Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

32 Pagini V  « < 27 28 29 30 31 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Violenta Domestica
JulianaP
postare Oct 8 2007, 05:28 PM
Postare #281


LALY POP
****

Grup: Members
Postari: 733
Inscris la: 11-June 07
Membru nr.: 4,406



QUOTE(Dana81 @ Oct 6 2007, 10:52 AM) *
mc mult Juliana pt aceste vorbe minunate!!! m-au emotzionat de cred k o sa fac o pauza de scris! iti multzumesc din suflet!!!!!!multa sanatate si fericire!


Ma bucur ca mesajul sufletului meu a atins sufletul tau.....asa am fost atinsa si eu de multe ori de suratele de aici....si nu ma pot exprima ce mult m-au ajutat.....innainte, singura aici....sincer...nici nu mai stiam ce e bine si ce nu...ce e drept si ce nu....daca sunt normala sau nu....decand sutem aici o familie...mi-am revenit in simtiri....si pentru asta VA MULTUMESC CA SUNTETI, CA MA SUPORTATI SI CA A FOST MEREU O VORBA SI PENTRU MINE.... wub.gif


--------------------
Laly Popy...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AdeDia
postare Oct 8 2007, 06:28 PM
Postare #282


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 11,367
Inscris la: 11-March 07
Membru nr.: 2,589



QUOTE(JulianaP @ Oct 8 2007, 06:28 PM) *
Ma bucur ca mesajul sufletului meu a atins sufletul tau.....asa am fost atinsa si eu de multe ori de suratele de aici....si nu ma pot exprima ce mult m-au ajutat.....innainte, singura aici....sincer...nici nu mai stiam ce e bine si ce nu...ce e drept si ce nu....daca sunt normala sau nu....decand sutem aici o familie...mi-am revenit in simtiri....si pentru asta VA MULTUMESC CA SUNTETI, CA MA SUPORTATI SI CA A FOST MEREU O VORBA SI PENTRU MINE.... wub.gif

hug.gif hug.gif hug.gif tzuc.gif tzuc.gif Oricand cu cea mai mare placere,cineva se v-a gasi sa dea un sfat si o vorba buna tzuc.gif Asa ca in familie wink.gif


--------------------

Fericirea adevarata n-o ai,n-o poti avea,decat daca esti in stare s-o dai.
Putem sluji fara iubire,dar nu putem iubi fara slujire.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dana81
postare Oct 9 2007, 12:15 AM
Postare #283


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,033
Inscris la: 30-September 07
Din: Codlea
Membru nr.: 7,361



QUOTE(AdeDia @ Oct 8 2007, 07:28 PM) *
hug.gif hug.gif hug.gif tzuc.gif tzuc.gif Oricand cu cea mai mare placere,cineva se v-a gasi sa dea un sfat si o vorba buna tzuc.gif Asa ca in familie wink.gif

va multzumesc k suntetzi aproape si de mine!!! am cam inceput sa ma simt f f f singura sad.gif ce sa fac?
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mumu74
postare Oct 9 2007, 09:49 AM
Postare #284


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,711
Inscris la: 22-April 07
Membru nr.: 3,339




QUOTE(JulianaP @ Oct 8 2007, 06:28 PM) *
..si pentru asta VA MULTUMESC CA SUNTETI, CA MA SUPORTATI SI CA A FOST MEREU O VORBA SI PENTRU MINE.... wub.gif

hug.gif Cu cea mai mare placere!!! Intotdeauna va fi un "umar" zdravan pe-aici, pe care sa poti pune capul! smile.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danna68
postare Oct 9 2007, 11:35 AM
Postare #285


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 21,874
Inscris la: 3-February 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 1,873



QUOTE(Dana81 @ Oct 9 2007, 01:15 AM) *
va multzumesc k suntetzi aproape si de mine!!! am cam inceput sa ma simt f f f singura sad.gif ce sa fac?

hug.gif hug.gif hug.gif cu un printisor asa frumos langa tine in nici un caz nu esti singura si pentru o vb ne gasesti aici... pupam hug.gif hug.gif


--------------------

Cand vei privi cerul, noaptea, pentru ca eu voi locui pe una din ele, pentru ca eu voi rade acolo, atunci pentru tine va fi ca si cum toate stelele ar rade. Tu vei avea stele care vor sti sa rada!
Antoine de Saint-Exupery - Micul Print
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
JulianaP
postare Oct 9 2007, 05:10 PM
Postare #286


LALY POP
****

Grup: Members
Postari: 733
Inscris la: 11-June 07
Membru nr.: 4,406



QUOTE(Dana81 @ Oct 8 2007, 02:15 PM) *
va multzumesc k suntetzi aproape si de mine!!! am cam inceput sa ma simt f f f singura sad.gif ce sa fac?



Iti spun eu ce sa faci...pune o muzica zdravana pe acolo..ceva care sa scoale lumea din toale...invitati flacaul la dans si rupeti putin podelele..... wub.gif rolleyes.gif wink.gif


--------------------
Laly Popy...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AdeDia
postare Oct 9 2007, 05:56 PM
Postare #287


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 11,367
Inscris la: 11-March 07
Membru nr.: 2,589



QUOTE(JulianaP @ Oct 9 2007, 06:10 PM) *
Iti spun eu ce sa faci...pune o muzica zdravana pe acolo..ceva care sa scoale lumea din toale...invitati flacaul la dans si rupeti putin podelele..... wub.gif rolleyes.gif wink.gif

Si mie imi placea tare mult sa dansez cu copiii in brate smile.gif Si ei radeau asa de fericiti... laugh.gif Le placea mai ales daca inganam si eu cantecul.Offf....cum trece timpul asta doh.gif Si acum ne place sa ne prostim bananab.gif


--------------------

Fericirea adevarata n-o ai,n-o poti avea,decat daca esti in stare s-o dai.
Putem sluji fara iubire,dar nu putem iubi fara slujire.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
JulianaP
postare Oct 9 2007, 07:24 PM
Postare #288


LALY POP
****

Grup: Members
Postari: 733
Inscris la: 11-June 07
Membru nr.: 4,406



QUOTE(AdeDia @ Oct 9 2007, 07:56 AM) *
Si mie imi placea tare mult sa dansez cu copiii in brate smile.gif Si ei radeau asa de fericiti... laugh.gif Le placea mai ales daca inganam si eu cantecul.Offf....cum trece timpul asta doh.gif Si acum ne place sa ne prostim bananab.gif


De multe ori facem asa....si de fiecare data mai gasim si alti parteneri..ori incepe tacsu cu fisa si ma alaturi si eu...ori invers...acus se ingana si maica-mea...asa ca fara motive zguduim putin vecinii...apropo'...cred ca m-a intrebat vecinul de jos de 10 ori..."Ati avut botezul aseara????" laugh.gif bere.gif


--------------------
Laly Popy...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AdeDia
postare Oct 9 2007, 07:45 PM
Postare #289


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 11,367
Inscris la: 11-March 07
Membru nr.: 2,589



QUOTE(JulianaP @ Oct 9 2007, 08:24 PM) *
De multe ori facem asa....si de fiecare data mai gasim si alti parteneri..ori incepe tacsu cu fisa si ma alaturi si eu...ori invers...acus se ingana si maica-mea...asa ca fara motive zguduim putin vecinii...apropo'...cred ca m-a intrebat vecinul de jos de 10 ori..."Ati avut botezul aseara????" laugh.gif bere.gif

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif bere.gif tzuc.gif


--------------------

Fericirea adevarata n-o ai,n-o poti avea,decat daca esti in stare s-o dai.
Putem sluji fara iubire,dar nu putem iubi fara slujire.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dana81
postare Oct 10 2007, 12:12 AM
Postare #290


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,033
Inscris la: 30-September 07
Din: Codlea
Membru nr.: 7,361



va multzumesc! maine dansam poate e o cale de a-mi tine printzul treaz! biggrin.gif in rest ce sa zic??? uneori imi doresc sa fie si el cu noi dar ...imi trece repede k in seara asta!!! mad.gif
oricum sunt constienta k nu ar trebui sa zic k sunt singura sau k ma simt singura...dar uneori...offf
ma bucur pt voi si sincer desi pierd noptzile la calc din vian voastra tongue.gif parca incep si eu sa-mi mai revin! imediat dupa ce am nascut am intrat intr-o depresie care m-a chinuit mult timp si plangeam mult si degeaba...mi-am mai revenit...dar mai am si momente k alea!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

32 Pagini V  « < 27 28 29 30 31 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 17th April 2024 - 01:56 AM