Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

10 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Eu In Schimb As Vrea Sa Ma Ingras...cum As Putea?
n.dolls
postare Jul 25 2009, 05:33 PM
Postare #21


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 132
Inscris la: 28-January 09
Din: ITALIA
Membru nr.: 67,939



va voi scrie cam ce am mancat pe ziua de azi pana la aceasta ora... la micul dejun innainte de a servi o cafea si sigur 2 sau 3 tigari,am baut o cana de lapte cu o prajiturica,poi o felie de paine uscata cu nuttella,la ora 10 am baut 2 pahare de lapte si un suc de fructe, la ora pranzului...o farfurie imensa de paste cu ragu si cascaval razuit,al doilea fel 2 feli de piept de pui pane poi ca desert un mar si o banana,am incheiat pranzul cu un suc de fructe si dupa 10 minute o cafea... la ora 4 dupamiaza,mai exact acum o jumatate de ora in urma...o inghetata,poi un iaurt iar acum savurez cafeaua cafea.gif ... pentru cina nu stiu ce voi gati...dar sigur nu voi ramane fara cina...De multe ori ma gandesc sa nu mai umplu frigiderul ca poate asa ma voi ingrasa, doh.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dolly3
postare Jul 25 2009, 05:39 PM
Postare #22


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,394
Inscris la: 22-January 08
Din: iasi
Membru nr.: 13,116



ar mai fi o varianta, sa te lasi de fumat...si sigur te ingrasi yes.gif
si bea si niste bere, ajuta si aia... wink.gif

daca nu-ti place berea, ia un complex de vitamine (sa contina toate B-urile) si in masura in care gasesti in italia, te-ar ajuta o cura cu polen si miere de albine curata... oFloare1.gif

p.s. fericito ! wife.gif

Aceasta postare a fost editata de dolly3: Jul 25 2009, 05:39 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Jul 25 2009, 05:40 PM
Postare #23


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



QUOTE(n.dolls @ Jul 25 2009, 06:33 PM) *
va voi scrie cam ce am mancat pe ziua de azi pana la aceasta ora... la micul dejun innainte de a servi o cafea si sigur 2 sau 3 tigari,am baut o cana de lapte cu o prajiturica,poi o felie de paine uscata cu nuttella,la ora 10 am baut 2 pahare de lapte si un suc de fructe, la ora pranzului...o farfurie imensa de paste cu ragu si cascaval razuit,al doilea fel 2 feli de piept de pui pane poi ca desert un mar si o banana,am incheiat pranzul cu un suc de fructe si dupa 10 minute o cafea... la ora 4 dupamiaza,mai exact acum o jumatate de ora in urma...o inghetata,poi un iaurt iar acum savurez cafeaua cafea.gif ... pentru cina nu stiu ce voi gati...dar sigur nu voi ramane fara cina...De multe ori ma gandesc sa nu mai umplu frigiderul ca poate asa ma voi ingrasa, doh.gif


Eiii dar tu chiar papi nu te incurci...
Mananca mai muuulta paine...proaspata nu uscata...
Cafeaua fierbinte dupa o masa copioasa mai topeste din grasimi...lasa pauza dupa masa rolleyes.gif
mananca bine si seara si nu te mai stresa...spune-ti ca vei reusi...si nu fa obsesie din asta...daca ai sa te ingrasi s-ar putea sa depui acolo unde nu ai vrut...asa ca fa si miscare zilnic...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyana
postare Jul 25 2009, 05:41 PM
Postare #24


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089




woow cata cafea bei unsure.gif


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Jul 25 2009, 05:41 PM
Postare #25


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



QUOTE(dolly3 @ Jul 25 2009, 06:39 PM) *
ar mai fi o varianta, sa te lasi de fumat...si sigur te ingrasi yes.gif
si bea si niste bere, ajuta si aia... wink.gif

daca nu-ti place berea, ia un complex de vitamine (sa contina toate B-urile) si in masura in care gasesti in italia, te-ar ajuta o cura cu polen si miere de albine curata... oFloare1.gif

p.s. fericito ! wife.gif

Da, o varianta grozava... rolleyes.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andaro
postare Jul 25 2009, 05:44 PM
Postare #26


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,193
Inscris la: 18-October 08
Membru nr.: 43,214



Draga mea...poti sa urmezi nu stiu cate feluri de diete pentru ingrasare ca daca constitutia ta corporala este asa mai subtire, nu vei pune pe tine...de ex...eu si verii mei avem aceiasi bunici...eu trag spre bunica ( care e mai dolofi ) iar verii mei spre bunicu' care e inalt si slab...ei oricat ar manca ( si ma ingrozesc cat mananca - mai ales vara-mea ) nu se ingrasa...Au un metabolism bun...


--------------------




SPINII de azi sunt FLOAREA zilei de maine.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
n.dolls
postare Jul 25 2009, 09:26 PM
Postare #27


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 132
Inscris la: 28-January 09
Din: ITALIA
Membru nr.: 67,939



QUOTE(dolly3 @ Jul 25 2009, 07:39 PM) *
ar mai fi o varianta, sa te lasi de fumat...si sigur te ingrasi yes.gif
si bea si niste bere, ajuta si aia... wink.gif

daca nu-ti place berea, ia un complex de vitamine (sa contina toate B-urile) si in masura in care gasesti in italia, te-ar ajuta o cura cu polen si miere de albine curata... oFloare1.gif

p.s. fericito ! wife.gif

Aaaaaa.....DE FUMAT....e chiar o problema,nu am incetat sa fumez si m-am mai ingrasat,adevarul e ca asa e fumatul te ajuta sa slabesti,dar nu cred k voi putea renunta.....NU AM INCERCAT SA MA LAS DE FUMAT. BEREA NU O MAI SUPORT DE CAND AM STAT CU AL MEU FOST BARBAT ii placea f mult berea.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
n.dolls
postare Jul 25 2009, 09:33 PM
Postare #28


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 132
Inscris la: 28-January 09
Din: ITALIA
Membru nr.: 67,939



QUOTE(andaro @ Jul 25 2009, 07:44 PM) *
Draga mea...poti sa urmezi nu stiu cate feluri de diete pentru ingrasare ca daca constitutia ta corporala este asa mai subtire, nu vei pune pe tine...de ex...eu si verii mei avem aceiasi bunici...eu trag spre bunica ( care e mai dolofi ) iar verii mei spre bunicu' care e inalt si slab...ei oricat ar manca ( si ma ingrozesc cat mananca - mai ales vara-mea ) nu se ingrasa...Au un metabolism bun...

da asa e ai mare dreptate,dar totusi d c nu pot sami recapat alea 5 kg care leam pierdut.of,cred ca ma dau batuta la urma si poate asa voi incepe sa le iau innapoi. FETELOR va imaginati ca nu pot sa port decat fuste lungi si pantaloni crybaby.gif toate hainele mele bune au ramas in dulap si doar reusesc sa le privesc,ca de purtat numi vine cand vad ce picioare de capra am.Dar promit ca ma ingras si....voi face foto si veti vedea diferenta, bananab.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andaro
postare Jul 25 2009, 09:42 PM
Postare #29


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,193
Inscris la: 18-October 08
Membru nr.: 43,214



Atunci nu-mi ramane decat sa-ti urez mult succes... wink.gif


--------------------




SPINII de azi sunt FLOAREA zilei de maine.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mih@ela
postare Jul 25 2009, 10:15 PM
Postare #30


MY BLUE SKY
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,520
Inscris la: 14-February 07
Din: .
Membru nr.: 2,096



QUOTE(n.dolls @ Jul 25 2009, 05:33 PM) *
va voi scrie cam ce am mancat pe ziua de azi pana la aceasta ora... la micul dejun innainte de a servi o cafea si sigur 2 sau 3 tigari,am baut o cana de lapte cu o prajiturica,poi o felie de paine uscata cu nuttella,la ora 10 am baut 2 pahare de lapte si un suc de fructe, la ora pranzului...o farfurie imensa de paste cu ragu si cascaval razuit,al doilea fel 2 feli de piept de pui pane poi ca desert un mar si o banana,am incheiat pranzul cu un suc de fructe si dupa 10 minute o cafea... la ora 4 dupamiaza,mai exact acum o jumatate de ora in urma...o inghetata,poi un iaurt iar acum savurez cafeaua cafea.gif ... pentru cina nu stiu ce voi gati...dar sigur nu voi ramane fara cina...De multe ori ma gandesc sa nu mai umplu frigiderul ca poate asa ma voi ingrasa, doh.gif

DaŽ esti gurmanda,nu gluma...!Incazul asta,iti recomand sa mergi la un nutritionist,ba chiar la medicul de familie,pentru niste analize(n-ar fi rau) sa vezi si tu parerile lor... smile.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

10 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 07:39 PM