Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> A Mai Nascut Careva La Iasi Cu Dr Luca, La Cuza Voda?
ramonika
postare Jun 29 2007, 05:55 PM
Postare #1


Top Junior
**

Grup: Members Plus
Postari: 51
Inscris la: 29-June 07
Din: iasi
Membru nr.: 4,819



tb sa nasc acusica cu dr luca, de la cuza voda, a mai nascut cineva cu el, pana acum e ok, ne consulta cu atentie, dar imi e cam frica, e tot timpul ocupat? dak ma apuca noaptea, oare vine sa asiste el, sau nasc cu cine stie cine?! va rog dati-mi un raspuns?
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anka-iasi
postare Jul 12 2007, 01:09 PM
Postare #2


Member
***

Grup: Members
Postari: 272
Inscris la: 12-July 07
Din: iasi
Membru nr.: 5,120



vad ca nimeni nu ti-a raspuns!!!ai nascut deja?eu am carat atentii la un dr de la cuza voda tot timpul sarcinii dar m-a asistat dr de garda cica asa se face sad.gif chipurile se ajuta intre ei.poate la tine o fi altfel wink.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ramonika
postare Jul 13 2007, 04:35 PM
Postare #3


Top Junior
**

Grup: Members Plus
Postari: 51
Inscris la: 29-June 07
Din: iasi
Membru nr.: 4,819



buna anka, nu am nascut inca, la sf lunii tb sa nasc, aceeasi problema o am si eu, imi e frica ca am sa nasc cu cine stie ce dr de garda cum am patit la baiat, am nascut cu dr mihalceanu, o isterica care a urlat tot timpul la mine, dr luca se poarta frumos la consultatii, dar mi*e teama de mor sa nu se repete povestea
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anka-iasi
postare Jul 13 2007, 05:09 PM
Postare #4


Member
***

Grup: Members
Postari: 272
Inscris la: 12-July 07
Din: iasi
Membru nr.: 5,120




eu am fost la mihaila,un dr super de treaba dar cand sa nasc nenea dormea ca deh era 11noaptea si poate spre norocul meu am nascut cu dr de garda o tipa tanara,imi scapa numele dar caut biletul de iesire si iti spun,si a fost foarte draguta.chiar eram ingrozita fiind prima nastere si nu stiam ce si cum sa fac doh.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ana-Maria
postare Dec 19 2007, 11:28 AM
Postare #5


Junior
*

Grup: Members
Postari: 18
Inscris la: 18-December 07
Din: Iasi
Membru nr.: 11,411



QUOTE(anka-iasi @ Jul 13 2007, 05:09 PM) *
eu am fost la mihaila,un dr super de treaba dar cand sa nasc nenea dormea ca deh era 11noaptea si poate spre norocul meu am nascut cu dr de garda o tipa tanara,imi scapa numele dar caut biletul de iesire si iti spun,si a fost foarte draguta.chiar eram ingrozita fiind prima nastere si nu stiam ce si cum sa fac doh.gif

buna anca! sunt ana din iasi si am fost si eu o perioada la dr mihaila,la prima sarcina. e un dr bun dar nu mi-a placut ca nu voia sa asiste nasterile naturale. chiar daca-i bagam bani (destul de multi) in buzunar tot nu a vrut si am inteles ca isi trimitea rezidentii sa le asiste.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 19th April 2024 - 05:29 AM