Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Hainutze Copii Prematuri
marianne29
postare Dec 29 2008, 02:04 PM
Postare #1


Junior
*

Grup: Members
Postari: 4
Inscris la: 29-December 08
Membru nr.: 60,950



Am nevoie de ajutorul sau sfatul vostru... stie cineva unde as putea gasi hainutze pentru copii prematuri (sub 2kg) in Bucuresti sau Ploiesti? imi puteti indica o locatie pentru astfel de magazine? va multumesc mult! oFloare1.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vanina
postare Dec 30 2008, 10:26 AM
Postare #2


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 439
Inscris la: 19-November 08
Membru nr.: 49,912



QUOTE(marianne29 @ Dec 29 2008, 04:04 PM) *
Am nevoie de ajutorul sau sfatul vostru... stie cineva unde as putea gasi hainutze pentru copii prematuri (sub 2kg) in Bucuresti sau Ploiesti? imi puteti indica o locatie pentru astfel de magazine? va multumesc mult! oFloare1.gif

Cred ca ai sa gasesti la magazinele MiniBlu. Eu acolo am vazut pentru prematuri.. Sau inca o idee: Am vazut la Carrefour la jucarii hainute pentru papusi-bebelusi Newborn parca se cheama si cred ca ssunt bune pentru prematuri(am citit odata povestea unei mamici cu un bebel prematur si zicea ca a gasit hainute de la papusi potrivite ca marime smile.gif) si foarte frumoase. Deci in Carrefour gasesti sigur! oFloare.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marianne29
postare Jan 2 2009, 02:59 PM
Postare #3


Junior
*

Grup: Members
Postari: 4
Inscris la: 29-December 08
Membru nr.: 60,950



QUOTE(vanina @ Dec 30 2008, 10:26 AM) *
Cred ca ai sa gasesti la magazinele MiniBlu. Eu acolo am vazut pentru prematuri.. Sau inca o idee: Am vazut la Carrefour la jucarii hainute pentru papusi-bebelusi Newborn parca se cheama si cred ca ssunt bune pentru prematuri(am citit odata povestea unei mamici cu un bebel prematur si zicea ca a gasit hainute de la papusi potrivite ca marime smile.gif) si foarte frumoase. Deci in Carrefour gasesti sigur! oFloare.gif


multumesc foarte mult! smile.gif o sa trec si sper sa gasesc... un An Nou plin de bucurii!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vanina
postare Jan 6 2009, 11:33 AM
Postare #4


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 439
Inscris la: 19-November 08
Membru nr.: 49,912




QUOTE(marianne29 @ Jan 2 2009, 04:59 PM) *
multumesc foarte mult! smile.gif o sa trec si sper sa gasesc... un An Nou plin de bucurii!

smile.gif Sa ne povestesti daca ai gasit si cum ii sta tongue.gif si cat de mare s-a facut? smile.gif La multi ani!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 10:36 AM