....PRIMUL AN......ATRECUT ASA REPEDE PINA CEL PUTIN 100 MAI AVEM CE SA SCRIEM.....VA PUPAM CU DRAG SI PETRECERE FRUMOASA... occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAMI DE TEO
postare Apr 11 2010, 10:27 AM
Postare #24333


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,959
Inscris la: 9-July 09
Din: BUZAU
Membru nr.: 98,788



QUOTE(bebepis @ Apr 11 2010, 11:18 AM) *
LA MULTI ANI, RENATA! Sa ai parte de mult noroc in viata, sa-i bucuri pe mami si tati, sa le luminezi viata in fiecare zi! occasion.gif occasion.gif occasion.gif

Fetelor, se pare ca nici pe Ioana nu a ocolit-o virusul! sad.gif Aseara mi-a facut temperatura; am avut o noapte... nervi.gif De dimineata avea 39,7 si era infundata. Asta e! greu sa scape ea, mai ales ca amandoi (si eu si sotul) suntem virusati.

OOOFFF MAI MAMI VA DORIM MULTA SANATATE..... oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAMI DE TEO
postare Apr 11 2010, 10:29 AM
Postare #24334


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,959
Inscris la: 9-July 09
Din: BUZAU
Membru nr.: 98,788




BANI SI HAINUTE A PRIMIT SI TEO SI PONEIUL ,UN CATELUS CARE MERGE SI LATRA SI UN PIAN....CRED CA-I VOI LUA SI EU O ROABA.....TRICICLETA SI CARUT SPORT I-AM LUAT NOI...SANATOS SA FIE...


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAMI DE TEO
postare Apr 11 2010, 10:34 AM
Postare #24335


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,959
Inscris la: 9-July 09
Din: BUZAU
Membru nr.: 98,788



QUOTE(andree29 @ Apr 11 2010, 10:50 AM) *
BUNA DIMINEATA!
Corina foarte bine arata tortul iar papucei sunt foarte faini ,cat ai dat pe ei?

Parca ar fi alt copil acuma arata si el ca un baietel tzuc.gif

ARE SI NISTE APUCATURI DE BAIETEL... tzuc.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maria_corina29
postare Apr 11 2010, 10:37 AM
Postare #24336


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,658
Inscris la: 18-September 08
Din: pitesti
Membru nr.: 38,133



buna dimineata si eu, in primul rand sunt bucuroasa ca a venit ciprian acasa, i-am simtit lipsa toti 3, pe gabit daca il intrebai unde e cip se uita la poza din vitrina si intindea mana spre ea. acum ca l-a vazut s-a bucurat enorm, o sa va pun poze de la reintalnire.
i-a cumparat tacsu haine de paste, un trening, adidasi, o geaca tot ca treningul si o bluzita. ma enerveaza ca il imbraca numai sport, vrea sa il transforme in el dar in miniatura...incep si sa semene din ce in ce mai mult, il tunde ca pe el....



QUOTE(andree29 @ Apr 11 2010, 10:50 AM) *
BUNA DIMINEATA!
Corina foarte bine arata tortul iar papucei sunt foarte faini ,cat ai dat pe ei?

Parca ar fi alt copil acuma arata si el ca un baietel tzuc.gif


nush daca ma credeti dar se vede pe ei ca sunt din piele, noi. am dat pe ei 10 lei. doar atat. cine mai vrea...va trimit si voua...sunt marimea 21. au si taloneta si sunt in doua culori, visiniu si verde. cred ca merg sa-i schimb sa iau verzi ca are o gramada de hainute cu verde. eu nu as da mai mult de 20 de lei pe incaltari in conditiile in care ii poarta 2-3 luni. i-am luat atunci ghetutele de la primii pasi cu 25 de lei la reducere si apoi am vazut ca erau in carrefour 80 lei cand a inceput sezonul lor. dar i-a purtat in toamna un pic si deja in iarna nu mai erau buni. acum depinde si de bugetul fiecareia din noi. eu nu am asa multi bani pt hainute. sa cumpere rudele cadouri pt ei. mai bine ii iau lui cip ca e mai mare.

QUOTE(bebepis @ Apr 11 2010, 11:18 AM) *
LA MULTI ANI, RENATA! Sa ai parte de mult noroc in viata, sa-i bucuri pe mami si tati, sa le luminezi viata in fiecare zi! occasion.gif occasion.gif occasion.gif

Fetelor, se pare ca nici pe Ioana nu a ocolit-o virusul! sad.gif Aseara mi-a facut temperatura; am avut o noapte... nervi.gif De dimineata avea 39,7 si era infundata. Asta e! greu sa scape ea, mai ales ca amandoi (si eu si sotul) suntem virusati.


offfffff.......sanatate mami....la toata familia...imi pare rau sa aud ca v-ati imbolnavit. pupici frumoasei ioana.


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAMI DE TEO
postare Apr 11 2010, 10:44 AM
Postare #24337


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,959
Inscris la: 9-July 09
Din: BUZAU
Membru nr.: 98,788



SA STII CA SUNT TARE FRUMOASE AS VREA SI EU TEO POARTA 20...NU CONTEAZA CULOAREA NICI EU NU SUNT CU CHELTUIALA INUTILA DESI MAI SAR CALUL....


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maria_corina29
postare Apr 11 2010, 10:53 AM
Postare #24338


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,658
Inscris la: 18-September 08
Din: pitesti
Membru nr.: 38,133



QUOTE(MAMI DE TEO @ Apr 11 2010, 11:44 AM) *
SA STII CA SUNT TARE FRUMOASE AS VREA SI EU TEO POARTA 20...NU CONTEAZA CULOAREA NICI EU NU SUNT CU CHELTUIALA INUTILA DESI MAI SAR CALUL....



se rezolva
baga-mi in contacte adresa de mess, este cea pe care o vezi la mamici
si vb pe mess maria_corina29

Aceasta postare a fost editata de maria_corina29: Apr 11 2010, 10:54 AM


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andree29
postare Apr 11 2010, 11:32 AM
Postare #24339


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,031
Inscris la: 30-September 08
Din: cluj
Membru nr.: 39,800



QUOTE(bebepis @ Apr 11 2010, 11:18 AM) *
LA MULTI ANI, RENATA! Sa ai parte de mult noroc in viata, sa-i bucuri pe mami si tati, sa le luminezi viata in fiecare zi! occasion.gif occasion.gif occasion.gif

Fetelor, se pare ca nici pe Ioana nu a ocolit-o virusul! sad.gif Aseara mi-a facut temperatura; am avut o noapte... nervi.gif De dimineata avea 39,7 si era infundata. Asta e! greu sa scape ea, mai ales ca amandoi (si eu si sotul) suntem virusati.



offfffffffffffffff ,mai mami ,multa sanatate va dorim la toti,sa nu zic intr-un ceas rau pe noi ne-a acolit.


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andree29
postare Apr 11 2010, 11:33 AM
Postare #24340


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,031
Inscris la: 30-September 08
Din: cluj
Membru nr.: 39,800



QUOTE(maria_corina29 @ Apr 11 2010, 11:37 AM) *
buna dimineata si eu, in primul rand sunt bucuroasa ca a venit ciprian acasa, i-am simtit lipsa toti 3, pe gabit daca il intrebai unde e cip se uita la poza din vitrina si intindea mana spre ea. acum ca l-a vazut s-a bucurat enorm, o sa va pun poze de la reintalnire.
i-a cumparat tacsu haine de paste, un trening, adidasi, o geaca tot ca treningul si o bluzita. ma enerveaza ca il imbraca numai sport, vrea sa il transforme in el dar in miniatura...incep si sa semene din ce in ce mai mult, il tunde ca pe el....





nush daca ma credeti dar se vede pe ei ca sunt din piele, noi. am dat pe ei 10 lei. doar atat. cine mai vrea...va trimit si voua...sunt marimea 21. au si taloneta si sunt in doua culori, visiniu si verde. cred ca merg sa-i schimb sa iau verzi ca are o gramada de hainute cu verde. eu nu as da mai mult de 20 de lei pe incaltari in conditiile in care ii poarta 2-3 luni. i-am luat atunci ghetutele de la primii pasi cu 25 de lei la reducere si apoi am vazut ca erau in carrefour 80 lei cand a inceput sezonul lor. dar i-a purtat in toamna un pic si deja in iarna nu mai erau buni. acum depinde si de bugetul fiecareia din noi. eu nu am asa multi bani pt hainute. sa cumpere rudele cadouri pt ei. mai bine ii iau lui cip ca e mai mare.



offfffff.......sanatate mami....la toata familia...imi pare rau sa aud ca v-ati imbolnavit. pupici frumoasei ioana.



Corina sa iti para bine ca ii cumpara,mai rau ar fi daca nu iar cumpara deloc.
Sa il vezi la Andrei daca il intrebi daca e acasa tati cum da din cap ca nu e.


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3223 Pagini V  « < 2432 2433 2434 2435 2436 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 08:08 PM