Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

6 Pagini V  « < 4 5 6  
Reply to this topicStart new topic
> O Zi De Vis...., Nunta noastra
manu1981
postare Feb 13 2010, 10:39 AM
Postare #51


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



QUOTE(meaw_ela @ Feb 13 2010, 05:34 AM) *
Ati fost si suntetzi niste frumosi !!!! Va doresc si pe mai departe multa intzelegere, dragoste si sanatate sa va implinitzi toate visele! 9704.gif 9704.gif 9704.gif 9704.gif 9704.gif
PS: Si eu am 33.....

Multumim mult! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif Sa dea Dumnezeu tuturor multa sanatate si intelegere! tzuc.gif


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Feb 13 2010, 11:03 AM
Postare #52


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



QUOTE(manu1981 @ Jan 27 2010, 07:15 PM) *
Dupa cum am zis, am revenit si cu cateva poze de la nunta noastra care a avut loc pe 22 iulie in 2006, jumatate la Braila si jumatate la Buzau.

Partea I, in judetul Braila
smile.gif



A venit si mirele meu

Ce frumosi sunteti manu...sa va dea Dumnezeu muuulta muuuulta pace si intelegere, multa iubire...intr-un cuvant fericire in casnicie! Sa va iubiti toata viata! wub.gif wub.gif wub.gif

Aceasta postare a fost editata de ruxy: Feb 13 2010, 11:04 AM
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Feb 13 2010, 11:22 AM
Postare #53


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



QUOTE(ruxy @ Feb 13 2010, 01:03 PM) *
Ce frumosi sunteti manu...sa va dea Dumnezeu muuulta muuuulta pace si intelegere, multa iubire...intr-un cuvant fericire in casnicie! Sa va iubiti toata viata! wub.gif wub.gif wub.gif

Wow! Ce vizita placuta trandafir.gif Multumim mult, sa dea Dumnezeu sa fie asa si la noi si la toata lumea tzuc.gif
Te mai asteptam pe la noi trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Feb 14 2010, 11:05 AM
Postare #54


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566







La multi ani de Valentine's Day! Sa iubiti si sa fiti iubite!




--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxa82
postare Jun 26 2010, 10:18 PM
Postare #55


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 885
Inscris la: 21-June 09
Din: Deva
Membru nr.: 95,953



Hey Many salutare!M-am delectat cu pozele voastre....superbe....ai fost o mireasa super...si yo am avut nunta tot in 2006 si tot pe albastru:)))))hehe
Aaa si esti musceleank de a mea....tot din C-lung sunt....Ma bucur k am dat peste tine pe aici.Uite poze cu noi pe aici...
http://s814.photobucket.com/albums/zz68/roxa82/
Te pop dulceee!


--------------------
[font="Arial Narrow"][size=5] [color="#006400"][size=4]
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Aug 6 2010, 11:44 AM
Postare #56


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



QUOTE(roxa82 @ Jun 26 2010, 11:18 PM) *
Hey Many salutare!M-am delectat cu pozele voastre....superbe....ai fost o mireasa super...si yo am avut nunta tot in 2006 si tot pe albastru:)))))hehe
Aaa si esti musceleank de a mea....tot din C-lung sunt....Ma bucur k am dat peste tine pe aici.Uite poze cu noi pe aici...
http://s814.photobucket.com/albums/zz68/roxa82/
Te pop dulceee!

Ne bucuram de vizita, insa eu sunt braileanca smile.gif sunt musceleanca prin imprejurari, dar nu-mi pare rau smile.gif Foarte faine pozele voastre. Ati facut nunta la Ciobanasu'?
Te mai asteptam pe la noi trandafir.gif

Aceasta postare a fost editata de manu1981: Aug 6 2010, 11:46 AM


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

6 Pagini V  « < 4 5 6
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 11:02 PM