Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

5 Pagini V  « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic
> Muvieland Park, o zi de distratie si buna dispozitie
Luka
postare Sep 5 2010, 10:03 PM
Postare #41


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,435
Inscris la: 25-June 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 27,660



Ma bucur ca nu am ratat aniversarea voastra. trandafir.gif Va doresc sa va iubiti , sa ramaneti la fel de frumosi la chip dar si la suflet asa cum va "simt" din aceste imagini ! wub.gif love1.gif wub.gif
Vanessa este un copil frumos iar tu arati ca o sora pe langa ea ! yes.gif hug.gif
Ma bucur din suflet ca v-am vazut , ca sunteti bine si de ce nu, la anul poate la Paris ....sau oriunde .... cu conditia sa fiti sanatosi , veseli si indragostiti ! partners.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cristina321711
postare Sep 5 2010, 10:13 PM
Postare #42


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,595
Inscris la: 6-February 08
Din: ......
Membru nr.: 14,309



QUOTE(G.Raluca @ Aug 30 2010, 01:21 PM) *
Seara am fost invitati la banchetul Regelui care urma sa-si casatoreasca fata...nu a fost chiar o cina romantica biggrin.gif dar a fost super atmosfera din vechi timpuri ...tare ne-am distrat...mai putin Vanessa care era obosita si a luat totul in serios ...cand cavalerul galben zacea pe pamant rpus de cel verde wink.gif Vanessa plangea pentru ca a murit cavalerul galben ...abia dupa ce a vazut cum se ridica a inteles miticica ca nu era adevarat biggrin.gif





Ce papuci de gala aveam liwlol.gif





ce frumos !!!! e o scumpica fetita ta oFloare.gif ... si voua va urez la cati mai multi ani impreuna love1.gif


--------------------





you know u are in LOVE when u dont want to sleep because reality is BETTER than your DREAMS!!!!!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
G.Raluca
postare Sep 6 2010, 10:32 AM
Postare #43


Mamica de printisorica
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,697
Inscris la: 8-March 08
Din: Verona IT
Membru nr.: 17,216



QUOTE(Luka @ Sep 5 2010, 10:03 PM) *
Ma bucur ca nu am ratat aniversarea voastra. trandafir.gif Va doresc sa va iubiti , sa ramaneti la fel de frumosi la chip dar si la suflet asa cum va "simt" din aceste imagini ! wub.gif love1.gif wub.gif
Vanessa este un copil frumos iar tu arati ca o sora pe langa ea ! yes.gif hug.gif
Ma bucur din suflet ca v-am vazut , ca sunteti bine si de ce nu, la anul poate la Paris ....sau oriunde .... cu conditia sa fiti sanatosi , veseli si indragostiti ! partners.gif


Draga mea ma bucur mult sa-ti citesc randurile si-ti multumesc pentru fiecare cuvintel ! love1.gif
Imi place cum zici... ca arat de parca as fi sora Vanessei nu mama ei anima1.gif ...asa arata si mama mea pe langa mine ...nimeni nu credea ca suntem mama si fiica...
Ma intreba sotul aseara...cine-i Luka?(asta pentru ca el cunoaste doar cateva fete de aici...si rar arunca cate o privire pe forum smile.gif )...si eu ii raspund ...nu stiu ,o fata pe care nu am vazut-o niciodata dar mi-e foarte draga si la inima mea! trandafir.gif Te pupic!
QUOTE(cristina321711 @ Sep 5 2010, 10:13 PM) *
ce frumos !!!! e o scumpica fetita ta oFloare.gif ... si voua va urez la cati mai multi ani impreuna love1.gif


Multumesc Cristina!Pupicei printeselor! partners.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

5 Pagini V  « < 3 4 5
Fast ReplyReply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 10:04 AM