Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

2 Pagini V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Suplimente Masa Musculara
walter10
postare Nov 26 2013, 03:12 PM
Postare #1


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 26-November 13
Membru nr.: 236,614



Ce suplimente folositi pentru a acumula masa musculara?
Eu folosesc suplimentul Metadrol pentru a depune masa musculara si sunt destul de incantat de el. Voi ce folositi pentru a face muschi?
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
popescu90
postare Dec 19 2013, 02:45 PM
Postare #2


Junior
*

Grup: Members
Postari: 2
Inscris la: 19-December 13
Membru nr.: 236,712



E super puternic suplimentul asta! Eu l-am luat intr-o cura de cateva luni si acum arat ca un adevrat taur! E bestial!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cyprian
postare Jan 15 2014, 11:11 AM
Postare #3


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 15-January 14
Membru nr.: 236,812



Metadrol e un supliment facut din plante ce ajuta la cresterea fortei si la acumularea de masa musculara. Eu il folosesc de 6 luni si cred ca o sal folosesc si in continuare pt ca sunt multumit de rezultatele pe care le-am obtinut pana acum!
Conteaza foarte mlt si ce faci in timpul curei cu suplimente!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
popescu90
postare Feb 11 2014, 01:24 PM
Postare #4


Junior
*

Grup: Members
Postari: 2
Inscris la: 19-December 13
Membru nr.: 236,712




Ajuta la cresterea forei deoarece iti mareste cantitatea de testosteron din organism. Din cauza asta rezisti mai mult la sala si realizand mai multe exercitii masa musculara se va acumula in timp. Ideal e sa le combini cu ceva proteine e zer. Iese ceva incredibil, ce-ti da o energie destul de mare. Eu am luat produsul asta de pe http://metadrol.ro, dar posibl sa se gaseasca si prin alte magazine cu suplimente pentru culturisti!

Salut!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyana
postare Feb 11 2014, 09:58 PM
Postare #5


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089



Sat fara caini...


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geluseb
postare Mar 6 2014, 11:53 AM
Postare #6


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 6-March 14
Membru nr.: 237,021



Pentru a depune masa musculara e nevoie sa urmezi mai multe reguli. Prima regula si cea mai importanta este sa faci zilnic exercitii fizice sustinute. Fara exercitii sustinute masa musculara nu prea are cum sa se acumuleze. Apoi trebuie sa urmezi un program alimentar in care trebuie sa mananci mai multe mese pe zi. Daca pe langa astea urmezi si un tratament cu suplimente care sa fie eficiente cu siguranta vei avea rezultate. Fie ca folosesti pentru asta suplimentul Metadrol sau alt supliment e nevoie sa fii foarte atent la efectele adverse!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sanduion
postare Mar 28 2014, 11:31 AM
Postare #7


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 28-March 14
Membru nr.: 237,137



Ma tot documentez de cateva saptamani asupra produsului Metadrol, pentru ca as vrea si eu sa incep o cura cu el. Am tot auzit lucruri interesante la sala despre produsul asta si din cauza sta m-am decis sa caut mai multe informatii despre el. Faza faina e ca produsul asta e utilizat de culturistii din Germania si Polonia, iar asta imi da si mie increderea ca produsul e unul bunicel. Eu nu vreau decat sa rezist mult mai mult la sala, ca de acumularea de masa musculara o sa ma tin eu!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
karmin10
postare Apr 28 2014, 10:36 AM
Postare #8


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 28-April 14
Membru nr.: 237,281



Si eu folosesc suplimentul Metadrol pentru a pune masa musculara. Il iau de aproape 4 luni si in toata perioada asta m-a ajutat destul demult. In paralel cu aceste suplimente fac si exercitii fizice sustinute si mananc foarte multe proteine si carbohidrati. Produsul e facut in intregime din plante si pe toata durata curei nu mi-a produs vreun efect secundar!
Mai am inca 2 luni de luat suplimente dupa care o sa fac o mica pauza! Consider ca se poate acumula masa musculara daca se urmeaza un program bine pus la punct, o dieta bogata in carbohidrati, exercitii fizice si un supliment nutritiv bine ales care sa nu genereze efecte secundare sau dependenta!




  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
perlato
postare May 23 2014, 09:59 AM
Postare #9


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 25
Inscris la: 23-May 14
Membru nr.: 237,368



Acumularea de masa musculara este o preocupare tot mai mare in ultima perioada in randul tinerilor. Un corp bine sculptat si bine definit este dorinta fiecarui barbat. Din aceasta cauza foarte multi apeleaza la tot felul de substante neconventionale gen steroizi pentru a ajunge mai repede la rezultatele dorite desi prin exercitii intense si regulate, la care sa se adauge niste suplimente naturiste care sa-l ajute sa acumuleze muschi ar putea ajunge la aceleasi rezultate!

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mariko
postare Jul 9 2014, 10:41 AM
Postare #10


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 9-July 14
Membru nr.: 237,486



Karmin, am cumparat si eu astazi 2 cutii de Metadrol si ma gandeam sa te rog sa imi spui si mie cum ai facut ca sa acumulezi masa musculara cu el. M-ar interesa ce exercitii ai facut (intensitate, durata) si de asemenea ce alimentatie ai folosit.

Adresa mea de mail este mocanumarian52@yahoo.com



Multumesc mult!


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

2 Pagini V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 09:37 PM