Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

10 Pagini V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Cand Tati Este Plecat....
nicky
postare Aug 27 2008, 11:57 PM
Postare #11


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 628
Inscris la: 18-October 07
Din: Bucharest
Membru nr.: 8,255



Of fetelor , eu ma bucur ca-l vad in fiecare week-end, sta aproape toata saptamana plecat .
Si mie imi este greu fara el si mai plang cand pleaca ,in fata lui incerc sa-l sustin, ca stiu ca si lui ii este greu sa fie departe de noi . Fetita dimineata vine la noi in camera si intreaba de el si se asaza pe partea lui de pat,ma doare sufetul si inima. va pup
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
giulia_0319
postare Aug 29 2008, 11:26 AM
Postare #12


Caught between the devil and the deep blue sea...
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,570
Inscris la: 2-December 06
Din: Verviers (BE)
Membru nr.: 985



QUOTE(pavoneitza @ Aug 27 2008, 07:05 PM) *
buna fetelor...eu sunt insarcinata in sapt 33 si tati nostru e plekat crybaby.gif chiar azi a plekat...si imi e asa greu...o sa vina cand o sa nasc o sapt si apoi mai vine la craciun....azi-noapte nu am putut sa dorm delok...stiam ca nu o sa-l mai vad prea curand!sper doar sa pot trece peste!



oricand te simti singura vino printre noi...poate te va ajuta sa iti mai aline dorul! oFloare.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andaro
postare Nov 16 2008, 05:29 PM
Postare #13


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,193
Inscris la: 18-October 08
Membru nr.: 43,214



Da, fetelor...e greu sa fii singur cand nu esti singur....
Si eu ma consider o mamica singura deoarece din cauza job-ului sotului meu ne vedem doar la sfarsit de saptamana sau in concediu....nasol....Am f mare noroc cu mama mea care ma ajuta f mult in toate...
Asta e viata dragelor....cu bune si cu rele...cu frumos si urat....


--------------------




SPINII de azi sunt FLOAREA zilei de maine.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pavoneitza
postare Nov 17 2008, 09:44 AM
Postare #14


aly^^
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,014
Inscris la: 8-August 08
Din: germania
Membru nr.: 33,398




neatza fetelor!
am revenit printre voi...din pacate crybaby.gif
am nascut in oct si a venit tati akas bananab.gif dar numai pt o sapt jumate...si a plekat iar crybaby.gif
mai sunt 3 sapt pana vine taty..si imi e asa de greu...desi il am pe bebe langa me...imi mai alina suferintza...dar nu mai am rabdare crybaby.gif
vreau sa fie langa noi crybaby.gif
voi cum mai stati la capitolul asta?


--------------------





  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andaro
postare Nov 17 2008, 12:20 PM
Postare #15


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,193
Inscris la: 18-October 08
Membru nr.: 43,214



Pavoneitza....sa ti creasca bb mare, cu sanatate si sa ti dea putere...pt ca stiu c greu este mai ales daca...chiar nu te ajuta nimeni.....
Si pe mine tot bbitza mea ma facea sa uit de toate cate...deoarece am obisnuit-o sa i cant la culcare, sa i cant si sa-i vorbesc in rest.....si asa ne mai trecea cate o zi...Noi avem 7 luni dar doarme cu muzica....acum ca a intrat si postul...avem pe banda colinde...si-s super.....
Incearca si u, daca ti place muzica ... chiar daca nu ai voce....bb nu stie ce fals canti, important e sa ti auda vocea....si asa te mai deconectezi cate un pic de la gandurile tale....


--------------------




SPINII de azi sunt FLOAREA zilei de maine.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pavoneitza
postare Nov 17 2008, 01:08 PM
Postare #16


aly^^
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,014
Inscris la: 8-August 08
Din: germania
Membru nr.: 33,398



QUOTE(aandaaro @ Nov 17 2008, 02:20 PM) *
Pavoneitza....sa ti creasca bb mare, cu sanatate si sa ti dea putere...pt ca stiu c greu este mai ales daca...chiar nu te ajuta nimeni.....
Si pe mine tot bbitza mea ma facea sa uit de toate cate...deoarece am obisnuit-o sa i cant la culcare, sa i cant si sa-i vorbesc in rest.....si asa ne mai trecea cate o zi...Noi avem 7 luni dar doarme cu muzica....acum ca a intrat si postul...avem pe banda colinde...si-s super.....
Incearca si u, daca ti place muzica ... chiar daca nu ai voce....bb nu stie ce fals canti, important e sa ti auda vocea....si asa te mai deconectezi cate un pic de la gandurile tale....

ai dreptate...o sa incerc sa-i cand...trebuie intai sa invat cateva cantece tongue.gif
sper sa ma asculte ca e cam micutz...
hug.gif


--------------------





  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gabrielle2003
postare Nov 17 2008, 01:32 PM
Postare #17


mami lui casian
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 23,491
Inscris la: 8-June 08
Din: BRASOV
Membru nr.: 25,703



ma alatur si eu mamicilor singure notworthy.gif
eu am nascut pe 21 oct timp in care sotul meu a fost acasa si a mai stat 2 sapt dupa ce am nasuct
apoi.............am ramas eu cu bebe
avem mai mult de o saptamana de cand suntem singurei dar multumesc lui DD ma descurc
mi-e greu fara el si nu vreau sa va povestesc cum am fost 2 zile dupa ce a plecat. crybaby.gif crybaby.gif
dar nu de drag pleaca de acasa, sunt constienta de asta si stiu k si lui in acelasi timp ii este foarte greu fara noi
acum dorm cu bebe in camera noastra si l-am pus pe el chiar in locul in care doarmea sotul meu si ma simt foarte bine
inainte ramaneam singura dar acum il am pe bebe si cum seamana atat de mult cu tati mereu il vad pe el
eu tot mai sper k va veni ziua cand vom fi impreuna si nu va mai trebui sa plece de langa noi
bine e adevarat k ne vedem la o luna dar mi-e greu si asa
lucreaza o luna si apoi 2 sapt sta acasa
dar poate DD ne va ajuta sa fim impreuna
as fi bucuroasa sa il vad in fiecare seara acasa chiar daca ar fi obosit dar sa fie langa mine seara in pat , sa am cu cine sa vorbesc despre ce s-a intamplat in ziua respectiva crybaby.gif


--------------------









Lista copii de octombrie 2008 si nu numai
http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?s...p;#entry1467827



Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simira
postare Nov 18 2008, 11:48 AM
Postare #18


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 877
Inscris la: 9-March 08
Din: CLUJ-NAPOCA
Membru nr.: 17,271



Of of mai fetelor si noi suntem mai tot timpul singure.... Dar sa vedeti voi ce "interesant" e cand ai doi copii si esti singura liwlol.gif Adica sa nu mint, ca ma ajuta mama, dar... Ce sa facem asta e viata noastra, incercam sa recuperam cand vine (pleaca aprox o sapt si apoi sta o sapt sau cateva zile acasa). Deci suntem mereu restanti la recuperari... liwlol.gif
Sa nu credeti ca sunt bucuroasa ca pleaca... m-ati prins intr-o faza buna... trebuie sa soseasca acasa !!! guitar.gif
Va pup si va doresc putere sa treceti peste toate greutatile, mamici curajoase ce sunteti!!! floare2.gif


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gabrielle2003
postare Nov 18 2008, 12:06 PM
Postare #19


mami lui casian
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 23,491
Inscris la: 8-June 08
Din: BRASOV
Membru nr.: 25,703



QUOTE(simira @ Nov 18 2008, 12:48 PM) *
Of of mai fetelor si noi suntem mai tot timpul singure.... Dar sa vedeti voi ce "interesant" e cand ai doi copii si esti singura liwlol.gif Adica sa nu mint, ca ma ajuta mama, dar... Ce sa facem asta e viata noastra, incercam sa recuperam cand vine (pleaca aprox o sapt si apoi sta o sapt sau cateva zile acasa). Deci suntem mereu restanti la recuperari... liwlol.gif
Sa nu credeti ca sunt bucuroasa ca pleaca... m-ati prins intr-o faza buna... trebuie sa soseasca acasa !!! guitar.gif
Va pup si va doresc putere sa treceti peste toate greutatile, mamici curajoase ce sunteti!!! floare2.gif

esti o fericita daca vine acasa bananab.gif


--------------------









Lista copii de octombrie 2008 si nu numai
http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?s...p;#entry1467827



Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
giulia_0319
postare Nov 18 2008, 03:24 PM
Postare #20


Caught between the devil and the deep blue sea...
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,570
Inscris la: 2-December 06
Din: Verviers (BE)
Membru nr.: 985



QUOTE(simira @ Nov 18 2008, 01:48 PM) *
Of of mai fetelor si noi suntem mai tot timpul singure.... Dar sa vedeti voi ce "interesant" e cand ai doi copii si esti singura liwlol.gif Adica sa nu mint, ca ma ajuta mama, dar... Ce sa facem asta e viata noastra, incercam sa recuperam cand vine (pleaca aprox o sapt si apoi sta o sapt sau cateva zile acasa). Deci suntem mereu restanti la recuperari... liwlol.gif
Sa nu credeti ca sunt bucuroasa ca pleaca... m-ati prins intr-o faza buna... trebuie sa soseasca acasa !!! guitar.gif
Va pup si va doresc putere sa treceti peste toate greutatile, mamici curajoase ce sunteti!!! floare2.gif

parca ai descris situatia mea, doar ca eu am un singur copil, dar uneori face cat rei doh.gif si noi suntem mereu restanti la recuperari, din pacate, nu ne ajunge timpul...si mi-e doooooor de el.....si vine doar pe la sfarsitul saptamanii...noroc ca ii am pe parinti cu mine, altfel nu stiu ce as face rolleyes.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

10 Pagini V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 23rd April 2024 - 04:10 PM