Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

13 Pagini V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Momente Din Viata Noastra, In Imagini, Amintiri si comentarii personale
nalya
postare Feb 18 2009, 01:19 PM
Postare #11


mami de diana
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,247
Inscris la: 28-February 08
Din: austria
Membru nr.: 16,392



QUOTE(hanuk26 @ Feb 18 2009, 12:55 PM) *
multumim si tie de urari draga noastra ramonik, si nu stiu daca mai e nevoie sa zic ca si voi sunteti minunati si ca asteptam (toate aspirantele) sa ne dai si tu vestea cea mare, cand e momentul potrivit bine-nteles...intr-adevar imi amintesc cu mare placere de acele momente....cum sunt o romantik incurabila imi place sa rasfoiesc albumele (virtuale) si sa depan amintiri...
oricum m-am cam ofuscat ca au iesit asa de micute pozele..insa stiam de prima data cand te-am intrebat cum se posteaza poze ca trebuie micsorate la 320x240 ca sa nu depaseasca 90/90 pxl si am vazut pe la voi in poze ca le puteti posta si mai mari....cum sa le fac pana la urma de acum incolo?

Foarte frumosi sunteti!!! partners.gif
Cat despre poze,din ce stiu eu,trebuie micsorate doar cand l-e folosesti la avatar sau la signature.
Daca am gresit,scuze,sa ma corecteze fetele oFloare1.gif


--------------------






  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ninina
postare Feb 18 2009, 01:24 PM
Postare #12


...sunt fericita alaturi de iubitii mei...
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 13,885
Inscris la: 11-September 08
Membru nr.: 37,208



Frumoase poze HAnuk.....ai fost o mireasa frumoasa...un buchet super ...al meu a fsot la fel in trandafiri albi si avea si ceva floricele mici albastre....
Sa va incununeze dumnezeu casnicia vostra cu un bebe dulce....
Asteptam poze cu doua liniute...
Pupici...si mai asteptam poze... trandafir.gif oFloare1.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hanuk26
postare Feb 18 2009, 01:55 PM
Postare #13


Iti multumesc Doamne!
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,130
Inscris la: 19-April 08
Din: Brasov
Membru nr.: 21,224



QUOTE(nalya @ Feb 18 2009, 01:19 PM) *
Foarte frumosi sunteti!!! partners.gif
Cat despre poze,din ce stiu eu,trebuie micsorate doar cand l-e folosesti la avatar sau la signature.
Daca am gresit,scuze,sa ma corecteze fetele oFloare1.gif


Hmm....pare rezonabila explicatia ta..daca stau bine si ma gandesc parca ramonik de cele de la avatar si profil mi-a zis asa...off ametita sunt..trebuia sa ma gandesc mai bine...iti multumesc de raspuns....si de aprecieri...


--------------------
"Fie ca fericirea sa spele orice dezamagire si Fie ca bucuria sa dizolve orice tristete"
"Am invățat că indiferent ce se intampla, oricat de rea pare ziua de azi, viata merge inainte, si totul va fi mai bine maine"
"Am avut un vis: .... Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate..."





Visit My Blog Hanuk26
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hanuk26
postare Feb 18 2009, 01:58 PM
Postare #14


Iti multumesc Doamne!
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,130
Inscris la: 19-April 08
Din: Brasov
Membru nr.: 21,224




QUOTE(ninina @ Feb 18 2009, 01:24 PM) *
Frumoase poze HAnuk.....ai fost o mireasa frumoasa...un buchet super ...al meu a fsot la fel in trandafiri albi si avea si ceva floricele mici albastre....
Sa va incununeze dumnezeu casnicia vostra cu un bebe dulce....
Asteptam poze cu doua liniute...
Pupici...si mai asteptam poze... trandafir.gif oFloare1.gif


multumesc si tie ninina draga..sa dea DD sa ne bucuram si noi anul acesta de gravida.gif daca nu macar anul viitor...si voi sunteti 2 frumosi....sanatate in continuare si sarcina fara probleme...."ninel" sa fie sanatos si vioi.


--------------------
"Fie ca fericirea sa spele orice dezamagire si Fie ca bucuria sa dizolve orice tristete"
"Am invățat că indiferent ce se intampla, oricat de rea pare ziua de azi, viata merge inainte, si totul va fi mai bine maine"
"Am avut un vis: .... Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate..."





Visit My Blog Hanuk26
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maryhynt
postare Feb 18 2009, 02:01 PM
Postare #15


Mary mamy de fetita frumoasa!
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,918
Inscris la: 6-December 07
Membru nr.: 10,854



QUOTE(hanuk26 @ Feb 18 2009, 12:12 PM) *
hi.gif multumim si tie maryhynt...

tzuc.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hanuk26
postare Feb 18 2009, 02:04 PM
Postare #16


Iti multumesc Doamne!
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,130
Inscris la: 19-April 08
Din: Brasov
Membru nr.: 21,224



QUOTE(maryhynt @ Feb 18 2009, 02:01 PM) *
tzuc.gif

oFloare.gif


--------------------
"Fie ca fericirea sa spele orice dezamagire si Fie ca bucuria sa dizolve orice tristete"
"Am invățat că indiferent ce se intampla, oricat de rea pare ziua de azi, viata merge inainte, si totul va fi mai bine maine"
"Am avut un vis: .... Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate..."





Visit My Blog Hanuk26
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
perla163
postare Feb 18 2009, 03:45 PM
Postare #17


am un pui mik!!! sa cresti mare buburuza mea scumpa
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,013
Inscris la: 17-April 08
Din: montemaggiore B
Membru nr.: 21,017



FRumusei,amandoi,complimente si CASA DE PIATRA!!!!!
va doresc sa puteti incununa cat de curand iubirea voastra cu un jucaus.gif floare2.gif

Aceasta postare a fost editata de perla163: Feb 18 2009, 03:49 PM


--------------------
grafic tb

Harvey MacKay: “Timpul e gratuit, dar e de neprețuit. Nu îl deții, dar îl poți folosi. Nu-l poți păstra, dar îl poți trăi. Odată ce l-ai pierdut, nu îl mai poți niciodată recupera.”
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pysypisi
postare Feb 18 2009, 05:15 PM
Postare #18


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,097
Inscris la: 18-October 07
Din: Barlad
Membru nr.: 8,248



Ati fost niste miri frumosi,sa dea DD sa vina jucaus.gif cat mai repede. floare2.gif
Cat despre poze poti sa le pui la 680*240.


--------------------
Viata e ca o flacara ce arde si se stinge, dar se reaprinde cu fiecare prunc ce vine pe lume" (George Bernard Shaw)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alondra
postare Feb 18 2009, 07:46 PM
Postare #19


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



Multumesc Hanuk, aceleasi urari si pt tine! floare2.gif
Cat despre poze, intr-adevar, cum ti-au zis fetele, mici trebuie doar cele de la avatar, semnatura, profil, in rest, le poti incarca in photobucket direct la dimensiunea 680x240 e cel mai bine..pe cele puse deja nu prea ai cum sa le modifici, ca daca umbli la ele in photobucket, dispar de aici, poti doar sa-l rogi pe Andrei sa stearga postarile tale de aici si sa le incarci iar tu..sau sa le mai postezi odata la dimensiunea precizata..ceea ce e de preferat..Si eu am vrut sa te intreb de ce nu le pui mai mari sa le vedem mai bine, dar am crezut ca asa vrei tu sa apara! biggrin.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hanuk26
postare Feb 18 2009, 09:01 PM
Postare #20


Iti multumesc Doamne!
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,130
Inscris la: 19-April 08
Din: Brasov
Membru nr.: 21,224



QUOTE(perla163 @ Feb 18 2009, 03:45 PM) *
FRumusei,amandoi,complimente si CASA DE PIATRA!!!!!
va doresc sa puteti incununa cat de curand iubirea voastra cu un jucaus.gif floare2.gif


multumim perluta draga...de toate urarile...sa ne ajute DD la toate sa avem jucaus.gif

QUOTE(pysypisi @ Feb 18 2009, 05:15 PM) *
Ati fost niste miri frumosi,sa dea DD sa vina jucaus.gif cat mai repede. floare2.gif
Cat despre poze poti sa le pui la 680*240.


multumim pysy..asa voi face legat de poze sa vedem cum rezolv cu astea...

QUOTE(alondramona @ Feb 18 2009, 07:46 PM) *
Multumesc Hanuk, aceleasi urari si pt tine! floare2.gif
Cat despre poze, intr-adevar, cum ti-au zis fetele, mici trebuie doar cele de la avatar, semnatura, profil, in rest, le poti incarca in photobucket direct la dimensiunea 680x240 e cel mai bine..pe cele puse deja nu prea ai cum sa le modifici, ca daca umbli la ele in photobucket, dispar de aici, poti doar sa-l rogi pe Andrei sa stearga postarile tale de aici si sa le incarci iar tu..sau sa le mai postezi odata la dimensiunea precizata..ceea ce e de preferat..Si eu am vrut sa te intreb de ce nu le pui mai mari sa le vedem mai bine, dar am crezut ca asa vrei tu sa apara! biggrin.gif


wink.gif) ramonik...nu aveam nici o intentie sa le pun mici..ca asa mai bine nu le puneam...am inteles acum cu dimensiunea...oare poate Andrei sa-mi puna optiunea de " EDIT" incat sa pot pune pozele iar dar la dimensiunea normala?


--------------------
"Fie ca fericirea sa spele orice dezamagire si Fie ca bucuria sa dizolve orice tristete"
"Am invățat că indiferent ce se intampla, oricat de rea pare ziua de azi, viata merge inainte, si totul va fi mai bine maine"
"Am avut un vis: .... Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate..."





Visit My Blog Hanuk26
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

13 Pagini V  < 1 2 3 4 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 09:28 PM