Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

6 Pagini V  « < 2 3 4 5 6 >  
Reply to this topicStart new topic
> O Zi De Vis...., Nunta noastra
roxanne
postare Jan 28 2010, 10:27 PM
Postare #31


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,872
Inscris la: 22-May 08
Din: Resita
Membru nr.: 24,063



QUOTE(manu1981 @ Jan 27 2010, 07:15 PM) *
Dupa cum am zis, am revenit si cu cateva poze de la nunta noastra care a avut loc pe 22 iulie in 2006, jumatate la Braila si jumatate la Buzau.

Partea I, in judetul Braila
smile.gif

Gatitul miresei


A venit si mirele meu

La Braila? smile.gif De ce la Braila? tongue.gif

QUOTE(manu1981 @ Jan 27 2010, 09:52 PM) *
Tortul ....yamyyyy smile.gif






Super tortul ....ce m-as infige in el....


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Jan 28 2010, 10:52 PM
Postare #32


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



QUOTE(maria_corina29 @ Jan 29 2010, 12:01 AM) *
manu, superba mireasa, trandafir.gif nici ginerica nu a fost mai prejos, imi plac in mod special rochita si cum te-a facut la par, inclusiv culoarea.
sa aveti multi ani inainte sanatosi, sa va bucurati din plin de fiecare clipa din viata si micuta arina sa va faca numai bucurii. whistling.gif

tzuc.gif Multumim tare mult. Rochita a fost facuta dupa un model Demetrios, nu a iesit exact cum voiam dar a fost aproape de ce mi-am dorit eu.
Daca suntem sanatosi, le facem pe toate. Multa sanatate si bucurii va dorim si voua! Sa va bucurati de cei doi baietei superbi floare2.gif


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Jan 28 2010, 10:53 PM
Postare #33


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



QUOTE(roxanne @ Jan 29 2010, 12:27 AM) *
La Braila? smile.gif De ce la Braila? tongue.gif
Super tortul ....ce m-as infige in el....

Pai la Braila, ca eu sunt braileanca si nu am vrut sa facem toata nunta la Buzau, ca na, am si eu originile mele smile.gif
Tortul a fost bun si ne-a ramas o gramada smile.gif
Multumim ca ai trecut sa ne vezi si te mai asteptam trandafir.gif


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanne
postare Jan 28 2010, 10:57 PM
Postare #34


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,872
Inscris la: 22-May 08
Din: Resita
Membru nr.: 24,063




QUOTE(manu1981 @ Jan 28 2010, 10:53 PM) *
Pai la Braila, ca eu sunt braileanca si nu am vrut sa facem toata nunta la Buzau, ca na, am si eu originile mele smile.gif
Tortul a fost bun si ne-a ramas o gramada smile.gif
Multumim ca ai trecut sa ne vezi si te mai asteptam trandafir.gif


Serios????????????? iete bre, si eu nu stiam tongue.gif ....banuiesc ca si tu ca si mine...ai aterizat unde esti acum prin casatorie. whistling.gif biggrin.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Jan 28 2010, 10:59 PM
Postare #35


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



QUOTE(roxanne @ Jan 29 2010, 12:57 AM) *
Serios????????????? iete bre, si eu nu stiam tongue.gif ....banuiesc ca si tu ca si mine...ai aterizat unde esti acum prin casatorie. whistling.gif biggrin.gif

Nu chiar prin casatorie, ca sotul e buzoian. Am venit in Campulung cu serviciul sotului, ca a primit aici un contract ok si nu am ami stat pe ganduri, mai ales ca ni s-a oferit si locuinta... Si cum noi inca nu avem casuta noastra .... smile.gif


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanne
postare Jan 28 2010, 11:03 PM
Postare #36


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,872
Inscris la: 22-May 08
Din: Resita
Membru nr.: 24,063



QUOTE(manu1981 @ Jan 28 2010, 10:59 PM) *
Nu chiar prin casatorie, ca sotul e buzoian. Am venit in Campulung cu serviciul sotului, ca a primit aici un contract ok si nu am ami stat pe ganduri, mai ales ca ni s-a oferit si locuinta... Si cum noi inca nu avem casuta noastra .... smile.gif


Aaa,a m inteles. Si in Braila unde locuiai?


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Jan 28 2010, 11:22 PM
Postare #37


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



QUOTE(roxanne @ Jan 29 2010, 01:03 AM) *
Aaa,a m inteles. Si in Braila unde locuiai?

In Braila in oras am stat un an in Viziru III si vreo 4 ani in Hipodrom, ca am terminat liceul pedagogic. Parintii mei stau intr-o localitate in judet.


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanne
postare Jan 28 2010, 11:28 PM
Postare #38


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,872
Inscris la: 22-May 08
Din: Resita
Membru nr.: 24,063



QUOTE(manu1981 @ Jan 28 2010, 11:22 PM) *
In Braila in oras am stat un an in Viziru III si vreo 4 ani in Hipodrom, ca am terminat liceul pedagogic. Parintii mei stau intr-o localitate in judet.


Eu am stat pe Calarasi pe langa Piata Concordiei, mama mea inca mai locuieste acolo... smile.gif Am terminat la Iorga, dar cred ca mai devreme ca tine, cred ca esti mai mica... tongue.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Jan 29 2010, 10:38 AM
Postare #39


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



QUOTE(roxanne @ Jan 29 2010, 01:28 AM) *
Eu am stat pe Calarasi pe langa Piata Concordiei, mama mea inca mai locuieste acolo... smile.gif Am terminat la Iorga, dar cred ca mai devreme ca tine, cred ca esti mai mica... tongue.gif

Scumpe apartamentele alea p-acolo tongue.gif Eu am terminat liceul in 2001, iar daca facem un liceu normal as fi terminat in 2000. Am multe amintiri frumoase legate de Braila si, implicit, de viata de liceu smile.gif


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanne
postare Jan 29 2010, 05:52 PM
Postare #40


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,872
Inscris la: 22-May 08
Din: Resita
Membru nr.: 24,063



QUOTE(manu1981 @ Jan 29 2010, 10:38 AM) *
Scumpe apartamentele alea p-acolo tongue.gif Eu am terminat liceul in 2001, iar daca facem un liceu normal as fi terminat in 2000. Am multe amintiri frumoase legate de Braila si, implicit, de viata de liceu smile.gif


Eeeee, pai i pi șentru, de-aia laugh.gif

Eu in 2000 am terminat facultatea...is baba deja... tongue.gif whistling.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

6 Pagini V  « < 2 3 4 5 6 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 11:19 AM