Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

2 Pagini V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Cine A Nascut Recent La Gine 1 In Cluj?
claudiaciobanu
postare May 20 2009, 11:30 AM
Postare #1


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 6
Inscris la: 20-May 09
Membru nr.: 90,779



Buna tuturor!

Sunt o viitoare mamica insarcinata in 34 de sapt si urmeaza sa nasc la Gine 1 in Cluj cu dl. dr. Halmagean. Ma-m mutat de o luna si jumatate in Cluj, asa ca nu prea cunosc nici medicii si nici spitalele sad.gif . M-ar ajuta f. mult cateva informatii despre Gine 1, cum sunt conditiile acolo, ce trebuie sa iti aduci cu tine. Am tot cautat pe internet, dar nu am gasit mai nimic. Multumesc anticipat!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
claudiaciobanu
postare May 21 2009, 10:04 AM
Postare #2


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 6
Inscris la: 20-May 09
Membru nr.: 90,779



Chiar nu a nascut nimeni recent la la Gine 1? sad.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lusha&Zbenguica
postare May 21 2009, 01:52 PM
Postare #3


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,589
Inscris la: 13-October 08
Din: Cluj-Napoca
Membru nr.: 42,418



Buna eu am nascut in ianuarie la Stanca, stiu ca era o mamica de februarie, martie sau aprilie care a nascut la Gine 1 si daca nu gresesc chiar cu Halmagean
Imi pare rau ca nu stiu exact in ce luna a nascut, intra si pe topicurile alea si intreaba
sarcina si nastere usoara
floare2.gif


--------------------
2009 2010

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
claudiaciobanu
postare May 21 2009, 02:01 PM
Postare #4


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 6
Inscris la: 20-May 09
Membru nr.: 90,779




QUOTE(Lusha&Zbenguica @ May 21 2009, 12:52 PM) *
Buna eu am nascut in ianuarie la Stanca, stiu ca era o mamica de februarie, martie sau aprilie care a nascut la Gine 1 si daca nu gresesc chiar cu Halmagean
Imi pare rau ca nu stiu exact in ce luna a nascut, intra si pe topicurile alea si intreaba
sarcina si nastere usoara
floare2.gif


Mersi mult!
O sa intru sa vad!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mamimeaceanespus
postare May 25 2009, 12:00 PM
Postare #5


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 466
Inscris la: 10-April 08
Din: CLUJ-NAPOCA
Membru nr.: 20,207



QUOTE(claudiaciobanu @ May 20 2009, 11:30 AM) *
Buna tuturor!

Sunt o viitoare mamica insarcinata in 34 de sapt si urmeaza sa nasc la Gine 1 in Cluj cu dl. dr. Halmagean. Ma-m mutat de o luna si jumatate in Cluj, asa ca nu prea cunosc nici medicii si nici spitalele sad.gif . M-ar ajuta f. mult cateva informatii despre Gine 1, cum sunt conditiile acolo, ce trebuie sa iti aduci cu tine. Am tot cautat pe internet, dar nu am gasit mai nimic. Multumesc anticipat!


Eu m-as duce in locul tau la dr.Doru Diculescu la Stanca.Am nascut la Gine 1 acum 10 ani cu Halmagean.Daca as mai putea intoarce timpul inapoi.....
Mai sunt si alti doctori inimosi .Cauta pe net ca gasesti informatii despre ginecologi .Si dr.Zolog este un bun ginecolog si f sufletist.Tot la stanca il gasesti.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Luc78
postare May 28 2009, 11:28 PM
Postare #6


Junior
*

Grup: Members
Postari: 3
Inscris la: 29-April 09
Din: Cluj-Napoca
Membru nr.: 87,626



Salutare!
Si eu am nascut la Cluj, la Gine1, in luna noiembrie 2008....cu dr. Caracostea (docctorita a fost de nota 10). La mine totul afost ok, am nascut chiar foarte repede. Pe dr. Halmagean nu il cunosc, doar am auzit de el....ca este super ok. Despre spital...ce pot sa iti zic....conditiile hoteliere cam lasa dedorit, dar gandeste-te ca vei sta pe acolo doar 3 zile dupa nastere...asa ca e suportabil, relativ curat....eu am avut norocul sa prind o rezerva de doua paturi. Dar am auzit ca este ok si in celelalte saloane, numai ca sunt vre-o 8 sau 10 paturi...baie comuna....ca in orice spital nerenovat...cica urmeaza, unele saloane sunt renovate... Asistentele s-au purtat chiar foarte frumos, la fel si moasa....cele de la salonul de copii mi s-au parut putin mai acre...cu exceptii desigur. Eu am ajuns la spital, noaptea...cu membranele rupte...si am nascut abea a doua zi....intre timp am stat in salonul de nasteri...fara dureri..asa in asteptare, dar si cei de acolo s-au purtat foarte frumos cu mine...asta in ciuda celor auzite despre Gine 1
Deci daca va fi sa nasc a doua oara, tot acolo o voi face....si tot cu dr. Caracostea.
Multa sanatate si curaj Claudia smile.gif si daca te mai pot ajuta cu ceva raspunsuri despre Gine 1...intreaba-ma
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
claudiaciobanu
postare May 29 2009, 03:26 PM
Postare #7


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 6
Inscris la: 20-May 09
Membru nr.: 90,779



QUOTE(Luc78 @ May 28 2009, 10:28 PM) *
Salutare!
Si eu am nascut la Cluj, la Gine1, in luna noiembrie 2008....cu dr. Caracostea (docctorita a fost de nota 10). La mine totul afost ok, am nascut chiar foarte repede. Pe dr. Halmagean nu il cunosc, doar am auzit de el....ca este super ok. Despre spital...ce pot sa iti zic....conditiile hoteliere cam lasa dedorit, dar gandeste-te ca vei sta pe acolo doar 3 zile dupa nastere...asa ca e suportabil, relativ curat....eu am avut norocul sa prind o rezerva de doua paturi. Dar am auzit ca este ok si in celelalte saloane, numai ca sunt vre-o 8 sau 10 paturi...baie comuna....ca in orice spital nerenovat...cica urmeaza, unele saloane sunt renovate... Asistentele s-au purtat chiar foarte frumos, la fel si moasa....cele de la salonul de copii mi s-au parut putin mai acre...cu exceptii desigur. Eu am ajuns la spital, noaptea...cu membranele rupte...si am nascut abea a doua zi....intre timp am stat in salonul de nasteri...fara dureri..asa in asteptare, dar si cei de acolo s-au purtat foarte frumos cu mine...asta in ciuda celor auzite despre Gine 1
Deci daca va fi sa nasc a doua oara, tot acolo o voi face....si tot cu dr. Caracostea.
Multa sanatate si curaj Claudia smile.gif si daca te mai pot ajuta cu ceva raspunsuri despre Gine 1...intreaba-ma


Mersi mult de informatii, acum chiar m-am mai linistit. Pt mine important e ca bebe sa aiba conditii bune... eu pot sa trec peste orice. Ce a trebuit sa duci cu tine la spital? Trebuie sa duci tu haine, pampers, cosmetice pt bebe? Sau iti dau ei de acolo? Eu as prefera sa duc eu totul.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Luc78
postare Jun 4 2009, 04:33 PM
Postare #8


Junior
*

Grup: Members
Postari: 3
Inscris la: 29-April 09
Din: Cluj-Napoca
Membru nr.: 87,626



Hello, nu am mai avut timp sa scriu.....
La Gine 1...cam de toate trebuie sa duci cu tine...nu iti ofera de-acolo prea multe. Mancarea este..asa si asa...deci si asa ceva...daca are cine sa iti aduca. Trebuie sa iei cu tine hainute, pampers pt bebelus...creme si cosmetice, biberoane, lapte praf...primesti din spital daca e nevoie.... Poti sta linistita ca sterilizeaza biberoanele...cam astea ar fi pt. bebe. Pt tine.....prosoape, halat, slapi...de-astea.... ce crezi tu ca ai nevoie la baie...Poti cauta pe net....."bagajul pt. maternitate". Claudia sper sa te ajute ceea ce am scris eu...si sper ca nu ai nascut intre timp.....daca da...multa sanatate tie si lu' bebe.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
claudiaciobanu
postare Jun 11 2009, 07:51 AM
Postare #9


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 6
Inscris la: 20-May 09
Membru nr.: 90,779



QUOTE(Luc78 @ Jun 4 2009, 03:33 PM) *
Hello, nu am mai avut timp sa scriu.....
La Gine 1...cam de toate trebuie sa duci cu tine...nu iti ofera de-acolo prea multe. Mancarea este..asa si asa...deci si asa ceva...daca are cine sa iti aduca. Trebuie sa iei cu tine hainute, pampers pt bebelus...creme si cosmetice, biberoane, lapte praf...primesti din spital daca e nevoie.... Poti sta linistita ca sterilizeaza biberoanele...cam astea ar fi pt. bebe. Pt tine.....prosoape, halat, slapi...de-astea.... ce crezi tu ca ai nevoie la baie...Poti cauta pe net....."bagajul pt. maternitate". Claudia sper sa te ajute ceea ce am scris eu...si sper ca nu ai nascut intre timp.....daca da...multa sanatate tie si lu' bebe.



Mersi mult de informatii.... nu am nascut inca, suntem pe ultima suta de metri...oricum mi-am pregatit de toate ca sa iau cu mine...multa sanatate si tie si lui bebe

Claudia
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
seomind
postare Jul 9 2023, 04:55 PM
Postare #10


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,502
Inscris la: 4-February 21
Membru nr.: 240,980



so happy to find good place to many here in the post, the writing is just great, thanks for the post. Weekend Wiretaps Review
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

2 Pagini V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th April 2024 - 01:16 AM